Treść opublikowana przez marekg
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może to nie do końca w temacie ale... Mam do wymiany wg mechanika jeden wahacz (pewnie ten najdroższy bo kszotuje jakieś 200,euro). W sumie zrobilbym to ale się zastanawiam czy w praktyce nie będzie tak, ze jak rusze jeden to zaraz zaczne jeździć do serwisu kolejne wymieniać. Na ori komplet szkoda mi pieniędzy i myślałem cos o lemforderze żeby juz calosc zrobić. Niestety mechanik stwierdził dwie rzeczy...ze robić całość to szaleństwo (cena, robią tylko na ori częściach) a zamienniki w tym lema przerabiał juz lata temu i niestety daleko tym częściom do oryginalnych. No i co robić?
-
Apteczka
Czy taka apteczka ma jakiś numer vag?
-
Wzór licznika inny niż w innych a4 ...
Tyle, ze 400 za fis to rozbój w biały dzień. Poszukaj w dziale zrób to sam i zobaczysz, ze to żadna filozofia a tym bardziej powód aby wołać tyle pieniędzy.
-
Apteczka
Wymieniłem dzisiaj podłokietnik tylnej kanapy na taki z uchwytami na kubki. Wewnątrz z wiadomych względów jest mniej miejsca niż w zwykłej wersji i pojawia się problem upchnięcia ori apteczki. Chciałem zapytać czy wychodziły jakieś mniejsze wersje apteczek do tego podłokietnika?
-
Wzór licznika inny niż w innych a4 ...
Nie wiem jak w B7 ale w B6 strona po której jest wlepka z rozmiarami i ciśnieniami o niczym nie świadczy. Są auta LHD a nalepka jest po stronie pasażera.
-
Demontaż włącznika świateł
Idziesz do najbliższego Aso i zamawiasz...
-
Ręczny
Naciąg linek jest automatyczny, zamocowany na końcu dźwigni hamulca ręcznego. Dostęp jest dupiaty po wyjęciu tylnej popielniczki. Jak masz podlokietnik to dobrze go wumontowac razem z łapą bo ręce można koncertowo poobdzierac.
-
Demontaż włącznika świateł
a ja nic nie robiłem. Zamówiłem przyciski szyb i podeszły plug&play i szczerze mówiąc zaskoczony jestem czytając ostanie rewelacje jakoby nie dało się dokupić nowych przycisków do starych B6 żeby nie było problemów z wtyczkami...
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
Zlikwiduja jak mieszkańcy danej gminy będą chcieli. Jeśli gdziekolwiek w Polsce SM istnieje a ludzie ją klną na czym świat stoi to mieszkający sami są sobie winni. Ci, którym zależało potrafili zrobić z tą cholota porządek.
-
Kamera na przednią szybę - co polecacie?
Ktoś wie może co to takiego MDV-2290 Somikon ? Dostałem na maila propozycję zakupu ze sklepu gdzie zawsze kupuję licencje Kaspersky-ego i nie wiem czy się ośmieszają tym czy to jednak sensowny sprzęt?
-
Nowy smartfon z Chin?? Warto?
A nawet jeśli przyjdzie telefon oryginał to w razie reklamacji wiesz gdzie cie odeślą? do tego kto ci przysłał czyli do Chin.
-
Chorus 2DIN
wg 13-tej strony podanego przez ciebie dokumentu to radio pozbawione jest odtwarzacz mp3 co z resztą zgadza się z moimi dotychczasowymi poszukiwaniami jeśli o radia 2din idzie.
