Treść opublikowana przez marekg
-
Przycisk bokady dzwi/centralnego nie działa
Zdemontować boczek drzwi. Dostęp jest tylko od tyłu do tego przełącznika.
-
Uziązliwy hałaś ze strony sąsiada - co robić?
Kolega poszedł w bardziej filozoficzną nutę... Chodzi chyba o to, że generalnie mieszkamy wszyscy na kupie a często nie mamy pojęcia kim jest gość co mieszka przez płot. Nikt z nikim nie gada, nikogo nic nie obchodzi poza czubkiem własnego nosa i poza własnym podwórkiem. Potem nie wiadomo czy sąsiad c**j czy może to całkiem ok człowiek tylko jakiś pogubiony, może ma jakiś problem itd. Ludzie co robią wiecznie innym na złość zazwyczaj mają jakiś głębszy problem... tylko nikt nie chce z nimi rozmawiać. Ja wiem dzisiaj takie czasy - a co bede z c**jem gadał, Policja niech go ustawi, ja go załatwię, to nie moja sprawa nie mój problem go niańczyć. A skutek jest taki, że sąsiad gotów sąsiada za***ać bo nic o sobie nie wiedzą tylko patrzą przez płot co za auto stoi. Sory za ot, to taka mała próba interpretacji. Broń Boże obrona sąsiada.
-
Uziązliwy hałaś ze strony sąsiada - co robić?
To nie jest takie głupie. Zaprosić go na grilla, obiecać wódeczke kiełbaske i te sprawy.Się chłop pobawi to nie bedzie w tym czasie łupał kamieni, na drugi dzień kac to też nie bedzie łupał.
-
Uziązliwy hałaś ze strony sąsiada - co robić?
Może przestancie biadolic, ze to Polska taki 3-ci świat bo najwyraźniej odnosicie się tylko do Niemcow. Zapraszam do Włoch do się ku... zdziwicie i przestaniecie tak pieprzyc na temat wlasnego kraju i rodaków. Jest jak jest ale to sąsiad h*j a nie cała Polska.
-
Straż gminna i 2x mandat
Oprócz znajmości praw dobrze też jest znać swoje "obowiązki". A takim obowiązkiem jest przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego, od przestrzegania którego nie zwalnia nas żadne przekonanie o słuszności walki z "chorym systemem". To tak w ramach łyżeczki dziegciu na zastanowienie. Miłej soboty
-
Naprawa zatartych wycieraczek
To było parę lat temu, niestety nie pamiętam. Wiem tylko ze lekko obracalem mechanizmem. Albo czekaj, nie wiem czy nie rozpinalem mechanizmu tzn jedno ramie sciagalem z przegubu kulkowego i wtedy juz było git.
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
No bez wymiany kanapy to nie wiem jak sobie wyobrazasz jej składanie, w całości? O ile kojarzę to składana kanapa a audi jest zawsze dzielona. Po drugie, dobrze byłoby sprawdzić czy za oparciem nie ma przypadkiem blachy oddzielającej kabinę od bagażnika jak to jest w b6. Jeśli jest podobnie to totalna rzezba nie warta zachodu.
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Wystarczy zdjąć pokrywę i da się wyjac mechanizm. Chwila gimnastyki ale bez jakichś wyjątkowych akrobacji. Nie trzeba demontować całej obudowy.
-
Napinacz rozrządu
W Aso ten komplet kupowany? Jeszcze kwestia co w komplecie...jaki napinacz itd.
-
Napinacz rozrządu
Nie czepiam się tylko pytam skąd akurat tyle a nie inaczej. Przewidziane jest co 90tysiecy i nie ma tam żadnego drobnego druku odnośnie nieoryginalnych części. Co kto sobie tam wpakuje to juz jego sprawa ale trudno określić czy ten noname wytrzyma 90, 60 czy może zaraz się rozpadnie. Poza tym zakladam być może naiwnie, ze jak kos kupił audi to chociaż rozrząd zrobi przyzwoicie ( nie mowie juz o częściach z Aso bo te maja tylko sens jeśli Aso zrobi tez wymianę) i kupi solidne części zamienne. Resztę można pokombinowqc jak ktoś juz musi miec znaczek na masce ale rozrząd jest święty.
-
Napinacz rozrządu
A dlaczego akurat co 60? A może 50? Albo 45?
