Treść opublikowana przez marekg
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Pewnie chodzi p kąt synchronizacji. Wszyscy wiedza o co chodzi mechanik tez ale z przyzwyczajenia gada się po staremu. To my na forum czepiamy się detali. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Szakal a urodzony dyplomata Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Mandat z fotoradaru zapłaci właściciel samochodu
A juz widzę w sieci dyskusje, w TV też już jadą ten temat...A proszę bardzo w innych krajach tak to działa i nikogo nie obchodzą takie dyskusje czy ty czy może kolega. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Zrobiłem to celowo. Sam sobie powinieneś odpowiedzieć na pytanie czy jakakolwiek odpowiedź z mojej strony zmieni sens tego co wcześniej mówiłem i kradzież przestanie nią być? Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Nie było mnie stać kupić navi z dobrymi mapami ani też na opłacanie aktualizacji to korzystalem z taniego naviexperta i byłem zadowolony. A dziś jest jeszcze więcej opcji o z każdej można z powodzeniem korzystać. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Ja tez nie widzę problemu zabrać komuś a4 spod bloku. Po co mam kupować i wyrzucać pieniądze? przecież wiele osób kradnie auta. Logika identyczna. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Lepiej ukraść...rozumiem jak nie ma alternatywy ale... Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Matko Boska ale trasa. Głowna droga z której zawsze korzystam a chodzi o przejazd Żory Kraśnik wiedzie przez Kielce, Jędrzejów, Siewierz. W sumie 330 km co przy dobrym układzie można obleciec w 4 g i 20 minut. Na tygodniu jest trochę ciężarówek ale to jest głowna i chyba najlepsza droga ze Śląska w lubelskie. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Czy ten EGR podlega już czyszczeniu? Czy one tak się brudzą?
Odpowietrzenie skrzyni korbowej, potem zabawa w turbo. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Czy ten EGR podlega już czyszczeniu? Czy one tak się brudzą?
Ucinak, ze co egr? On tylko jest nieszczelny i wywala to co jest w dolocie. Skoro sporo tego się leje z dolotu to znaczy, ze silnik powoli wyzwala olej z układu smarowania i musi go ubywac. Zdemontować przewód, zobaczyć ile tego oleju tam jest i można patrzeć czy turbina wywala czy odma. Egr kiedyś w końcu i tak będzie wyglądał tak jak na tych zdjęciach. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Czy ten EGR podlega już czyszczeniu? Czy one tak się brudzą?
Zrób od razu ful remont alternatora, jaki sens potem co chwila cos ruszać i znowu demontować. Razem ze sprzegielkiem, w końcu chcesz jeździć tym autem. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
Instrukcja zaleca trzymać klimatronic na automacie. Temperaturę spokojnie na 21-22 i tyle spokojnie wystarczy. Na oszronione szyby włącza się ogrzewanie tylnej oraz tryb odszraniania. Po to jest ten tryb auto zeby z niego korzystać, wbrew pozorom nie jest taki głupi-uruchamianie grzałki na przykład. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Którędy cie prowadziła przez Kielce? A potem jechales przez Katowice czy cie pogonilo z Siewierza na A1? Wysłane z mojego Trooper_X55
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
I dobrze powiedział, kupuje się zestaw i wymienia. To zawsze można zrobić nawet profilaktycznie bo stare śruby i uszczelki powodują również przyspieszone zużycie gniazd pd. Ja bym to zalecał zrobić każdemu po zakupie razem z rozrzadem jeśli nie mamy absolutnej pewności co do przebiegu. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
[B6 AWX] Różne pompowtryskiwacze w silniku
bardzo dobra technologia skoro pompki wytrzymują spokojnie te 250-300 tysięcy bez kłopotów. To jest wystarczajaco dużo żeby nie mieć do nich zastrzeżeń. To co się wyrabia z nimi podczas tzw regeneracji to inna historia i nie świadczy o pd samym w sobie jako rozwiązaniu. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Po jakim czasie silnik przy mrozach 10-15 st.C osiąga 90st
Jak te 50km jest zrobione ledwo sie turlajac po przeciętnej polskiej drodze, z solidnym nadmuchem do wnętrza i jeszcze w trybie econ to ja wiem czy takie niemożliwe...? Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Godna polecenia nawigacja - ANDROID
Ech skąd ja znam te trasę...przez 10 lat średnio co drugi tydzień... Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Jakie auto kupiłbyś gdyby nie było marki Audi?
Alfa Romeo Giulietta ew. Lancia Delta TwinTurbo Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Pomysły na poranny szron.
a ja drapie i drapie boczne. Przód odmrażaczem. I tak prawie codziennie. Dacie wiarę? Włochy a wilgoć taka, że mrozu nie musi być a szyby trzeba skrobać. W życiu tyle nie skrobałem co teraz...
-
Test zdolności przedsiębiorczych, potrzebny psycholog
Same świry... Wysłane z mojego Trooper_X55
-
brak podswietlenia tylnych drzwi
Albo popekane luty w zamku gdzie piny kostki sa wlutowane w elektronikę zamka Wysłane z mojego Trooper_X55
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
gdzie został "osylikonowany" ten komputer? od góry? żeby "polepszyć" to co powinna zagwarantować uszczelka? a dół? nie ma jakiegoś pęknięcia?
-
pęknięta szyba przednia
Nadwozie musiałoby być fest rozsztywnione a to oznacza poważne uszkodzenie i trudne do ukrycia naprawy. To chyba kolega juz by wiedział.Takie rzeczy dość szybko wychodzą. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
Przypominam, ze omawiana i szeroko komentowana sprawa nie dotyczy zasadności stosowania kary śmierci ani tez sprawiedliwego wymiaru kary i kwestii amnestii na mocy której rzeczony osobnik otrzymał złagodzony wymiar kary. Problem dotyczy kwestii co zrobić w tej chwili z kimś kto zgodnie z prawem odbył za sądzony wymiar kary i w świetle wszelkiego cywilizowanego prawa staje się człowiekiem wolnym. I tutaj pojawia się kwestia wyboru tak naprawdę mniejszego zła i ewentualnego pogwałcenia prawa jednostki dla ochrony reszty społeczeństwa. Nie ma tu idealnego wyboru i nigdy nie będzie jednomyślności. A dyskusje teraz na temat co powinno być 25 lat temu są bez sensu. Wysłane z mojego Trooper_X55
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Ja po latach stagnacji postanowiłem w końcu coś przeczytać. Na początek i w sumie też z wmówionej sobie konieczności zacząłem czytać "Sztukę negocjacji" Nierenberga. Ale utknąłem bo mam do wszystkiego słomiany zapał (o przepraszam, nic nierobienie wychodzi mi zawsze doskonale i nigdy mnie nie nudzi). Żeby się nie zrazić do pisma drukowanego i nie przemęczać na początek to capnąłem "Gringo wśród dzikich plemion" Cejrowskiego. Lekkie, cholernie zabawne jeśli ktoś lubi humor i uszczypliwe (aczkolwiek niezwykle celne) uwagi autora. Już mam zamówione kolejne książki bo tematyka wberw pozorom niezwykle kształcąca i skłaniająca do zastanowienia się na tym kim właściwie jesteśmy i przemyślenia życiowych priorytetów. Banalna z pozoru tematyka (podróżnicza), książka napisana prostym językiem bez jakichś egzaltacji nad samą formą przekazu. Jeśli ktoś lubi poważne tematy i pisane nadętym językiem to może sobie zrobić na Cejrowskiego małą przerwę. W domu czeka na mnie od dłuższego czasu "Europa" Davies-a ale jakoś nie mam do niej odwagi.