Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lulek

  1. Wsadz jakis opornik jako mostek ;-) np 1ohm Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. Nie led, rejestracja GS Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  3. Czarne B7 kombi na chelmie widzialem:wink: spalona lewa pozycja i stop:D Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  4. Gałe też ogarnij:decayed:
  5. Pisałem wyżej ze to mój początek przygody i nie mam nic:wink: wosk? coś więcej? qd? cleaner? kurfa ale ja głupi i zielony w tym temacie:facepalm::grin: gdzieś coś jeszcze jakieś glinki i pady mi się przez oczy przewinęły ale też nie wiem co to dokładnie:facepalm: ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- A co do nakładania FK 1000P?
  6. Witam panowie:hi: Nie bardzo mam czas na czytanie 180 stron:decayed: i na początek potrzebuje jakiś zestaw do plastików do wnętrza, felg, opon i szyb:wink: Jakby ktoś konkretnie napisał co potrzebne itp itd bo nie posiadam kompletnie nic:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- Zakupy będę robił na SCS i narazie w koszyku mam:decayed: : -Nielsen APC -IronX -Nielsen Brillance -Autoglym car glass polish -Eurow microfibre waffle Co jeszcze do tego na początek?
  7. Lulek odpowiedział(a) na Lulek temat w 1.8
    Ok sprawdze czy są dokładnie te napięcia, a mógłby ktoś jeszcze zarzucić schemat dokładny:wink: i jakiś nr przekaźnik z ETKI:wink: ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 19:48 ---------- stały + na przekaźnik jest, masa też, +15 po zapłonie też jest i przy kręceniu jest masa z ECU... To co przekaźnik sam w sobie coś tam strzelony? Na podmiane nie mam, więc kupić nowy? Chyba ze jakieś pomysły?
  8. Ziom jutro popoludniu Ci podesle bo na imprezie urzeduje Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. To ja też przy okazji poprosze:decayed:
  10. a skąd automape ściągałeś?
  11. Jaka navi na SGS3? Są wg do ściągnięcia jakieś zeby działały za free? Bo sklepie play same płatne:wink:
  12. Kto Ci tam tak pod górke w temacie na sportaudi robi? komuś się nudzi zdrowo:grin:
  13. podobuje się mnie furak:kox::kox:
  14. Ja też będę chętny na jedną obudowę
  15. 1.8T wlatuje?
  16. Z tego co poczytałem to można też płacić telefon zamiast kartą tzn tak jak PayPass:wink: o ile nic nie pokręciłem
  17. A co To ta łączność NFC bo nie ogarniam?
  18. Mam do wyboru SGSII lub SGS II plus NFC ktoś miał konkretnie do czynienia z obydwoma? Czym się różnią i który lepiej wybrac?
  19. Zimny, najlepiej po nocy stania ;-) Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
  20. Lulek odpowiedział(a) na Lulek temat w 1.8
    Wtryski sobie w pracy sprawdze, a przekaznik ktory? Pompki? Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
  21. Lulek odpowiedział(a) na Lulek temat w 1.8
    Do wtryskow dochodzi bo probnik blyska normalnie, bezpieczniki sprawdzone :/ Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
  22. Lulek odpowiedział(a) na Lulek temat w 1.8
    Pompka paliwa jest nowa.. Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- Poza tym jak recznie zewre przekaznik to pompka sie wlacza.. Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.