Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. Pewnie chodzi p kąt synchronizacji. Wszyscy wiedza o co chodzi mechanik tez ale z przyzwyczajenia gada się po staremu. To my na forum czepiamy się detali. Wysłane z mojego Trooper_X55
  2. Szakal a urodzony dyplomata Wysłane z mojego Trooper_X55
  3. A juz widzę w sieci dyskusje, w TV też już jadą ten temat...A proszę bardzo w innych krajach tak to działa i nikogo nie obchodzą takie dyskusje czy ty czy może kolega. Wysłane z mojego Trooper_X55
  4. Zrobiłem to celowo. Sam sobie powinieneś odpowiedzieć na pytanie czy jakakolwiek odpowiedź z mojej strony zmieni sens tego co wcześniej mówiłem i kradzież przestanie nią być? Wysłane z mojego Trooper_X55
  5. Nie było mnie stać kupić navi z dobrymi mapami ani też na opłacanie aktualizacji to korzystalem z taniego naviexperta i byłem zadowolony. A dziś jest jeszcze więcej opcji o z każdej można z powodzeniem korzystać. Wysłane z mojego Trooper_X55
  6. Ja tez nie widzę problemu zabrać komuś a4 spod bloku. Po co mam kupować i wyrzucać pieniądze? przecież wiele osób kradnie auta. Logika identyczna. Wysłane z mojego Trooper_X55
  7. Lepiej ukraść...rozumiem jak nie ma alternatywy ale... Wysłane z mojego Trooper_X55
  8. Matko Boska ale trasa. Głowna droga z której zawsze korzystam a chodzi o przejazd Żory Kraśnik wiedzie przez Kielce, Jędrzejów, Siewierz. W sumie 330 km co przy dobrym układzie można obleciec w 4 g i 20 minut. Na tygodniu jest trochę ciężarówek ale to jest głowna i chyba najlepsza droga ze Śląska w lubelskie. Wysłane z mojego Trooper_X55
  9. Odpowietrzenie skrzyni korbowej, potem zabawa w turbo. Wysłane z mojego Trooper_X55
  10. Ucinak, ze co egr? On tylko jest nieszczelny i wywala to co jest w dolocie. Skoro sporo tego się leje z dolotu to znaczy, ze silnik powoli wyzwala olej z układu smarowania i musi go ubywac. Zdemontować przewód, zobaczyć ile tego oleju tam jest i można patrzeć czy turbina wywala czy odma. Egr kiedyś w końcu i tak będzie wyglądał tak jak na tych zdjęciach. Wysłane z mojego Trooper_X55
  11. Zrób od razu ful remont alternatora, jaki sens potem co chwila cos ruszać i znowu demontować. Razem ze sprzegielkiem, w końcu chcesz jeździć tym autem. Wysłane z mojego Trooper_X55
  12. Instrukcja zaleca trzymać klimatronic na automacie. Temperaturę spokojnie na 21-22 i tyle spokojnie wystarczy. Na oszronione szyby włącza się ogrzewanie tylnej oraz tryb odszraniania. Po to jest ten tryb auto zeby z niego korzystać, wbrew pozorom nie jest taki głupi-uruchamianie grzałki na przykład. Wysłane z mojego Trooper_X55
  13. Którędy cie prowadziła przez Kielce? A potem jechales przez Katowice czy cie pogonilo z Siewierza na A1? Wysłane z mojego Trooper_X55
  14. I dobrze powiedział, kupuje się zestaw i wymienia. To zawsze można zrobić nawet profilaktycznie bo stare śruby i uszczelki powodują również przyspieszone zużycie gniazd pd. Ja bym to zalecał zrobić każdemu po zakupie razem z rozrzadem jeśli nie mamy absolutnej pewności co do przebiegu. Wysłane z mojego Trooper_X55
  15. bardzo dobra technologia skoro pompki wytrzymują spokojnie te 250-300 tysięcy bez kłopotów. To jest wystarczajaco dużo żeby nie mieć do nich zastrzeżeń. To co się wyrabia z nimi podczas tzw regeneracji to inna historia i nie świadczy o pd samym w sobie jako rozwiązaniu. Wysłane z mojego Trooper_X55
  16. Jak te 50km jest zrobione ledwo sie turlajac po przeciętnej polskiej drodze, z solidnym nadmuchem do wnętrza i jeszcze w trybie econ to ja wiem czy takie niemożliwe...? Wysłane z mojego Trooper_X55
  17. Ech skąd ja znam te trasę...przez 10 lat średnio co drugi tydzień... Wysłane z mojego Trooper_X55
  18. Alfa Romeo Giulietta ew. Lancia Delta TwinTurbo Wysłane z mojego Trooper_X55
  19. a ja drapie i drapie boczne. Przód odmrażaczem. I tak prawie codziennie. Dacie wiarę? Włochy a wilgoć taka, że mrozu nie musi być a szyby trzeba skrobać. W życiu tyle nie skrobałem co teraz...
