Treść opublikowana przez wookash
-
[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR
ładna fura - daje rade
-
[B6 AVF] Moja niunia ;-)
robi robotę !!!!
-
Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi
i znowu my obywatele zapłacimy za tą flotę a oni będą sie bujac w morde
-
[B6 AVF] Wysokie spalanie
no dokładnie to miałem na myśli. filtr wszystko wyłapał - sorry przejęzyczenie
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach do srebrnego sedana
no ten wzór kosmiczny - lepiej coś bardziej stonowanego ale oczywiście w granicach 18'' pozdro
-
[ALL B7] 19-stki do mojej B7 ??? hmmm
bierz ten felunek - bedzie git
-
[ALL B6] EGR zero reakcji
rozebrać, przeczyścić i złożyć - koledzy juz na forum pisali jak to zrobić
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
a co to za kolor LX7Z ??
-
[ALL B6] Zamarzające drzwi
tak juz jest: woda dochodzi do uszczelki i tam zalega
-
[B6 AVF] Wysokie spalanie
Niunia wypaliła ci wszystkie paprochy zalegające na dnie baku i zapchało filtr paliwa. Do wymiany!!!
-
[ALL B6] Pomarańczowa kontrolka co oznacza?
dokładnie to klocki hamulcowe. Sprawdz jeszcze wizualnie w jakim stanie są !!
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Ja tez mam taki problem: po włączeniu grzania tylnej szyby szumy i trzaski tylko słychac w radiu. Co można z tym zrobić?? (oprócz wymiany wzmacniacza na nowy)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 10:21_________________________________________________koledzy momóżcie !!!
-
potrzebny program który zrobi zdjęcie w trakcie filmu
Kolego zwykłym ALL Player'em zrobisz zdjęcie (SnapShot) - wciskasz F12 podczas odtwarzania filmu i fotka gotowa Pozdro
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
Racja. Jak ktoś nie jest pewny to sie musi sam przekonać. Każdy ma inne poczucie komfortu
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
Nie musi jeżdzić po polnych drogach - wystarczy że wyjedzie po zimie na nasze drogi a tam dziura na dziurze i ciężko czasem ominąć "nierówności" . Najwyżej będzie uskuteczniał jazdę patrolową :>
-
[ALL] Nawiew na szyby przestaje działać!!! B6 2003 Avant
No to poważna sprawa!! Gdzieś Ci się zbiera dużo wilgoci w kabinie, może płyn ze spryskiwaczy dostaje sie w okolicach wlotów powietrza hmmm - sam nie wiem Rozkminiałem to na kilka sposobów ale chyba ci nie pomogę Sory
-
Mamy jakiś budowlańców w klubie?
mnie ekipa Górali z Nowego targu wstawiła za 250 zł
-
[ALL B5] Felga o milimetry mija zacisk- zaniepokojenie...
spokojnie też tak mam przy zimowym komplecie na 15'' (stal). Nawet w serwisie opon po założeniu zimowego kompletu chłopaki się zastanawiali czy kółka się obrócą :>
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
jedno jest pewne pełen komfort to poczujesz na balonach typu 205/65/15. :> jak włożysz 18'' to musisz sie liczyć z pewnymi niedogodnościami żeby wypośrodkować między komfortem a jako takim wyglądem załóż 17''
-
[ALL] Nawiew na szyby przestaje działać!!! B6 2003 Avant
U mnie też nawiew sie dziwnie zachowuje: raz samoczynnie się zwiększa a niekiedy zmniejsza.gdy tego nie zauważe (minimalny nawiew) przez dłuższy czas to szyby tez parują ale w minimalnym stopniu - nie przeszkadza mi to w jeździe. A u Ciebie bardzo parują szyby ???
-
[ALL] Nawiew na szyby przestaje działać!!! B6 2003 Avant
Ja też zauważyłem silniejszy nawiew gdy spryskam szybę ale u mnie dzieje sie tak na postoju, lub chwile po odpaleniu auta. Było o tym w jakimś wątku i koledzy podobnie mieli.
-
[ALL B5] [Slask] Wymiana szyby
Może jeszcze w Szybex'ie spróbuj : http://www.szybex.pl/filie.html Pozdro
-
Piłka ręczna - mężczyzn
a mogło byś tak pięknie.
-
[ALL B6] Zamarzające drzwi
A jak nie silikon to preparat do smarowania gumowych uszczelek.W każdym sklepie moto to dostaniesz.
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
A jaki zawias masz ?? 1BE czy 1BA ???