Treść opublikowana przez Lulek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wsadz jakis opornik jako mostek ;-) np 1ohm Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
To dajcie znać, To na moto wpadne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie led, rejestracja GS Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czarne B7 kombi na chelmie widzialem:wink: spalona lewa pozycja i stop:D Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
:polew::polew:
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Gałe też ogarnij:decayed:
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Ja bym RSy zostawił
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pisałem wyżej ze to mój początek przygody i nie mam nic:wink: wosk? coś więcej? qd? cleaner? kurfa ale ja głupi i zielony w tym temacie:facepalm::grin: gdzieś coś jeszcze jakieś glinki i pady mi się przez oczy przewinęły ale też nie wiem co to dokładnie:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- A co do nakładania FK 1000P?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam panowie:hi: Nie bardzo mam czas na czytanie 180 stron:decayed: i na początek potrzebuje jakiś zestaw do plastików do wnętrza, felg, opon i szyb:wink: Jakby ktoś konkretnie napisał co potrzebne itp itd bo nie posiadam kompletnie nic:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- Zakupy będę robił na SCS i narazie w koszyku mam:decayed: : -Nielsen APC -IronX -Nielsen Brillance -Autoglym car glass polish -Eurow microfibre waffle Co jeszcze do tego na początek?
-
Nie odpala
Ok sprawdze czy są dokładnie te napięcia, a mógłby ktoś jeszcze zarzucić schemat dokładny:wink: i jakiś nr przekaźnik z ETKI:wink: ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 19:48 ---------- stały + na przekaźnik jest, masa też, +15 po zapłonie też jest i przy kręceniu jest masa z ECU... To co przekaźnik sam w sobie coś tam strzelony? Na podmiane nie mam, więc kupić nowy? Chyba ze jakieś pomysły?
-
System operacyjny Android
Ziom jutro popoludniu Ci podesle bo na imprezie urzeduje Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
To ja też przy okazji poprosze:decayed:
-
System operacyjny Android
a skąd automape ściągałeś?
-
System operacyjny Android
Jaka navi na SGS3? Są wg do ściągnięcia jakieś zeby działały za free? Bo sklepie play same płatne:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi? komuś się nudzi zdrowo:grin:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
podobuje się mnie furak:kox::kox:
-
System operacyjny Android
Ja też będę chętny na jedną obudowę
-
[B5 APS] by czorny
1.8T wlatuje?
-
System operacyjny Android
Z tego co poczytałem to można też płacić telefon zamiast kartą tzn tak jak PayPass:wink: o ile nic nie pokręciłem
-
System operacyjny Android
A co To ta łączność NFC bo nie ogarniam?
-
System operacyjny Android
Mam do wyboru SGSII lub SGS II plus NFC ktoś miał konkretnie do czynienia z obydwoma? Czym się różnią i który lepiej wybrac?
-
1.9tdi 110km pomiar kopresji
Zimny, najlepiej po nocy stania ;-) Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Wtryski sobie w pracy sprawdze, a przekaznik ktory? Pompki? Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Do wtryskow dochodzi bo probnik blyska normalnie, bezpieczniki sprawdzone :/ Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
-
Nie odpala
Pompka paliwa jest nowa.. Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- Poza tym jak recznie zewre przekaznik to pompka sie wlacza.. Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2