  20. Same świry... Wysłane z mojego Trooper_X55
  21. Albo popekane luty w zamku gdzie piny kostki sa wlutowane w elektronikę zamka Wysłane z mojego Trooper_X55
  22. gdzie został "osylikonowany" ten komputer? od góry? żeby "polepszyć" to co powinna zagwarantować uszczelka? a dół? nie ma jakiegoś pęknięcia?
  23. marekg odpowiedział(a) na risones temat w Audi A4 B6
    Nadwozie musiałoby być fest rozsztywnione a to oznacza poważne uszkodzenie i trudne do ukrycia naprawy. To chyba kolega juz by wiedział.Takie rzeczy dość szybko wychodzą. Wysłane z mojego Trooper_X55
  24. Przypominam, ze omawiana i szeroko komentowana sprawa nie dotyczy zasadności stosowania kary śmierci ani tez sprawiedliwego wymiaru kary i kwestii amnestii na mocy której rzeczony osobnik otrzymał złagodzony wymiar kary. Problem dotyczy kwestii co zrobić w tej chwili z kimś kto zgodnie z prawem odbył za sądzony wymiar kary i w świetle wszelkiego cywilizowanego prawa staje się człowiekiem wolnym. I tutaj pojawia się kwestia wyboru tak naprawdę mniejszego zła i ewentualnego pogwałcenia prawa jednostki dla ochrony reszty społeczeństwa. Nie ma tu idealnego wyboru i nigdy nie będzie jednomyślności. A dyskusje teraz na temat co powinno być 25 lat temu są bez sensu. Wysłane z mojego Trooper_X55
  25. Ja po latach stagnacji postanowiłem w końcu coś przeczytać. Na początek i w sumie też z wmówionej sobie konieczności zacząłem czytać "Sztukę negocjacji" Nierenberga. Ale utknąłem bo mam do wszystkiego słomiany zapał (o przepraszam, nic nierobienie wychodzi mi zawsze doskonale i nigdy mnie nie nudzi). Żeby się nie zrazić do pisma drukowanego i nie przemęczać na początek to capnąłem "Gringo wśród dzikich plemion" Cejrowskiego. Lekkie, cholernie zabawne jeśli ktoś lubi humor i uszczypliwe (aczkolwiek niezwykle celne) uwagi autora. Już mam zamówione kolejne książki bo tematyka wberw pozorom niezwykle kształcąca i skłaniająca do zastanowienia się na tym kim właściwie jesteśmy i przemyślenia życiowych priorytetów. Banalna z pozoru tematyka (podróżnicza), książka napisana prostym językiem bez jakichś egzaltacji nad samą formą przekazu. Jeśli ktoś lubi poważne tematy i pisane nadętym językiem to może sobie zrobić na Cejrowskiego małą przerwę. W domu czeka na mnie od dłuższego czasu "Europa" Davies-a ale jakoś nie mam do niej odwagi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.