Treść opublikowana przez DragonGTI
-
Brak komunikacji ze sterownikiem airbag - rozwiązanie problemu
Nie pisze nic na dekielku od aku? tam powinny być informacje jaka pojemność i max prąd rozruchowy. Próbowałeś powyłączać wszystkie odbiorniki a nawet i światła? jak wyłączysz wszystką możliwą elektronike to dalej świeci? Chyba czeka Cię wymiana aku... Jak wygląda na postoju napięcie przy odpalonym silniku na biegu jałowym a jak wygląda kiedy przygazujesz ?
-
Proszę analizę logów
Wrzuć logi teraz jeszcze jak odpiąłeś te kabelki, będzie wiadomo na przyszłość co do usterek.
-
Powracające błedy klimy
Do sprawdzenie silniczki klap regulacji powietrza, odsyłam tutaj : http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/bledy-silnikow-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-157853/#msg2130897
-
Brak komunikacji ze sterownikiem airbag - rozwiązanie problemu
Akumulator jest pierwszą rzeczą którą sprawdź w takim układzie.. Skoro ma 6 lat to już napewno nie trzyma napięcia tak jak powinien a bynajmniej jest bardziej wrażliwy na każdy pobór prądu..
-
Odczyt PIN IMMO
To pewnie jakiś nowy typ
-
audi b7 bpw słabo ciągnie od dołu
Moim zdaniem podciśnienie Ci kuleje... Całkiem możliwe ze vacum pompa zdycha albo po prostu gdzieś dziura jest i wciąga niepotrzebnie powietrze z otoczenia... Sprawdź węzyki podciśnienia tym bardziej że piszesz o tym hamulcu... chociaż przy hamulcach to może jeszcze servo być przeycyzną..
-
Proszę analizę logów
Możesz też przy okazji poprawić kąt synchro bo coś się rozjeżdza
-
Źle ustawiony rozrząd, a błędy.
Jeśli jak mówisz po wymianie rozrządu zaczęło się to dziać, to też bym od tego zaczął sprawdzanie..
-
Źle ustawiony rozrząd, a błędy.
Witam, może to CI się przyda, zdaniem kolegów to rozrząd źle poskładany a raczej ustawiony... ja też tak uważam.. Zobacz na to : 17748/P1340/004928 - Ross-Tech Wiki a tu podobne tematy 17748 P1340 Czujniki pozycji wału rozrządczego / korbowego (B2) – poza sekwencją A 17748 - Camshaft Position Sensor (G40) / Engine Speed Sensor : Benzyna - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
-
Prośba o analizę logów
Według mnie ktoś się bawił sztangą i ją za dużo skrócił... trzeba by ją wydłużyć o kilka obrotów bo przeładowuje w cholere za daleko...
-
Auto nie odpala !!!!!!!!!!!! POMOCY :/
Sprawdź napięcie na aku bo być może go totalnie rozładowało... Zobacz też na klemy czy nie są zabrudzone i czy mocno się trzymają... Ja miałem tak że normalnie przekręciłem kluczyk , kontrolki pogasły ale auto nie reagowało na dalsze przekręcenie kluczykiem, czasem łapało jak nim pokiwałem na boki w stacyjce - winna była kostka w stacyjce, ale u Ciebie to będzie raczej aku lub połączenie przy nim.
-
Wykres przed i po czipie 1.9TDI 131KM
bez obaw z takiej odległości nic nikomu nie grozi hehe
-
Wykres przed i po czipie 1.9TDI 131KM
No właśnie mocy coś mało w porównaniu do waszych wykresów... Maćku decyzja jak dla mnie oczywista
-
Wykres przed i po czipie 1.9TDI 131KM
Witam, przedstawiam prace fachowca z mojej okolicy, miałem dawno już wrzucić ale gdzieś się wykres zapodział... w końcu znalazłem, stąd taka jakość niestety.. Oceńcie sami, bo z tego co widzę to na forum są dużo mocniejsze programy niż mój
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
No właśnie, coś z tymi wtryskami nie do końca dobrze... Kolega pisał że po wymianie oringów sie tak zaczeło dziać: Nie dziw sie bo zawsze jak mechanik coś skopie to twierdzi że było dobre jak zrobił i nie wiadomo co to jest albo że ten typ tak ma... Skoro nie ma pomysłów to może ja coś też palne od siebie.. Przepatrz wtryski wzrokowo czy nie ma gdzieś przecieku, czy nie sączy się gdzieś koło nich... zobacz na wiązkę od wtrysków pod kątem elektrycznym... kostki, łączenia kabli ew. wyczyścić przeczyścić i doprowadzić do porządku.
