Treść opublikowana przez marekg
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
No tak Maćku tak to w życiu jest. Przyszła mi do głowy scenka i tekst z Misia - ukradli komuś dowód, ukradnij i ty. To takie polskie, jak cię zrobili w bambuko to żeby nie być stratnym zrób kogoś i ty. Łańcuszek szczęścia. Dobre imię łatwo stracić...
-
Zakup auta w komisie a zwrot.
Ta sytuacja była beznadziejna bo ci młodzi myśleli, ze przyjedzie telewizja i im zalatwi sprawę. A sprzedawca typ kiepski ale doskonale wie, ze gadac każdy może. Telewizja tak na prawdę nix nie może bo nawet nie jest stroną w sprawie. A policja? Jak ktoś nie zgłosi sprawy to policja tez nie ma co robic. Moim zdaniem w tej konkretnej sprawie trafił lepszy cwaniak na mlodych, słabo ogarniętych i przesyraszonych ludzi, ktorzy maja male dziecko a wiec lepsze sprawy niz ganianie kmiota. Nie rozumiem tylko po co zawracac głowę TV jeśli się nie zgłasza pretensji do sprzedawcy. Bo ostatecznie na to wyszło. Zostali bez kasy i bez auta i tylko się dziwie ze nikt z rodziny nie pomógł im coagnac tematu. A handlarz będzie dalej rrobil to co robi bo Polak to głupie bydle o zawsze pójdzie tanio spełnić marzenia. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Zakup auta w komisie a zwrot.
Nie oddali bo sami nie chcieli. Narobili larum a potem podkulili ogon i wzięli złom jak leci bo rzekomo auta potrzebują... za glupim nie trafisz Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Radio Concert II a instalacja 8 głośnikowa
Wzmak wyjdzie taniej niż nowe radio Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Widocznie trzeba przekroczyć limit albo spowodować wypadek po pijanemu, bo prawko zwinęli niejednemu z tych co znam ale akcji z samochodem nie było.
-
Radio Concert II a instalacja 8 głośnikowa
Nie ma ori radia do całkowicie pasywnej instalacji. Twoje auto wyszlo z fabryki bez radia. Po vin Aso xi powie jak tam było skonfigurowane. Dziwi mnie tylko ten głośnik centralny bo jego nie było w instalacjach bez radia. Chcesz ori to dokup wzmacniacz, elektryk czy samemu szybko razie ogarnąć temat i będziesz miał aktywny tyl. Puscisz kabel do bagażnika to jeszcze suba sobie dorzucisz i będzie git. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
Kontekst alfy romeo Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
szczerze mówiąc to nie wiem jak sobie z nimi radzą bądź nie radzą. Ci z moich znajomych co zostali złapani po kielichu stracili prawko na jakieś dwa lata, czy cos więcej to nie wiem. Ale jakie sankcje by nie były to chyba SA średnio skuteczne bo po małym piwie czy winie jeżdżą po prostu wszyscy. Dopiero wtedy jeżdżą prosto i przewidywalnie... Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
Czyli co pulpit? Mowisz , ze lepiej kupić stare timberlandy niż nowe nike? Bo tak we wsi mówili;) Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Mały Kamil Stoch prorokuje dzisiejszy medal ?