- Egr
-
''Śpiący policjant''
A ty drogi emilu uwazasz, ze za to przewinienie powinni wylądować pod mostem? Zaaplikuj do siebie podobne zasady to zobaczysz gdzie skonczusz. Kara ma być stosowna do winy. Za takie akcje to upomnienie albo pp premii wystarczy.
-
Straz Miejska czy tak powinna sie zachowywac ?
Nie rozumiem tylko co was powstrzymuje aby w waszej gminie czy powiecie zwołać referendum i zlikwidować te cholote. To się udaje tylko trzeba się ruszyć.
-
przełącznik panelu navi
Co do numeru tej konkretnej zmieniarki to nie pomogę, nie chcę narobić zamieszania. W każdym razie jest to zmieniarka do schowka pasażera i żeby ją zamontować jak w oryginale trzebaby kupić i wymienić odpowiedni schowek. Jeśli montujesz nawigację BNS 5.0 a zakładam, że czyta ona muzykę z płyt CD to w twoim przypadku rozważyłbym raczej montaż emulatora zmieniarki, który umożliwi ci czytanie mp3 bezpośrednio z pendrive lub karty pamięci. Kupno zmieniarki na 6 płyt, która nie czyta mp3 (bo te zmieniarki ori nie czytają mp3) mając już i tak możliwość odtworzenia CD bezpośrenio z radia jest trochę bez sensu moim zdaniem.
-
przełącznik panelu navi
Bo były nawigacje montowane w bagażniku a wyswietaly tylko na FIS i sterowanie odbywało się panelem. To była starsza wersja bns po prostu...
-
przełącznik panelu navi
Jakikolwiek by nie był panel to nie jest do tej nawigacji bo do niej żaden panel nie jest przewidziany.
-
przełącznik panelu navi
Jaki panel sterowania chcesz podlaczac do tego? Wszystko masz w urządzeniu, do tego nid jest przewidziany panel.
-
Szron na szybie
wilgotne powietrze na zewnątrz i taki efekt od wewnątrz chłodzi klima i miejscowo oziębia szybę a na zewnątrz wilgotne powietrze ochładza sie w tym miejscu i skrapla nadmiar wilgoci. W środku paruje bo jest chłodniej a ty nagle wpuszczasz dużo wilgotniejsze i cieplejsze powietrze z zewnątrz.
-
Przymulenie po zmianie biegow?
A jak odepniesz egr?
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Wzruszające. Zmianiamy temat wątku na Trudne Sprawy.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
No tak ale jak ty dorqiesz gościa z zamiarem wymierzenian sprawiedliwosci to po pierwsze nie wiesz na kogo trafisz i czy przypadkiem sam nie wrocisz na deskach albo czy zaraz po ciebie mundurowi Noe przyjada. I nie będzie dyskusji o oszustwie ale o pobiciu i to ty bedzisz oskarżony a nie on. Wiec warto się zastanowić.
-
Skrzypi oparcie fotela pasażera, ma ktoś podobny problem?
Smaruj smaruj cobyś sie wstydzić nie musiał
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Moim zdaniem to jest kwestia solidnego czyszczenia parownika. Zrobilem w tym roku jedno czyszczenie jakąś pianka bo juz smierdzialo a po drugie w pierwszej chwili po uruchomieniu auta aż para osiadala na szybie. Wyczyscilem to przestało tak capic, nie paruje i widzę skropliny pod samochodem jak postoi. Ale jedna smrodek lekko wraca wiec zakładał, ze parownik ma tam jeszcze jakies formy życia na przechowaniu. Obawiam się tylko czy po kilkunastu latach eksploatacji jeśli nie było nigdy konkretnie czyszczone to czy jest w ogóle szansa na pełen sukces.
-
Oszust na Allegro. Bardzo nieprzyjemna sytuacja.
Janusz ty piszesz o zasadach dzikiego zachodu i pokerze a nie obowiązującym prawie. Jak się kogoś wprowadza w błąd i dezinfoemuje w celu niekorzystnego rozporządzenia majątkiem to na to jest paragraf. ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- Co z tego wyjdzie to zobaczymy o ile autor się z nami podzieli ta wiedza. Do tego czasu dajmy może spokój - powoli się tu robi ankieta kto ile szans daje.