Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. Zmień elektryka. A po drugie poszukaj na forum tematu odnośnie podłączenia CAN z zegarów do radia. Jeśli radio to Chorus to nie będzie problemu.
  2. marekg odpowiedział(a) na Nowok temat w Audi A4 B6/B7
    Ja tu nic nienormalnego nie widze. Weź se na wstrzymanie bo chyba przesadzasz. W nowym aucie nie było idealnie nic spasowane a ty się czepiasz stakiego dupsla
  3. Ale kicha. Nie wiem jak z jakością samego wykonania i materiału tego ustrojstwa ale mocowanie to jakiś koszmar. I tak lepiej, że nie jest to jakiś szmelc z blachami, które trzeba wkrętami do plastiku przymocować. W tej wersji wywalasz tylną popielniczkę, słabo widać jak to dokładnie ma wejść w tunel. A potem to nie wiem czy trzeba to przykleić czy jak? bałbym się o to oprzeć. Nie dorwiesz ori używanego? przynajmnej jakoś to będzie wyglądało...
  4. Nie oduczy sie tylko zaczeka za rogiem z czymś cięższym albo kimś cięższym. To działa tylko w tę stronę. Ja bym zgłosił i tyle. Co będzie to będzie, weź kumpla na świadka. Może się okazać, że teraz nic z tego nie wyniknie ale może gość sam się wysypać na czymś innym i sam się podłoży, Z resztą takich ludzi trzeba zgłaszać ile tylko wlezie bo dzisiaj auto a jutro nie wiesz co innego wywinie.
  5. marekg odpowiedział(a) na Kuba A4 temat w Audi A4 B6
    Ba! może też wcale nie mieć
  6. marekg odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Spróbować można ale skoro kolega sam na początku dzwonił i warsztat wspominał słusznie o ekspertyzach (no bo jak inaczej ma się do sprawy odnieść) i w tym momencie kolega postanowił działać na własną rękę to sprawa wydaje się oczywista.
  7. marekg odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Udowodnij warsztatowi, ze cokolwiek źle zrobił. Takie tematy się załatwia zanim zaczniesz cokolwiek przy aucie dlubac. Teraz chcesz iść z fakturą jak auto naprawione, warsztat cię nie zna wiec nie ma żadnej możliwości odnieść się do twoich roszczeń? Gdybyś przyjechał na lawecie to mogliby w ramach gwarsnvji naprawić. Albo gdybys nie mógł jechać to chociaż ustalilibyscie co robić. Teraz do d*pa za przeproszeniem. Roszczeniowosc dzisiaj widzę kwitnie w najlepsze... Póki jest to egzekwowanie praw w ramach prawa i zdrowego rozsądku gdzie strony wspólnie dochodzą do porozumienia to ok. Ale przy tej sytuacji opisanej tutaj to jest lekko mówiąc śmieszne. Jak się nie zgłasza nigdzie problemu tylko załatwia na własną rękę to raczej nie ma czego szukac potem w warsztacie. Jak mieliby się poczuwac do czegokolwiek skoro nie ma możliwości sprawdzić co się stało i kto zawinił?
  8. marekg odpowiedział(a) na benczo temat w Audi A4 B6/B7
    A co z gwarancją na tą pompę z aso to się dopytałeś? Bo cena ceną ale w razie kłopotów wiesz co ci powiedzą w serwisie...
  9. Jest chyba jednak różnica miedzy spreazynka a pd... Ta pierwsza nikogo nic nie kosztuje a sama jakoś specjalnie się nie zużywa itd. Była wadliwa i podlegała wymianie. Z pominięciem nieslawnych pompek piezo to z pompowtryskiwaczami nie ma problemów natury konstrukcyjnej/wykonawczej. Problemy wynikają ze zużycia. Większość z nad jeździ juz leciwymi autkami i powinna sobie dac z tego sprawę, ze nikt nie wymieni za free czegoś co po prostu zużyliscie. Równie dobrze można by oczekiwać akcji na wahacze...
  10. No wybaczcie ale jak ktoś ma auto 2001 czy 2002 i leci sprawdzać czy jest akcja na jego pd-ki to ma ... problemy w domu chyba.
  11. Przejściowka musi być w takim razie do d*py i nie przechodzi prawidłowo sygnał do wzmacniacza na tył. Wzmak idzie jedną z tych kostek (żółtą albo zieloną, nie pamiętam). Trzeba sprawdzić przejściówkę po kabelkach.
  12. marekg odpowiedział(a) na saneczek temat w 1.9TDI
    Bo pluje z boku EGR (otworki) prosto na ramię klapy gaszącej. Ewentualnie cieknie po osi klapy. nie ma innego źródła oleju w tym miejcu.
  13. Zaworek działa w zależności od temperatury paliwa.
  14. Po co odpisujecie? na zadane pytanie odpowiada wystarczająco oddany głos. Nikt też nie pyta o to jaki olej lejecie, mało kogo to obchodzi, przynajmniej w tej ankiecie.
  15. Gdzie ta turbina jest lekko spocona?
  16. Do tej nawigacji (po opisie wnioskuję, że jest to RNS-D) nie pasuje dowolna zmieniarka 111. Jeśli próbowałeś D to na pewno nie zadziała, sam kiedyś szukałem info na ten temat. O ile sobie dobrze przypominam to z wszystkich wersji 111 tylko literka C podchodzi pod Navigation Plus. Yatour działa bardzo dobrze.
  17. marekg odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Czyli, ze co ci co robili cały silnik po zerwaniu to tak na prawdę nie wiedzą co robili? Nacpali się i stracili świadomość a teraz bajki piszą?
  18. marekg odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Choćby nie wiem jak walczyć o jakość to taka sytuacja zawsze może się zdarzyć, nie ma możliwości zagwaratnować, że nie zerwie się ani jeden z wyprodukowanych pasków.
  19. A poszło o głupie blaszki:)
  20. W Polsce to 100 sędziów uzna, ze to niezgodne z prawem a trafi się sto pierwszy, kretyn i powie, ze jednak zgodne bo jemu sie tak wydaje itd.
  21. Zapytam po co tam wjechał i przypomne, że to prywatna posesja. Jak będzie miły to zaproponujęi kawę. Po mordzie nie dam bo to będzie napaść a koła nie zablokuję bo nie mam prawa do jej stosowania a o żądaniu haraczu za uwolnienie nie wspomnę.
  22. Ciekawe tylko od kiedy prywatna firma czy wspólnota ma prawo do nakładania kar za parkowanie i blokowania pojazdu. Nie żebym się madrzył, po prostu mnie to ciekawi jak byle szmaciarz może sobie ustalić kwotę X i potem blokować cudze mienie. Policja i SM mają nadane urzędowo pewne uprawnienia. A jak to wygląda w takim przypadku jak tutaj?
  23. marekg odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    Nie robi się takich manewrów jak zrobiłeś z podmianą PD. Najpierw się diagnozuje żeby mieć pewność co do stanu silnika i nie wprowadzać dodatkowych zmiennych utrudniających prawidłową diagnozę. Obyś miał farta jednak, bo zawsze to szkoda silnika.
  24. Ludzie, czytajcie czasem sami to co piszecie...
  25. dożywotnio albo do przepalenia blaszek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.