Treść opublikowana przez marekg
-
Jaki model radia do a4 b6 2002r
Zmień elektryka. A po drugie poszukaj na forum tematu odnośnie podłączenia CAN z zegarów do radia. Jeśli radio to Chorus to nie będzie problemu.
-
Problem z jednym dekorem.
Ja tu nic nienormalnego nie widze. Weź se na wstrzymanie bo chyba przesadzasz. W nowym aucie nie było idealnie nic spasowane a ty się czepiasz stakiego dupsla
-
Podłokietnik dedykowany bez przeróbek - opinia
Ale kicha. Nie wiem jak z jakością samego wykonania i materiału tego ustrojstwa ale mocowanie to jakiś koszmar. I tak lepiej, że nie jest to jakiś szmelc z blachami, które trzeba wkrętami do plastiku przymocować. W tej wersji wywalasz tylną popielniczkę, słabo widać jak to dokładnie ma wejść w tunel. A potem to nie wiem czy trzeba to przykleić czy jak? bałbym się o to oprzeć. Nie dorwiesz ori używanego? przynajmnej jakoś to będzie wyglądało...
-
Przerysowany bok auta kluczem przez debila
Nie oduczy sie tylko zaczeka za rogiem z czymś cięższym albo kimś cięższym. To działa tylko w tę stronę. Ja bym zgłosił i tyle. Co będzie to będzie, weź kumpla na świadka. Może się okazać, że teraz nic z tego nie wyniknie ale może gość sam się wysypać na czymś innym i sam się podłoży, Z resztą takich ludzi trzeba zgłaszać ile tylko wlezie bo dzisiaj auto a jutro nie wiesz co innego wywinie.
-
Wlepka
Ba! może też wcale nie mieć
-
Zerwany pasek rozrządu
Spróbować można ale skoro kolega sam na początku dzwonił i warsztat wspominał słusznie o ekspertyzach (no bo jak inaczej ma się do sprawy odnieść) i w tym momencie kolega postanowił działać na własną rękę to sprawa wydaje się oczywista.
-
Zerwany pasek rozrządu
Udowodnij warsztatowi, ze cokolwiek źle zrobił. Takie tematy się załatwia zanim zaczniesz cokolwiek przy aucie dlubac. Teraz chcesz iść z fakturą jak auto naprawione, warsztat cię nie zna wiec nie ma żadnej możliwości odnieść się do twoich roszczeń? Gdybyś przyjechał na lawecie to mogliby w ramach gwarsnvji naprawić. Albo gdybys nie mógł jechać to chociaż ustalilibyscie co robić. Teraz do d*pa za przeproszeniem. Roszczeniowosc dzisiaj widzę kwitnie w najlepsze... Póki jest to egzekwowanie praw w ramach prawa i zdrowego rozsądku gdzie strony wspólnie dochodzą do porozumienia to ok. Ale przy tej sytuacji opisanej tutaj to jest lekko mówiąc śmieszne. Jak się nie zgłasza nigdzie problemu tylko załatwia na własną rękę to raczej nie ma czego szukac potem w warsztacie. Jak mieliby się poczuwac do czegokolwiek skoro nie ma możliwości sprawdzić co się stało i kto zawinił?
-
Wymiana Rozrzadu
A co z gwarancją na tą pompę z aso to się dopytałeś? Bo cena ceną ale w razie kłopotów wiesz co ci powiedzą w serwisie...
-
Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
Jest chyba jednak różnica miedzy spreazynka a pd... Ta pierwsza nikogo nic nie kosztuje a sama jakoś specjalnie się nie zużywa itd. Była wadliwa i podlegała wymianie. Z pominięciem nieslawnych pompek piezo to z pompowtryskiwaczami nie ma problemów natury konstrukcyjnej/wykonawczej. Problemy wynikają ze zużycia. Większość z nad jeździ juz leciwymi autkami i powinna sobie dac z tego sprawę, ze nikt nie wymieni za free czegoś co po prostu zużyliscie. Równie dobrze można by oczekiwać akcji na wahacze...