No i jest medal Wysłane z mojego Trooper_X55
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
A nie możesz pojechać do mechanika ? Samo jej raczej nie przejdzie. Chyba, ze wolisz na lawecie wracać z urlopu na przykład? Nie wiem na co czekasz. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
To, ze n18 mógł umrzeć jest możliwe. Wbrew pozorom te zawory nie są wieczne. Są dość delikatne i wrażliwe a warunki pracy są takie sobie, to powietrze i instalacji rożne jest, czasem wilgoć itp. Jak auto ma ponad 10 lat to takie rzeczy jak cala podcisnieniowka powinna pleciec do kosza. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Grzmieli przez jakiś tydzień, nagonka była ostra i nic się nie zmieniło. Były kolejne wypadki i kolejne tysiące zatrzymanych po pijaku za kołkiem. Na ten naród trzeba kija a nie pogawedek o zgubnym wpływie alkoholu. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
fidotp, przecież tak właśnie działają media i domyślam się, ze tobie tego tłumaczyć nie trzeba. Druga rzecz toto, ze nie media mają tu pewne obowiązki do wypełnienia a rożne instytucje w tym państwie. Gdyby media codziennie grzmialy o pijakach złapanych bądź o wypadkach przez nich spowodowanych to najdalej po dwóch tygodniach przestalibysmy oglądać wiadomości. Ja nie mam żadnego szacunku dla dziennikarzy i mediów w ogóle bo to największe k**wy jakie ta ziemia kiedykolwiek nosila i to niezależnie od szerokości geograficznej ale taki jest dzisiaj dziennikarski świat, ze ma być breaking news bo z tego jest kasa. Sztuczne pompowanie tematu a potem pretensje do całego świata, itp. Na forum tez nikt juz nie zastanawia się co zrobić z problemem tylko co rusz cytowanie kolejnych przypadków wiec temat się zdewaluowal. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
Który przewód z egr czy z klapy gaszacej sciagasz? Wysłane z mojego Trooper_X55
-
[All B5] RNS-D + kamerka cofania
w rns-d? już paru się z tym próbowało... Z tego co zdąrzyłem znaleźć na innych forach wynika, że w RNS-D ten temat jest nie do przeskoczenia, że jakieś "drutowanie" w samej nawigacji. Daje się tymi adapterami podłaczyć kamerę ale jej automatyczne załączenie i przestawienie navi w tryb TV jest niemożliwe. Sam jestem ciekaw... Poza tym te moduły umożliwiające podłączenie innych mediów kosztują około 300pln
-
co zrobić aby sprężarka od klimy sie nie zatarła
używać klimatyzacji a jak coś się dzieje to do serwisu na diagnostykę i naprawiać. Innej metody nie ma.
-
Gdzie macie zamocowaną zwykłą uniwersalną nawigację?
Jak zwisające kable przypominają ci Fiata to upchana w jakiejś byle dziurze nawigacja mnie przypomina Dacie... Wysłane z mojego Trooper_X55
-
[All B5] RNS-D + kamerka cofania
Co będzie powodowało, ze rns-d sam przejdzie na tryb kamery? Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Rozbieranie uchwytu drzwi, popielniczki (oklejanie)
od razu widać, że kobinowane bo deseń masz idealnie w poprzek a nie po skosie... technicznie pewnie robota wyszła idealnie ale efekt końcowy d*pa
-
Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
Murowany można zrobić z byle czego i bedzie stał. Zrób szkieletówkę z byle czego, powodzenia. Nie żebym pochwalał robienie domu byle czego ale jeśli już ktoś musi po gospodarsku i po kosztach...
-
Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
Nie mylić domu energooszczednego z pasywnym bo to dwie rożne kategorie i inne dopłaty. Po drugie przepisy jakie maja wejść nie będą dawały swobody, dom będzie musiał być energooszczedny w jakiejś tam klasie, nie będą wydawane pozwolenia na domy nie spełniające norm oszczędności. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Nowy "myk" naciągaczy?
Podejrzane omijać a ewidentnych wałków nawet nie rozważać. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Nowy "myk" naciągaczy?
Normalnie. Musisz posłać tej babie jakieś potwierdzenie zw kasa poszła do odbioru w Berlinie, się dopytasz to ci powie ze ma być to przez firmę od transferów zagranicznych typu western union. Problem w tym, ze z tym potwierdzeniem w ręku kazdy może te pieniądze odebrać Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Dom pasywny, szkieletowy...Ktoś ma? widział? opinie!!
Energooszczędny to jeszcze jakoś idzie ale pasywny to jezd odjazd. To nie tylko dobra izolacja ale tez cale systemy nawiewu, odzyskiwanie ciepła, specjalne drzwi i okna z cudacznymi uszczeniaczami, listwami pod parapet. Projekt żeby bylo dosc sporo pow. przeszklonej od poludnia coby ciepła słonecznego wykorzystać. W Polsce znowu problem bo to wychladza zbytnio w zimie i psuje bilans cieplny domu. Po wstępnej lekturze stwierdziłem, ze pewnie to i fajne jak się ma kupe kasy bo tani w budowie to dom nie jest. Wysłane z mojego Trooper_X55