Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. Radia w aucie nie miales fabrycznie wiec ktoś na szybko tylko concerta wrzucił i tyle. Przód gra na radiu a tył powinien iść wzmacniaczem ale skoro go nie ma to tył nie gra. Ot cala filozofia.
  2. NIE NIE !!!! jeżeli trzpienie nie sa wypychane do góry to nie świadczy o ich niesprawności tylko braku gazu, który je wypycha i działają jak normalny amortyzator olejowy !!! bardzo ciekawa interpretacja... Jak wywalimy jeden tłok z twojego samochodu to będzie on sprawny czy niesprawny? Wg twojej defnicji będzie w pełni sprawnym trzycylindrowcem chociaż nie tak został zaprojektowany i nie tak zakładano jego prawidłową pracę/charakterystykę. Poza tym było już chyba z milion razy powtrzane, że test na stacji diagnostycznej nie wskazuje jednoznacznie na stopień zużycia amortyzatorów tylko tłumienie całego układu zawieszenia stąd nie tylko stan amortyzatorów odpowiada za to co się na monitorze pokaże...
  3. Józek jak lubisz stare auta to twoja sprawa. Dla mnie auto ma być jak najmłodsze i mieć jak najmniejszy przebieg bp to daje mi bardzo duże prawdopodobieństwo długiej i bezproblwmowej eksploatacji. To są moje priorytety. Nie wiem co w tym trudno zrozumieć a tym bardziej co ma do tego handlarz. ---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- B6 choćby nie wiem jak dbane i tak bedzie miało coraz więcej usterek bo czas o każdy kilometr robi swoje. A ja tego nie znoszę, nie jestem pasonatem co lubi dlubać w garażu bo cos się zaświwciło, cos zapiszczało. A b6 wchodzą w ten etap i żadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.
  4. No i właśnie dlatego Audi zamierzam całkowicie odpuścić. Ile by kasy nie mieć to zawsze jest za dużo w porównaniu do innych samochodów, młodszych i mniej wycioranych i gdzie szansa na wałek jest mniejsza. Chociaż ja to akurat obiektywny nie jestem, za długo mam B6 więc i b7 nie wchodziłoby w rachubę więc oceniam jak oceniam.
  5. A bo szyber panie to teraz niezła atrakcja. Włosi maja teraz hopla z dachami przeszklonymi i otwieranymi. Strasznie mi się to podoba, a z klimą nie ma to nic wspólnego.
  6. 115 więc tragedii nie ma. Ja mam tylko 101 i jakoś to sobie radzi. Na prawdę nie ma specjalnie gdzie tych nadwyżek mocy wykorzystywać. Po tych kilku latach rozsądek mi podpowiada żeby audi to sobie całkiem darować bo to tylko auto ino ceny za zjechane graty są wywindowane, trafić uczciwy egzemplarz niemożliwość, potem ubezpieczenia i utrzymać w sprawności technicznej tez trzeba. A ma koniec i tak ci ukradna bo tak się to nie psuje, ze zbyt na części jest nieograniczony. Dzisiaj wydasz kupe kasy na niby ładne auto a juto każdy wiejski pędzel tez takie będzie miał. ---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ---------- Poza tym moznaby się jeszcze zastanawiać gdyby chodziło o jakieś S4, no starsze ale jednak esa. Ale jakiś śmieszny pakiecik stylizacyjny S-line i przez to brać starszy model? Audi wie jak doic kasę za nic ale ja się ludziom w Polsce dziwię jak im leci po nogach na hasło sline... Przecież to jest dosłownie kilka bzdurnych gadżetów...
  7. O ile pamiętam to chłopak z Sserwis starszym vag tez próbował i nie poszło. Żeby to był jeden moduł to bym podmienił, ale dwa wyprobowałem. Ciekawe co w tym draństwie siedzi. ---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- Kurcze nie wiem, może w pierwszych b6 albo tych na niektóre rynki w tym polski brakowało czegoś w okablowaniu albo co...
  8. Nie wierze w to, popatrz na realne przebiegi takich aut... Choćby nie wiem jak ktoś dbał przed tobą to czas i przebieg robi swoje. Kupujesz 10-11 latka o trafiasz właśnie w moment kiedy trzaba cos dołożyć. A dokladasz tak na prawdę do starego auta. Ja bym wolał coś młodszego. Moim zdaniem są szanse spokojnie i faktycznie bez wydatków pojezdzić b7 z ostatniego rocznika. Ja kupiłem swoje jak miało 7 lat i 115 kkm przebiegu. Mam to auto 6 lat i 260 tys przebiegu. Widzę codziennie jak postępuje starzenie się tego auta pomimo wysiłków aby to jakoś utrzymać. Naprawy trafiają się coraz częściej itd. No i pd półtora roku gdzieś wnętrze coraz głośniej przypomina o swoim wieku. Z wlasnej oceny polecam wiec jak najmłodsze i z najmniejszym przebiegiem. Bo nawet jak Nie ma wypasu to można długo tylko łac i jeździć zamiast odwiedzać dział techniczny.
