Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. Mając na uwagę powagę tematu i fakt, że ludzie tracą życie należałoby chyba powstrzymać się od szerzenia takich głupot...
  2. A nie zagrałeś w jakiś sposób na nerwach ty jemu wcześniej? Bo ktoś tu kiedyś polecał taką metodę jak twoja sytuacja na załatwienie cwaniaka Nie oczekiwałbym jakichś sensownych wyjaśnień od kogoś kto twierdzi, że odebrał przesyłkę a jej nie odebrał. No co on może mądrego powiedzieć, no co?
  3. Przyjdzie przyjdzie. Już się akceptuje homo jako równorzędną orientację, coraz więcej się urabia ludzi na związki partnerskie potem na homo adopcję. To już się dzieje. Jeszcze niedawno smialiśmy się z głupot jakie mówiono o gender a dzisiaj to się dzieje na naszych oczach. To samo, dzisiaj niszczymy nasz Kościół, plujemy na chrześcijaństwo ale za chwilę przyjdzie islam a oni nie bedą pytać o poglądy... Gościem? to my tak myślimi i tak nam się wmawia. A dla nich to jest jak wycieczka na safari, do niewiernego bydła, do kogoś gorszego kto nie zna Boga więc nie zasługuje na szacunek, litosć itd. Cała nasza zachodnia cywilizacja jest cywilizają bez Allaha czyli pogańską, którą trzeba zaorać i ustawić po swojemu. I to się dzieje na naszych oczach.
  4. Niestety źle rozumiana tolerancja zrobiła z ludzi w europie bandę trzęsidupków, którzy nie mają odwagi nie tylko bronić ale nawet przedstawić własnego zdania. Mało kto mówi coś otwarcie publicznie chociaż wszyscy to samo myślą bo zaraz ktoś podłapie i zacznie wykrzykiwać hasła o nietolerancji i tak dalej. Wiemy doskonale, że robimy sobie krzywdę, ludzie cierpią ale dalej słyszy się tylko dyrdymały o tolerancji i akceptacji odmienności. Jak długo będą głoszone hasła multi kulti i poświęcaniu własnego ja w imię nijakości tak na prawdę. Bo takie multi kulti docelowo doprowadzi do tego, ze poglądów, kultur i religii nie będzie żadnych (ludzie sami siebie pozbawią własnej tożsamości żeby przypadkiem innych nie urazić). Zostanie tylko bezwatościowa gówniana papka jak świat długi i szeroki goniąca jedynie po marketach, najlepiej zaraz po zimowych wakacjach ( bo przecież już ie Świetach, amerykanie psia ich mać w tę i z powrotem już w imię tolerancji unikają Merry Christmas). A talib głupi nie zrozumie o co chodzi w tej zabawie i zamiast się przytulić to za***ie wszystkich dookoła. I skońzcy się zabawa w tolerancję i cyrk dziwadeł. Rzym upadł bo już nic tylko uciechy i pieniądz się liczyły upadnie i dzisiejsza Europa.
  5. Nie będą respektować bo musieliby dostosować się do pogańskiego wedle ich mniemania świata. A to byłoby sprzeczne z wyznawaniem religii. Biorąc pod uwagę ekspansywność islamu i łatwość z jaką wpuszczamy to do europy to ja to czarno widzę. Olaliśmy chrześcijaństwo i żyjemy jakąś źle pojętą tolerancją (w praktyce akceptacją każdej głupoty i dewiacji) , podcinając własne korzenie i robiąc sobie po prostu krzywę zapominając o tym, że taki islam wcale nie będzie żył podobnymi zasadami i jeśli my będziemy ich przytulać to oni nie odwzajemnią misia na zgodę tylko ożenią kosę w żebra. Głupi jesteśmy bo zatraciliśmy instynkt i poczucie tego co wartościowe a co nie. Symbolem zdurnienia europy jest concita wursth, pytanie jak przeciwstawić taką ideologię karabinowi i maczecie... Sami się głupotą i dobrobytem wykończylismy
  6. Bo nie różni się niczym od AWX/AVF co czyniłoby go bardziej usterkowym. Nie ma ani jednego powodu, żeby AVB miał jakąkolwiek skłonność do awarii większą niż wspomniani, mocniejsi bracia. Dotyczą go jedynie typowe i wspólne dla wszystkich TDI PD bolączki jeśli już.
  7. Wywalasz oparcie kanapy, potem demontujesz tapicerkę słupków i masz swobodny dostęp do półki. Są tacy co próbują bez demontażu tapicerki ale to droga przez mękę i szansa na uszkodzenie zaczepów tapicerki. Upierdliwe.
  8. Pamiętajcie o jeszcze jednej kwestii - nawet jeśli LM szedł na pierwszy montaż to dzisiaj ten sam wahacz (czy jakakolwiek inna część) nie ma z tamtym produktem już nic wspólnego. Producent dzisiaj jest skupiony na dostarczeniu części na pierwszy montaż do aktualnych modeli a produkcję staroci przenosi się do innych zakładów a często zlecając ją podwykonwacom (stąd często przepakowanki innych producentów). Jakość też oczywiście leci w dół bo nikt nie ma interesu w tym, żeby jakość tych części utrzymywać na poziomie z pierwszego montażu. Nawet w okresie produkcji B5 czy B6 części na pierwszy montaż były czym innym niż to co było dostępne w ASO. Inny sort. DZisiaj możecie zapomnieć o tym, że jakakolwiek części kupiona nawet w ASO będzie jakościowo porównywalna do tej z pierwszego montażu. Nie ma takiej opcji. Emejcz, ten konsumpcjonizm to nie jest do końca tak sztucznie nakręcany. Zapewne odnosisz się do filmu o spisku żarówkowym. Też oglądałem ale przedstawia on tylko jeden punkt widzenia. Drugi jest taki, że im więcej produkujemy, zużywamy czyli konsumujemy tym więcej ludzi ma pracę i więcej ludzi może sobie na kupowanie tych "dóbr" pozwolić. Coś za coś.
