Treść opublikowana przez ps2snake
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
nie za male to pudlo do suba ??
-
KURS na przewóz rzeczy ! Wyjaśni mi ktoś co i jak gdzie najlepiej i za ile !!!
Teraz to masakra ten kurs. 280h jak sie nie myle to poltora miesiaca roboty w piz*u.... jak masz C to startuj do strazy pozarnej
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Mam jeszcze takie pytanie czy ori srubunek zalapie z dystansem 15mm ??
-
[B5 AFN] Jakie CB do ok 300 zl :/
Wez prezesa johnny II i antene sirio ml145, alana 9 na magnesie lub president maryland
-
[ALL B6] Jakie głośniki ?? oraz co zrobić zeby wyświetlało na ekranie....
Jesli chodzi o pierwsze pytanie to na orginalnych glosnikach sobie zabardzo nie posluchasz. Wiec zakupic musisz: - kable (ok 250-300zl) - wzmacniacz taki aby ogarnal ten caly meksyk i jeszcze mial zapas (min 200 za uzywke) - glosniki takie aby zagraly to rowniez wydatek minimum 250-300zl - tuby nie ale subka jak najbardziej (min 300zl) - kondensator 1f (styknie) ok 100-150zl - wygluszenie w miare dobrymi matami (200-300zl) - oczywiscie konektorki, luty, izolacje itp Producentow osprzetu ca jest masa i duzo tez jest godnych uwagi. Jakie głosniki ?? Zalezy czego sluchasz i czego oczekujesz... Wyswietlacz da sie zrobic tak jak bys chcial ale musisz miec dobrego magika elektronika :gwizdanie: Tylko po co to ??
-
[ALL B6] Odgrzybianie
Osobiscie stosuje do odgrzybiania preparat wurtha. Co do zapachu to po jednym dniu nic nie czuc ani nic brzydko nie pachnie. Ja bym nic nie montowal bo klimy nie trzeba odgrzybiac co miesiac ani co pol roku. Raz na wiosne starczy Tak ze zanim Ci wyrobią sie gwinty itp to samochod sprzedasz :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Stukanie w okolicy stacyjki przy skręcaniu
To sie poprostu wydaje ze z okolic stacyjki
-
[B5 AFN] Stukanie w okolicy stacyjki przy skręcaniu
Mowie ze mam dokladnie to samo.... Sciagnij gume drazka i zobacz ile plynu Ci sie poleje- bedzie magiel
-
[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
Jak chcesz takie dayline to proponuje kupic nowy samochod w starej b5 to nieciekawie wyglada ;P... K2 nie czepia Ci sie policja ze nie posiadasz spryskow do zenka ??
-
[B5 AFN] Stukanie w okolicy stacyjki przy skręcaniu
Nic dziwnego ze na zgaszonym ciezko krecic jak wspomaganie nie dziala :gwizdanie: Ogolnie to bym sprawdzil maglownice....
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
bedzie git Dzieki bardzo
-
[B5 AFN] ET 35 ET 40 które osadzenie lepsze do A4 b5
Witam podepne sie pod temat Noszę się z zamiarem kupna felg a mianowicie 8x17 et 60. Wiec czy dystans15mm bedzie pasowny aby kolo nigdzie nie tarlo ??
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Ja bym to dokladnie jeszcze sprawdzil
-
[B5 AFN] Wysokie ciśnienie układu chłodzenia.
Miałem tak samo, tez juz chcialem rozbierac silnik ale okazala sie zapchana nagrzewnica i nie bylo obiegu plynu (zapchala sie po wymianie na nowy).
-
[ALL B5] Czy montował ktoś końcówki typu S-line do b5?
Te gumy sie nie wybijają. Napewno tam tak luzu nie będzie.
-
[B5 AFN] Wibracje
Mialem podobny przypadek a mianowicie zimowe opony byly zle przechowywane "na leząco" i sie zdeformowaly...
-
[B5 ADR] Siłownik przy maglownicy?
W motocyklach to działa "amortyzator skrętu"...
-
[B5 AFN] Reagulacja luzu Kierownicy?
Wymienić tuleje prowadzące listwe i simmeringi. Czyli regeneracja czeka :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jaki płyn dolać ??
Ja leje mineralny oplowski GM
-
[ALL B5] Czy felgi 9x16 beda wystawały
No 16" raczej odpadnie... wiec trzeba szukac 8x17 Dzieki bardzo za pomoc
-
[ALL B5] Czy felgi 9x16 beda wystawały
O 17" rowniez mysle a na to oponka 195/45 Średnica jak średnica a jakie najodpowiedniejsze ET i szerokość aby nie tarło o springi przy 8J?? Bo podwoziem to ja lubie trzec i przeswit jak sam napisales jest malo istotny bo jak co to sie gwintu skreci jeszcze :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy felgi 9x16 beda wystawały
No niestety ale bez gleby to ja nie jezdze :gwizdanie: narazie mam -65mm. W takim razie musialo by byc 8J i etw granicach 35 ?? Jakie masz teraz kolo i obnizenie ??
-
[ALL] Chińskie opony
od ok 200zl dostaniesz nową opone dębicy, napewno lepsze od chinczykow a wydasz niewiele wiecej
-
[ALL B5] Czy felgi 9x16 beda wystawały
Witam, noszę się z zamiarem nabycia felg 9J 16" ET45, opona jaka przyjdzie to 205/55. Pytanie czy podejdzie to do b5 ??
-
[ALL B5] Pytanie o odboje i osłony amortyzatorów
Ja ori uje.. o dwa balwanki