  9. Tyle, ze b6 to juz stare kible i raczej trudno o w miarę świeże auto z prostą historią i nie zajeżdżone. To są juz skarbonki a nie auta na kilka lat spokojnej eksploatacji.
  10. Panowie, trochę muszę odgrzać mój problem z ubiegłego roku... Otóż moduł N nie daje się zakodować i nie przyucza nowego vin. Dzięki Bogu był juz wczesniej skonfigurowany tak jak mi pasuje wiec wszystko działa tempomat tez. Ale drażni mnie błąd vin oraz to, ze nie przeskpcze juz tego po wymianie kierownicy jeśli się zdecyduje. Ma ktoś jakiś pomysł jak to ugryźć? Dwa moduły probowałem i nic. Kabel. Viaken i vcds lite ale próbowano było tez mocniejszym sprzętem. Moduły nie łykaja ani kodowania ani nie przyuczają vin przez kanał 81
  11. marekg odpowiedział(a) na lezy1 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Nowy jeśli jest dostępny TP pewnie cos koło 800. Pytanie tylko czy jest sens aż tal inwestować w stare pudło i to w estetykę wnętrza. Ja wrzuciłem sporo kasy w nowe detale a jednak auto i tak dalej jest stare, czasu ani nie cofniesz ani nie zatrzymasz. Można popróbowac z malowaniem jeśli masz zamiar dłużej tym jeździć i cie drżni ten tunel.
  12. da się to jakoś sprawdzić? odkręcałem tą małą nakrętkę na zbiorniczku ale nawet nie wiem czy i jak wyciągnąć to co jest w środku. ---------- Post dopisany 29-05-2014 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 17:32 ---------- No i faktycznie uwalony czujnik.
  13. Przycisk można zablokować z panelu kierowcy i po problemie z małymi pasażerami tylnych siedzeń. Brak elektryki tyłu w standardzie to wynik dymania klientów przez vw, nic ich ta elektryka więcej nie kosztuje ( tak samo jak full FIS czy tempomat) ale dlaczego nie krzyczeć za to dodatkowej opłaty?
  14. witam, tym razem i ja dołączę do grona zgłaszających problem. Otóż odkryłem, że mam odłączoną wtyczkę zbiorniczka płynu hamulcowego (nawet nie chcę wiedzieć jak długo z tym jeżdżę, kto odpiął to podejrzewam ale nie wymienię tego serwisu z nazwy...). Do tej pory czyli z odłączoną wtyczką było wszystko ok, zero problemów z samochodem. Jak tylko odkryłem, że jest odpięta to ją podłączyłem jak należy. I teraz cały czas wywala na FIS alarm hamulców. VAG nie zgłasza żadnych błędów. Po odłączeniu wtyczki znowu jest ok. Płynu mam na maksa. Co jest grane? komunikat zaświeca się zaraz po włączeniu zapłonu i nie gaśnie.
  15. Pytanie czy będzie dużo lepszy... Ja mam pilkingtona i tez badziew. Łatwo się uszkadza od kamieni, wyraźnie wytarte jest pole gdzie operują wycieraczki, jest szorstka i kazda wycieraczka jest cholernie głośna.
  16. no to jeszcze trzeba zdefiniować słowo telepanie bo od klapy gaszącej to będzie lekkie kołysanie. Przy wywalonych poduszkach silnikiem wali na wszystkie strony jakby miało się auto rozlecieć.
  17. rączki podsufitki to raz. Po drugie, ściągnij osłonę wzmacniacza antenowego nad tylną szybą bo w narożnikach są śrubki, które to trzymają. Z drugiego końca odsłoń zaślepki z napisem airbag i tam siedzą kolejne śrubki. A potem już trzeba szarpać. Ale ostrożnie bo nie pamiętam czy to wszystkie śrubki...
  18. demontuj boczki, nie jest to straszne a przynajmniej elegancko wyjmiesz półkę
  19. I dobrze twierdzisz, brak wpływu na telepanie silnikiem. Ja właśnie z powodu telepania wymieniłem obie poduchy pod silnikiem...
  20. No własnośnie, radio musi być zakodowane do współpracy w trybie bose.
  21. A bo są dwie wersje dźwigni, starsza gdzie nie są się tego łatwo zdjąć i nowsza, do której jest w aso sam przycisk do kupienia.
  22. Bo ten zapis jest nic wart jeśli mówimy o umowie z komisem czy dilerem. Umowa ze zwykłym właścicielem jednak to inna para kaloszy.
  23. Dziwne tylko, ze ktoś fachowo przekladke zrobił co tanie nie jest żeby dobre, nie zjechane elementy wnętrza zamienić a zostawił takiego babola z zegarami, mi to jakoś nie pasuje.
  24. Kółko jak kółko ale tam faktycznie w blasze jest przewidziane wycięcie pod rękaw na narty więc to dość naturalne miejsce na łatwe zrobienie otworu. Z tapicerka od strony bagażnika jedynie trzeba powalczyc.
  25. Chyba, ze jest wersja bez składanej kanapy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.