-
Błąd P229400 zawór regulacyjny ciśnienia paliwa
To jak oni poprawili ten kontakt na wtyczkach skoro dalej źle? Ewidentnie nie ma styku i tu będzie cały czas problem..
-
Brak Pomysłów A Audi jak nie miała mocy tak nie ma dalej
Masz podmienić od kogoś na spróbowanie ?
-
Komunikat "zbyt mało oleju" pomimo odpowiedniego poziomu
Vag nie pomoże, kasujesz i wraca za chwile znowu, przerabiałem to kilka dni temu. Musi komp widzieć że maska była otwarta i zamknięta inaczej nie skasuje błędu. Oczywiście przy zamknięciu i otwarciu musi być uzupełniony olej gdyby nie był na odpowiednim poziomie.
-
Gdzie kupić mały, dotykowy przycisk?
Albo zastosujesz dotykowy o słabej mocy + przekaźnik Albo zastosujesz zwykły wyłącznik wł/wył. np taki wciskany R13-541BL-01-BR-L1 SCI - Przełącznik: przyciskany | TME - Części elektroniczne On Ci spokojnie wystarczy bez przekaźnika, podświetlany LeDem 12 V ;p
-
Ile wat mają
Może chodziło Ci o Impedancje? Powinno pisać na głośniku, wyrażona jest w Omach( Ohm)
-
Nie działa regulacja głośności w radiu samochodowym...
Jak dociśniesz panel i kręcisz gałką to działa?? pewnie tak...Nie ma styku na pinach pewnie.. Prawdopodobnie to jest to co zaznaczone na zdjęciu, przy częstym zdejmowaniu panelu pogarsza się styk , trzeba od czasu do czasu podgiąć DELIKATNIE te blaszki pozłacane. Dlatego jak gałke dociskasz to jednocześnie cały panel i wtedy łączy..
-
Gdzie kupić mały, dotykowy przycisk?
Rozdzielacz to co innego niż włącznik dotykowy o którym od początku mówisz, rozdzielacz uciągnie bo ma większa moc niż wyłącznik chociaż i tak się grzeje jak zauważyłeś, co nie zmienia faktu że aby włączać tą rozdzielkę tym dotykowym wyłącznikiem musisz i tak zastosować przekaźnik ponieważ wyłącznik jest za słaby żeby przenieść przez siebie ten prąd Gniazdo zapalniczki myślisz że na czym idzie? też na przekaźniku.... Możesz się podłączyć do przedniej zapalniczki, ale pamiętaj o grubszych kablach bo odcinek jest dłuższy co za tym idzie opór się zwiększa. Po drodze możesz rzucić bezpiecznik 10 A . Wszystko zależy ile ta lodówka pobiera prądu.
-
Komunikat "zbyt mało oleju" pomimo odpowiedniego poziomu
Czujnik otwarcia maski działa? Jak otworzysz maske to na FIsie pokazuje że otwarta? jeśli nie pokazuje to zrób tak żeby pokazało i potem zamknij maske i błąd sam sie skasuje...Audi cwane jest i jeśli komp nie widzi że otwarłeś maske to nie skasuje błędu... Przed wczoraj z tym sie uporałem... Czyjnik zamknięcia maski nie działał, otworzyłem maske i na FISie nic.. zablokował mi sie przycisk na włączniku i cały czas maska była jakby zamknięta, odblokowałem przycisk, sprawdziłem olej, zamknąłem maske i błąd zniknął..
-
Podłączenie haka bez modułu - da radę?
Bez modułu to pozostaje jedynie wpiąć się do świateł tylnych i zabezpieczyć obwody bezpiecznikami... Albo kupić normalny moduł i zrobić jak należy i jak jest opisane wyżej. Rezystory są potrzebne do ledów bo mają bardzo niski opór i komp ich po prostu nie widzi (nie czuje) dlatego wywali błąd, wpinasz rezystor i zwiększasz opór dla obwodu więc wtedy komp widzi( czuje) LEDa..
-
Gdzie kupić mały, dotykowy przycisk?
Po to żeby Ci przeniósł zadaną moc- dużo większą, którą wyłącznik nie jest w stanie przenieść... Przekaźnik jest konieczny jeśli chcesz obsługiwać mocniejsze urządzenia. Sam przełącznik to możesz zastosować ale do LEDów na 12V... Ledy mają kilka WAT... i to też jest ograniczone przez sam wyłącznik.. Nie trzeba Ci pół auta, przekaźnik nie jest duży ma kilka cm może z 5cm (zależy jaki) i byle gdzie go upchasz w luźniejsze miejsce a kabelkami sobie podejdziesz pod wyłącznik a w drugą stronę np na Cb radio... Jak chcesz to zastosuj sam przełącznik, ale jak się zacznie coś tlić to będzie za późno... albo uwali Ci się przełącznik po jakimś czasie..