Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. marekg odpowiedział(a) na marekg temat w Nadwozie i Wnętrze
    Widzę u Gajosa, że cena za ten gadżet też jest niczego sobie
  2. marekg odpowiedział(a) na marekg temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dzieki , przyda się!
  3. Co o oczywiście nie ma wpływu na działanie cruise control
  4. A pisał kto co o dodatkowych kablach? Nie. No właśnie...
  5. Wszystkie drzwi dają sygnał otwarcia na FIS?
  6. marekg odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Urugwaj wygrał i ch...j bombki strzelił znowu tylko połowa zniżki w Carrefour...
  7. to se ne vrati = to się nie opłaca Aczkolwiek i w tym przypadku komentarz jest jak najbardziej stosowny... ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- I podszybie nie ma ocynku. A tak oprocz tego nic mi ruda nie pozera W którym miejscu jest problem z korozją na podszybiu? pytam z ciekawości bo u mnie wykruszyła się "pasta" w samych narożnikach podszybia, za zawiasami maski jeszcze wgłąb mniej więcej...no i trochę rudego nalotu się zrobiło. Dojścia nijakiego tam nie ma, woda jedynie się leje...
  8. Tez mi się to ostatnio przytrafiło, ot starość nie radość powyrabiało się i luzu dostało. Pewnie najlepiej wymienić będzie.
  9. Po co kupiłem Audi? Bo mi się podobało. I tyle, bez żadnej durnej filozofii... ---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Tylko kiedy to było...
  10. Z własnej praktyki polecam zaopatrzyć się zawsze w nowe spinki. Sciagalem boczki wiele razy a spinek połamałem ze dwie tylko. Ale moim zdaniem raz zdjęte powinno się wywalic, juz nie trzymają tak dobrze, szczególnie jak juz maja swoje lata i zaczyna wszystko skrzypieć. Dzisiaj znowu się bawiłem i zapakowałem komplet nowych, od razu czuć różnice bo boczek ani drgnie. Polecam na takich rzeczach jak spinki nie oszczędzać.
  11. Niby tragedii nie ma i na zdjęciach wygląda to całkiem dobrze. Juz pomine milczeniem komentarz o koreańskich smieciach bo te śmieci objezdzaja stare audi jak chca, są dobrze wyposażone, nie stoją po warsztatach jak audi no i tego nie kradną. Wiec ostrożnie... Ja jednak pokusilbym się o naprawę fotela żeby wyglądał jak ori. Poza tym te pokrowce na zdjęciach zasłaniają airbag czy mi się tylko wydaje? Stylistyka nowoczesna ale jak z wykonaniem? Ja mam wątpliwości. Za te 150 to bym sie nawet nie zastanawial tylko naprawiał ten fotel.
  12. Przynajmniej raz na rok dobrze potraktować takim odkażaczem. A dodatkowo można próbować to co mi zalecili w jednym z ASO - jak ma się możliwość to po jeździe z klimą zanim się wyłączy silnik przeczekać trochę, włączyć econ i przedmuchać kilka minut układ żeby jak najwięcej wilgoci usunąć. U mnie jest tak wilgotno, że po ponownym wejściu do samochodu i przekręceniu kluczuka na przedniej szybie robi się biało od pary wodnej, dopiero po chwili znika. Dobrze, że tego smrodu chociaż się pozbyłem...
  13. Albo staruszek do pucowania i niedzielnych wypadów na piknik albo daj spokój. Ani to praktyczne ani co. Dobre do zarejestrowania jako klasyk a nie do użytku o jakim mówisz.
  14. Ja też brałem od forumowych sprzedawców - raz amory raz opony. Opony po przemęczonym sezonie trafiły na śmietnik a amortyzatory do dzisiaj mi się czkawką odbijają bo każdy mechanik siada i od razu czuje, że tył za sztywny i to nie te amortyzatory... Także dziękuję. Tak utrzymywać to sobie utrxymuję Fiata bo mi nie zależy i nie oczekuję cudów. Albo tanio albo do porządku. A jeśli chodzi o sam osuszacz... nie jest to element stricte eksploatacyjny i nawet plan przeglądów nie przewiduje okresowej jego wymiany. Natomiast należy się liczyć z tym, że spora część samochodów na polskim rynku najlepsze lata ma już za sobą i przebiegi ponadnormatywne, wychodzące dalece poza zakres rozważany przez producenta. Jeśli autko ma więc kilkanaście lat i ze 300 tysięcy i dodatkowo nie mamy pojęcia czy podobne elementy były kiedykolwiek ruszane to wręcz zalecane byłoby się tym zainteresować. Tak samo jak pompotrwyskiwacze nie są elementem przewidzianym do okresowej wymiany to jednak po pewnym czasie ulegaja zużyciu i trzeba coś z tym zrobić, najlepiej zanim auto zatrzyma się na drodze. To samo dotyczy klimy i wszystkiego innego w samochodzie co ze względu na zaawansowany wiek i przebieg może dać o sobie znać. Oczywiście wymiana osuszacza co dwa lata przy sprawnym układzie klimatyzacji jest absurdem.