-
[Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
TVN turbo jakiś czas temu się z tym rozprawił. Te folie faktycznie sprawiały, ze na aparacie fotograficznym był problem i tablica wychodziła nieczytelna. Ale opptyka foftoradaru to inna bajka i niestety ale nie da się tak oszukać. Rosnie za to ryzyko, ze w razie zalapania fotki doojdzie kara za kombinowanie z tablicami. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
RS4 B5 w programie Samochód marzeń: kup i zrób
Moim zdaniem auto było mocne a odcinek jeden z najsłabszych z dotychczasowych. Bogaty chłopczyk kazał umyć auto i zdobić rozrząd bo mu się w garażu rs4 zapodziało. Widzialem w tym programie większych pasjonatów, ktorzy bardziej zaslugiwali na pomoc w odbudowie auta. Ja wiem, że auta trzeba urozmaicić w programie ale inaczej ten odcinek sobie wyobrazalem. szkoda bo za fajnym autem nie poszedł dobry odcinek tego programu, który skąd inąd bardzo lubię. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Z tą drugą szansą dla każdego to bym podyskutował. To że być może zasalugujesz na druga szansę nie oznacza, za za popełnione winy masz nie zostać ukarany. Nad dzieckiem można sie litowac ale dorośli odpowiadają za swoje czyny. Proste, myślę ze nie ma co roztrząsać tej kwesti dalej. Płacz nic nie pomoże. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Kara ma ci uświadomić co robiles źle. Skoro ciągle nie rozumiesz to znaczy, ze kara przewidziana regulaminem jest zasadna i nie ma podstaw do odstepstw. Jaja ogolic i do piaskownicy jak się nie umiesz bawić z dorosłymi. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
"Kolebanie" pluskanie/stukanie w okolicach Baku
Też to mam i nie dzieje się to od początku. Ale podobnie jak inni jeszcze nie doszedlem co jest grane . temat juz był na forum ale bez konkluzji. Bo stwierdzenie tttm oznaczałoby ni mniej ni więcej jak to, ze b6 to jedno z najbardziej przecenianych aut na rynku. Oczywiście razem z innymi problemami tttm. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
zamulenie na 1 i 2 biegu
najpierw spróbuj żeby zobaczyć czy to wina EGR czy coś innego. Błędem się będziesz martwił potem.
-
Zawór gaszak
Od razu przygnębiające... Wysłane z mojego Trooper_X55
-
zamulenie na 1 i 2 biegu
Jeśli podejrzewasz egr to w pierwszej kolejności go odlacz i pojezdzij tak dla sprawdzenia czy to dobry trop. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Jaki to kolor?
A to jest obudowa kolumny kierownicy znalazłeś to pod klimatronikiem? A z resztą jakie to ma znaczenie, ważne żeby kolega poszukał czegoś u siebie w kolorze.
-
Jaki to kolor?
ale ty mówisz o kolorze na panelu klimatronika? tam zawsze będzie czarny. Chyba, że masz na myśli jakieś naklejki na tunelu ale nie wiem, nie pamiętam czy tam coś widziałem. No ale niektróre elemanty mają oznaczenia naklejone na czymś co wygląda jak cena nabita metkownicą
-
Jaki to kolor?
Ale ty mówisz o czarnych elementach wiec musowo było soul napisane. Trzeba wziąć element w kolorze i szukać oznaczeń. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Jaki to kolor?
Zdjecia potrafią niestety mocno zakłamać odcień ale patrząc na fotele może to być szary swing. Generalnie wszystkie elementy mają oznaczenie koloru tzn trzyznakowy kod. W przypadku swing jest to 26Z. Polecam zawsze pytać sprzwdawce o te oznaczenia bo można się naciac patrząc tylko na zdjęcia. Po numerze vin tez można dojsc do kompletacji auta i koloru wnętrza. Wlepka podaje tez oznaczenie kolorystyki wnętrza w tej samej linii co kod lakieru. W przypadku pełnego swing jest to LC. Ale jak podałem dla elementów wnętrza, o których mowiwsz będzie to szary swing 26z. Jeśli nie masz jak w papierach sprawdzić tego koloru to można coś małego zdemontować i sprawdzić, chociażby zaslepke tunelu za tylna popielniczka, tam chyba było oznaczenie. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Woda a grzane fotele
Wrzuc do bagażnika jakiś solidny kawałek folii, zwykla reklamowka ci wystarczy i będziesz mógł dupskiem mokrym siudać ile wlezie i wszystkie bajora zaliczyć bez obaw o fotela elektryke jak i plamy. Oczywiście jak sobie wczesniej pod tyłek podlozysz te reklampwke z bagażnika. Mozesz więc się i kąpać i nie martwić o fotel, nie tworz sobie na siłę sztucznych problemów i nie dziw się tez, ze nikt cie nie rozumie boś faktycznie se wymyślił problem nie do rozwiązania.... Wysłane z mojego Trooper_X55