Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. Może to nie do końca w temacie ale... Mam do wymiany wg mechanika jeden wahacz (pewnie ten najdroższy bo kszotuje jakieś 200,euro). W sumie zrobilbym to ale się zastanawiam czy w praktyce nie będzie tak, ze jak rusze jeden to zaraz zaczne jeździć do serwisu kolejne wymieniać. Na ori komplet szkoda mi pieniędzy i myślałem cos o lemforderze żeby juz calosc zrobić. Niestety mechanik stwierdził dwie rzeczy...ze robić całość to szaleństwo (cena, robią tylko na ori częściach) a zamienniki w tym lema przerabiał juz lata temu i niestety daleko tym częściom do oryginalnych. No i co robić?
  2. marekg odpowiedział(a) na marekg temat w Nadwozie i Wnętrze
    Czy taka apteczka ma jakiś numer vag?
  3. Tyle, ze 400 za fis to rozbój w biały dzień. Poszukaj w dziale zrób to sam i zobaczysz, ze to żadna filozofia a tym bardziej powód aby wołać tyle pieniędzy.
  4. marekg opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Wymieniłem dzisiaj podłokietnik tylnej kanapy na taki z uchwytami na kubki. Wewnątrz z wiadomych względów jest mniej miejsca niż w zwykłej wersji i pojawia się problem upchnięcia ori apteczki. Chciałem zapytać czy wychodziły jakieś mniejsze wersje apteczek do tego podłokietnika?
  5. Nie wiem jak w B7 ale w B6 strona po której jest wlepka z rozmiarami i ciśnieniami o niczym nie świadczy. Są auta LHD a nalepka jest po stronie pasażera.
  6. Idziesz do najbliższego Aso i zamawiasz...
  7. marekg odpowiedział(a) na piko-miko temat w Audi A4 B6/B7
    Naciąg linek jest automatyczny, zamocowany na końcu dźwigni hamulca ręcznego. Dostęp jest dupiaty po wyjęciu tylnej popielniczki. Jak masz podlokietnik to dobrze go wumontowac razem z łapą bo ręce można koncertowo poobdzierac.
  8. a ja nic nie robiłem. Zamówiłem przyciski szyb i podeszły plug&play i szczerze mówiąc zaskoczony jestem czytając ostanie rewelacje jakoby nie dało się dokupić nowych przycisków do starych B6 żeby nie było problemów z wtyczkami...
  9. Zlikwiduja jak mieszkańcy danej gminy będą chcieli. Jeśli gdziekolwiek w Polsce SM istnieje a ludzie ją klną na czym świat stoi to mieszkający sami są sobie winni. Ci, którym zależało potrafili zrobić z tą cholota porządek.
  10. Ktoś wie może co to takiego MDV-2290 Somikon ? Dostałem na maila propozycję zakupu ze sklepu gdzie zawsze kupuję licencje Kaspersky-ego i nie wiem czy się ośmieszają tym czy to jednak sensowny sprzęt?
  11. A nawet jeśli przyjdzie telefon oryginał to w razie reklamacji wiesz gdzie cie odeślą? do tego kto ci przysłał czyli do Chin.
  12. wg 13-tej strony podanego przez ciebie dokumentu to radio pozbawione jest odtwarzacz mp3 co z resztą zgadza się z moimi dotychczasowymi poszukiwaniami jeśli o radia 2din idzie.