  15. Jeszcze co do tych nieszczelności... to, że ich nie stwierdzono nie oznacza, że minimalnie i będące poza zasięgiem metody diagnostyczniej nie istnieją. I tu znowu nawiązując do układu hamulcowego - płyn ci nie cieknie, układ jest szczelny a jednak płyn jakimś cudem ciągnie powoli wilgoć
  16. Zamknięty nie oznacza idealnie szczelny. Układ hamulcowy tez jest układem zamkniętym a jednak płyn należy wymieniac bo wilgoć chłonie. Określenie układ zamknięty odnosi się bardziej do charakteru jego pracy i obiegu czynnika niźli do jego rzeczywistych właściwości.
  17. A dlaczego pompa siada? Bo się wszystko zużywa, czy na prawdę tak ciężko pojąć, ze nawet to ukochane i postawione na piedestale audi się jednak zużywa??? Wy na prawdę myślicieli, ze jak audi to już nie podlega prawom fizyki i jest wieczne?
  18. Srebrny lepiej jeździ. Tak oznaczali samochody z fabrycznymi naddatkami mocy w stosunku do nominału.
  19. Jaki Śląsk takie auto... Za ten Sosnowiec na Śląsku to ci się pała z gegry i histy należy. O strzale z liścia nie wspomnę
  20. Kiko od kiedy osuszacz wpiety w zamknięty obieg czynnika wyciąga wilgoć z wnętrza pojazdu?
  21. Wjechales na czerwonym bo jechales za szybko w stosunku do warunków. Wiedziales, ze masz tonę na pace i skrzyżowanie ale było 70 dopuszczone to jechales 70. Wyobraźni zero, mistrz prostej czy po prostu glupkowate tłumaczenie się? Każdego chu... strzela jak ma zapłacić mandat. A to, ze być może raz się trafiło ? Ano wystarczy raz, kodeks nie przewiduje ignorowania wykroczeń w małych ilościach czy sporadycznie popełnianych. Powinieneś to wiedzieć. Tak samo wystarczy jeden raz żeby kogoś zabić, kogo obchodzi ze to tylko raz i nigdy nie miales takiego zamiaru? Było czerwone ? Było. Wjechales? Wjechales. No to mandat się należy czy nie? Bo nie wiem po co się tlumaczysz i usprawiedliwiasz. Czy przypadek czy nie skutek jest taki sam. I kto kogo w tej sytuacji chce orznac? Skoro mandat słuszny to chyba ty chcesz orznac system a nie on ciebie. Co do umiejętności... Tona ci nagle na pake nie wpadla , wiedziales co i jak to po co się wyglupiasz z jakimś sugerowaniem jak to innym by się hamowalo. To ty zarabiasz za kołkiem to masz widzieć jak jechać. Zeby nie było, ze kolejny nawiedzony... Rozumiem twoje rozgoryczenie, bo kilka mandatów zalapałem i zaplacilem. Zaplacilem bo na nie zasluzylem i nie przyszło mi nigdy do głowy tłumaczyć sie , ze to ktoś mnie w chu robi i ze jakby oni siedli to by zobaczyli jak to się jedzie... Wykombinujesz , ze nie zaplacisz albo zaplacisz mniej to dobra twoja, upieczecze ci się. Mnie nic do tego. Ale nie tłumacz się glupio bo to co napisqles w ostatnim poście to jakaś zenada. Po prostu ni chcesz płacić bo niej koniec. Po co do tego dorabiać teorie rodem z przedszkola.
  22. Nie świecą bo can jest nie podłączony. A to tylko potwierdza to co mówiłem wcześniej. Nie mialaes fabrycznego radia na fabrycznym wyposażeniu. I dlatego nie masz wzmaka, nie działa tył itd.
  23. O ile rozumiem pytanie i największy strach budzi przedni wielowahacz to nie ma problemu i z audi. Można a3 kupić, dzisiaj to bardzo duże auto .
  24. Kompletne auto sprzedać z kradzieży wcale łatwa rzecz, duże ryzyko wsypy a po komu ryzukowac dla starego grata. W całości to ida ale za granice drogie furacze najczęściej na zamówienie. Najłatwiej zwinąć starsze auto, rozebrać i sprzedać na części z kilkukrotnym przebiciem w stosunku do wartości auta całego. Chcecie mniej kradzieży ti trzeba przestać kupować stare części na necie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.