-
Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
No wybaczcie ale jak ktoś ma auto 2001 czy 2002 i leci sprawdzać czy jest akcja na jego pd-ki to ma ... problemy w domu chyba.
-
Kupiłem Yatour'a.Podłączyłem i nie gra cały tył włącznie z subwooferem.Pomocy
Przejściowka musi być w takim razie do d*py i nie przechodzi prawidłowo sygnał do wzmacniacza na tył. Wzmak idzie jedną z tych kostek (żółtą albo zieloną, nie pamiętam). Trzeba sprawdzić przejściówkę po kabelkach.
-
Gaszak w oleju
Bo pluje z boku EGR (otworki) prosto na ramię klapy gaszącej. Ewentualnie cieknie po osi klapy. nie ma innego źródła oleju w tym miejcu.
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Zaworek działa w zależności od temperatury paliwa.
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Po co odpisujecie? na zadane pytanie odpowiada wystarczająco oddany głos. Nikt też nie pyta o to jaki olej lejecie, mało kogo to obchodzi, przynajmniej w tej ankiecie.
-
Kopcenie na biało rano oraz po przegazowaniu
Gdzie ta turbina jest lekko spocona?
-
No CD CHANGER...kupiłem auto bez zmieniarki "wtyczka jest w schowku"..kupiłem zmieniarke i dalej to samo..Pomocy
Do tej nawigacji (po opisie wnioskuję, że jest to RNS-D) nie pasuje dowolna zmieniarka 111. Jeśli próbowałeś D to na pewno nie zadziała, sam kiedyś szukałem info na ten temat. O ile sobie dobrze przypominam to z wszystkich wersji 111 tylko literka C podchodzi pod Navigation Plus. Yatour działa bardzo dobrze.
-
Zerwany pasek rozrządu
Czyli, ze co ci co robili cały silnik po zerwaniu to tak na prawdę nie wiedzą co robili? Nacpali się i stracili świadomość a teraz bajki piszą?
-
Zerwany pasek rozrządu
Choćby nie wiem jak walczyć o jakość to taka sytuacja zawsze może się zdarzyć, nie ma możliwości zagwaratnować, że nie zerwie się ani jeden z wyprodukowanych pasków.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
A poszło o głupie blaszki:)
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
W Polsce to 100 sędziów uzna, ze to niezgodne z prawem a trafi się sto pierwszy, kretyn i powie, ze jednak zgodne bo jemu sie tak wydaje itd.
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
Zapytam po co tam wjechał i przypomne, że to prywatna posesja. Jak będzie miły to zaproponujęi kawę. Po mordzie nie dam bo to będzie napaść a koła nie zablokuję bo nie mam prawa do jej stosowania a o żądaniu haraczu za uwolnienie nie wspomnę.
-
150zł za 5 min parkingu Uwaga na naciągaczy
Ciekawe tylko od kiedy prywatna firma czy wspólnota ma prawo do nakładania kar za parkowanie i blokowania pojazdu. Nie żebym się madrzył, po prostu mnie to ciekawi jak byle szmaciarz może sobie ustalić kwotę X i potem blokować cudze mienie. Policja i SM mają nadane urzędowo pewne uprawnienia. A jak to wygląda w takim przypadku jak tutaj?
-
Zerwany pasek rozrządu
Nie robi się takich manewrów jak zrobiłeś z podmianą PD. Najpierw się diagnozuje żeby mieć pewność co do stanu silnika i nie wprowadzać dodatkowych zmiennych utrudniających prawidłową diagnozę. Obyś miał farta jednak, bo zawsze to szkoda silnika.
-
Audi a4 b7 1,9tdi Uszkodzone zawieszenie?
Ludzie, czytajcie czasem sami to co piszecie...
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
dożywotnio albo do przepalenia blaszek