  9. O jakimkolwiek urządzeniu mechanicznym byśmy nie rozmawiali to jego eksploatacja w zakresie maksymalnych wartości parametrów pracy negatywnie wpływa na trwałość takiego mechanizmu. Przyśpieszone jest po prostu zużycie. Czy to będzie prosta przekładnia czy silnik spalinowy na odrzutowym kończąc. Po to jest zapas żeby te maksymalne parametry wytrzymać bez natychmiastowego zniszczenia czy uszkodzenia ale na dłuższą metę żużycie nastąpi szybciej niż w lżej eksploatowanym silniku. Z resztą, niespecjalnie jest gdzie jeździć powyżej 140 km/h (i to nie tylko o Polskę chodzi). Ani to też bezpieczne ani specjanie korzystne ekonomiczne. Pociskacze na autostradzie robią równie dużo złego co zawalidrogi. Przeszkadzaja po prostu innym.
  10. To, że ty wolisz nie oznacza, że ot tak możesz namawiać do zwykłego skurwysyństwa.
  11. Albo coś się uszkodziło na połączeniu CAN albo tego radia w samochodzie fabrycznie po prostu nie było i ktoś na odwal się dorzucił.
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6901-all-ranking-wahaczy/
  13. starość nie radość panie. Parę latek pracy na drogach robi swoje.
  14. Seryjny AVB mieści się w 5.5 litrach na trasie spokojnie. Minimum jakie kiedyś osiągnąłem to 4.8. No ale ja mam emerycki styl jazdy, również na autostardzie. Miasto to różnie bywa, zazwyczaj tłukę się wiecznie na zimnym silniku po 3 kilometry i stop więc siorbie i 9 litrów w takich warunkach.
  15. Jeździ a niby jak ma się spisywać. Jeździłem w życiu większymi zawalidrogami. Powiem też tak, jeździłem Mondeo ze 140 koniami TDCI i wcale d*py nie urywało, no lepiej szło ale bez jakiegoś szału. Każda sroka swój ogon chwali ale AVB radzi sobie z tym autem na bardzo przyzwoitym poziomie i to w serii. Też zależy kto czego potrzebuje bo jeden kupuje auto żeby się przemieszczać a drugi musi się pobawić. W tym drugim przypadku rzeczywiście będzie mało. Ale do zabawy to ja bym sobie kupił prawdziwy samochód a nie niemieckiego starocia z parszywym klekotem pod maską
  16. Skąd ta pewność? Bo na Polsce Europa się nie kończy i w niektórych krajach za moc płaci się sporo.
  17. Ech ten Rzeszów... parę lat się spędziło
  18. wymienić czujnik temperatury i termostat. Dla świętego spokoju i pewności zamiast tracić czas na diagnozy i szukanie miliona możliwych przyczyn.
  19. HA! ale to już jest nie problem z autem ale z właścicielem
  20. eeee z domami to jest kiszka. Nie ma praktycznie szans na zysk. Dom każdy stawia pod siebie i wykańcza jak mu pasuje. Odsprzedając taki dom nawet nie odzyska się włożonej kasy. Gdyby kupujący miał dać więcej niż kosztuje przeciętna budowa w okolicy to by sobie postawił nowy a nie szukał na rynku wtórnym. Mieszkania to zupełnie inny świat.
  21. Z inwestycjami to tak jest, że nie ma nic pewnego. Nie każde mieszkanie zyska na wartości i nie każdy kawałek ziemi przyniesie zysk. Czasem trzeba trafić w miejsce i czas... Wiem wiem, lanie wody ale gdybym miał pojęcie o inwestycjach to bym teraz na d*pie nie siedział tylko węszył zysku. A tak to tylko siedzę i marudzę po kilku kieliszkach żołądkowej...
  22. Mieszkania tanieć nie będą na dłuższą metę. Po wejściu do strefy euro czy swobodzie kupna ziemi przez obcokrajowców uważasz, że nieruchomości stanieją czy raczej zdrożeją? Ja obstawiam raczej to drugie. Tyle, że nie są to szybkie inwestycje.
  23. 300 tysiecy na szafie a wy oczekujecie cudów, które nawet w salonowych samochodach nie zawsze się zdarzają. Ja wiem, że mit niezużywających się Audi ciągle ma się dobrze w Polsce ale miejcie litość czasem...
  24. Czyli cena praktycznie taka sama... Ja mam ten ori i nie mam mu nic do zarzucenia. Wygląda na solidnie zrobiony, działa jak powinien. Cóż to za filozofia żeby się nad kompresorkiem rozwodzić...
  25. W ten piękny słoneczny dzień Bożego Narodzenia i ja życzę wszytkim Forumowiczkom i Forumowiczom wszysktiego co najlepsze, zdrowia, pomyślności i błogosławieństwa bożego. Spełnienia marzeń tych małych i tych dużych. Radości i uśmiechu na codzień. Wszystkim poszukującym wymarzonej A4 życzę udanego zakupu, wszystkim planującym zmianę życzę udanych poszukiwań. Modującym życzę kasy i pomysłów na kolejne poprawki swoich perełek. A tym, którzy po porostu jeżdzą życzę bezawaryjności i jak najwięcej satysfakcji z samochodu. Wszystkim też życzę więcej dystansu do samochodu i czasem samych siebie. Wesołych Świąt. P.S Ja też zaraz pęknę. Ale dobrze mi z tym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.