  13. TVN turbo jakiś czas temu się z tym rozprawił. Te folie faktycznie sprawiały, ze na aparacie fotograficznym był problem i tablica wychodziła nieczytelna. Ale opptyka foftoradaru to inna bajka i niestety ale nie da się tak oszukać. Rosnie za to ryzyko, ze w razie zalapania fotki doojdzie kara za kombinowanie z tablicami. Wysłane z mojego Trooper_X55
  14. Moim zdaniem auto było mocne a odcinek jeden z najsłabszych z dotychczasowych. Bogaty chłopczyk kazał umyć auto i zdobić rozrząd bo mu się w garażu rs4 zapodziało. Widzialem w tym programie większych pasjonatów, ktorzy bardziej zaslugiwali na pomoc w odbudowie auta. Ja wiem, że auta trzeba urozmaicić w programie ale inaczej ten odcinek sobie wyobrazalem. szkoda bo za fajnym autem nie poszedł dobry odcinek tego programu, który skąd inąd bardzo lubię. Wysłane z mojego Trooper_X55
  15. Z tą drugą szansą dla każdego to bym podyskutował. To że być może zasalugujesz na druga szansę nie oznacza, za za popełnione winy masz nie zostać ukarany. Nad dzieckiem można sie litowac ale dorośli odpowiadają za swoje czyny. Proste, myślę ze nie ma co roztrząsać tej kwesti dalej. Płacz nic nie pomoże. Wysłane z mojego Trooper_X55
  16. Kara ma ci uświadomić co robiles źle. Skoro ciągle nie rozumiesz to znaczy, ze kara przewidziana regulaminem jest zasadna i nie ma podstaw do odstepstw. Jaja ogolic i do piaskownicy jak się nie umiesz bawić z dorosłymi. Wysłane z mojego Trooper_X55
  17. Też to mam i nie dzieje się to od początku. Ale podobnie jak inni jeszcze nie doszedlem co jest grane . temat juz był na forum ale bez konkluzji. Bo stwierdzenie tttm oznaczałoby ni mniej ni więcej jak to, ze b6 to jedno z najbardziej przecenianych aut na rynku. Oczywiście razem z innymi problemami tttm. Wysłane z mojego Trooper_X55
  18. marekg odpowiedział(a) na marhiw temat w 1.9TDI
    najpierw spróbuj żeby zobaczyć czy to wina EGR czy coś innego. Błędem się będziesz martwił potem.
  19. marekg odpowiedział(a) na Chuck1986 temat w Audi A4 B6
    Od razu przygnębiające... Wysłane z mojego Trooper_X55
  20. marekg odpowiedział(a) na marhiw temat w 1.9TDI
    Jeśli podejrzewasz egr to w pierwszej kolejności go odlacz i pojezdzij tak dla sprawdzenia czy to dobry trop. Wysłane z mojego Trooper_X55
  21. A to jest obudowa kolumny kierownicy znalazłeś to pod klimatronikiem? A z resztą jakie to ma znaczenie, ważne żeby kolega poszukał czegoś u siebie w kolorze.
  22. ale ty mówisz o kolorze na panelu klimatronika? tam zawsze będzie czarny. Chyba, że masz na myśli jakieś naklejki na tunelu ale nie wiem, nie pamiętam czy tam coś widziałem. No ale niektróre elemanty mają oznaczenia naklejone na czymś co wygląda jak cena nabita metkownicą
  23. Ale ty mówisz o czarnych elementach wiec musowo było soul napisane. Trzeba wziąć element w kolorze i szukać oznaczeń. Wysłane z mojego Trooper_X55
  24. Zdjecia potrafią niestety mocno zakłamać odcień ale patrząc na fotele może to być szary swing. Generalnie wszystkie elementy mają oznaczenie koloru tzn trzyznakowy kod. W przypadku swing jest to 26Z. Polecam zawsze pytać sprzwdawce o te oznaczenia bo można się naciac patrząc tylko na zdjęcia. Po numerze vin tez można dojsc do kompletacji auta i koloru wnętrza. Wlepka podaje tez oznaczenie kolorystyki wnętrza w tej samej linii co kod lakieru. W przypadku pełnego swing jest to LC. Ale jak podałem dla elementów wnętrza, o których mowiwsz będzie to szary swing 26z. Jeśli nie masz jak w papierach sprawdzić tego koloru to można coś małego zdemontować i sprawdzić, chociażby zaslepke tunelu za tylna popielniczka, tam chyba było oznaczenie. Wysłane z mojego Trooper_X55
  25. Wrzuc do bagażnika jakiś solidny kawałek folii, zwykla reklamowka ci wystarczy i będziesz mógł dupskiem mokrym siudać ile wlezie i wszystkie bajora zaliczyć bez obaw o fotela elektryke jak i plamy. Oczywiście jak sobie wczesniej pod tyłek podlozysz te reklampwke z bagażnika. Mozesz więc się i kąpać i nie martwić o fotel, nie tworz sobie na siłę sztucznych problemów i nie dziw się tez, ze nikt cie nie rozumie boś faktycznie se wymyślił problem nie do rozwiązania.... Wysłane z mojego Trooper_X55

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.