Treść opublikowana przez lisek120
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
I co macie pomysly na te moje objawy?
-
Wrocław - serwis popmpowtryskiwaczy
Gdzie ten kunów?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ale u mnie w kazdym momencie mozesz wypiąć zarówno 1 jak i 2 kostkę bez żadnego problemu. trzymaja się te ż odpowiednio mocno takze na pewno się nie wypną same bez wciśnięcia bocznych zaczasków.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ale co Cie to boli Fido? Tak wlasnie zrobilem zanim przeczytalem czyli nie potrzebna częsc kostki ucieta i wywalona. A Fido twierdzi ze trzaba kupic...
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witaj! Nic nie musisz wycinac. W schowku są przewidziane zaślepione otwory. Musisz jedynie usunąć zaślepkę i puścić kable. Zmieniarkę możesz przytwierdzić po lewej stronie schowka pionowo lub poziomo na górze. Zeby nic nie wiercić kup mocną przezroczystą taśmę mocującą na rzep (fajna jest w LeRoy Merlin). Od radia (concert) potrzebna jest przejściówka iso. Znajdziesz szczegółowe info w poprzednich wątkach forum. Pozdrawiam! Czyli oprócz tego kabla ktory daja w zestawie od emulatora potrzebuje jeszcze przejsciówke od radia tak?
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Kam2 jakie miales objawy przed wymiana oleju?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Dzsiaj rano np po postoju przez 2 doby na dworze pod tyra odpalilem ją pochodziła z 10 min max 15 wsiadam i czuc pod noga ze chodzi od poczatku tak jak trzeba i dymka tez nie ma. I o co kaman? Dodam jeszcze ze np jak ma tego muła i poqwoli bez mocy sie wkręca i trzymam caly czas pedal gazu to wyglada to tak : mul mul a nagle wyrywa nieoczekiwanie z pelnej piz*y jak dwusów... no i wtedy jest dym z tylu wywali dym mul znika nie wiem jak to wiązac
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Nie no przy T rzędu 0 stopni nie m opcji żeby zamarzło. Wczraj np wyjeżdżłem z garażu i czułem pod pedałem życie czasami jest tak jakbym jechał wujka polówką 1,0 ub gorzej bo tmto nie zgaśnie a moja bez wkręcenia n odpowiednie obroty potafi zgsnąć j już jstem przyzwyczajony ale obcy miałby czasami ciężko.
-
[A4 1,9 tdi AWX AVANT]Czujnik poziomu paliwa/falujący poziom paliwa
Czujnik ten masz w baku paliwa. Odkrecasz klapke na 3 srubki pokazuje ci sie gora pompki paliwowej musisz odkręcić mocowanie i sposobem wyciagnac plywak razem z czujnikiem poziomu paliwa Ja wyciaglem wyczyscilem i nic. U mnie komp popkazuje dobrze km ktore pozostaja do przejechania na paliwie ktore jest w baku wiec czujnik dobrze wskazuje poziom paliwa a wskaxnik pokazuje calkiem cos innego. Więc to chyba ten silniczek bedzie
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Elmer Ty cwaniaczku:D Fajnie wyszło
- Spoty wrocławskie
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dostalem jakis kabel z kostkami w zestawie 8 pin
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
I znow powrót tematu... Zajezdzam do tyry na 20 zostawiam auto rano wsiadam odpalam troche pochodzi , jadę a tu muł, czasem pomoze puszczenie i dodanie gazu a czasem nie czasem wogole nie ma mula i jest wszystko oki. CZasem przed startem odpale ja zeby sie zagrzala i wtedy jest troche lepiej zdarza sie ze od razu jest moc ale jak jest zimno na dworze to raczej mułek sie częsciej objawia ale na zagr5zanym silniku idzie go wcześniej przezwycieżyć LAtem wyciąlem kata i byl spokój na jakis czas teraz znowu to samo. Dodam jeszcze ze jak mul trwa dłuzej to audi zakopci a potem nic ani dymka. I ten dźwiek który opisywalem juz dawno temu.
-
[A4 1,9 tdi AWX AVANT]Czujnik poziomu paliwa/falujący poziom paliwa
Mam podobnie wskaxnik pokazuje co chce i jak chce... Czasami potrafi przekrecic sie na maxa i zostac po wylączeniu zaplonu czasem jeszcze zalpaie i pokazuje normalnie ale ostatnio to juz rzadkość. Czujnik paliwa masz w baku czyli pod dekielkiem w bagażniku, ja sie do niego dobralem wyczyścilem i nic to nie dalo. Kumpel z forum ywierdzi że, to silniczek przy wskazowce sie popsul.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dobra pany w sobote będe wkladal zmieniarke yatour, czy w schowku trzeba wycinac jakis otwór zeby przeciągnąć kable do radia? Co jeszcze bedzie mi potrzebne zebym na marne nie rozgrzebał auta
-
Spoty wrocławskie
Ja jeszcze z za ocy panie
-
Spoty wrocławskie
Lisek Ty dawaj na spota dzisiaj Chopin nie mam kierowcy a opekalem czteropaka przy rozpalaniu pieca;d
-
Spoty wrocławskie
Fala kradzieży rosnie juz nawet na portalu z mojego miasta ostrzegają: http://mojaolesnica.pl/article.php?id=13011 Takze pany i panie chroncie dobrze swoje autka
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
To co pany wymieniac olej? Biegi wchodza bez słyszalnego zgrzyta alee.. pod reka czuć opór czasem biwg wpada na 2 razy czasem wchodzi jak w maslo takze bez zadnego schematu. Ale wydaje mi się że im zimniej tym gorzej.
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Czyli poywierdzasz że, to guwno? Skoro w t4 po tyg pukaly to chyba wszystko jasne. Trzeba wiec zamawiac jeszcze raz drazek kierowniczyi mam nadzieje ze w koncu bedzie spokój tak jak odrazu po wymianie na rst
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Heh a co powiecie na to ze u mnie po wymianie drążka kierowniczego bloga cisza zjeździlem wszystkie kamienne drogi w okolicy i ciszaaaa. Po 3 dniach zaczelo trochę stukać a dzis znowu napie.... Firma cześci RTS moze on temu winny?
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Ja tez mam podobny problem ze czasem biegi wchodza ciezej czasem lżej... Chyba tez czas wymienic olej w skrzyni lepsze to niz potem skrzynie robic
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
A czemu wymieniasz olej jesli mozna wiedziec?
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
Audi dobrze sie sprawuje wiec zakupiłem jej felunek z letnia opona od eSki Wiem wiem jest zima ale nie wytrzymałbym do wiosny musialem przymierzyć No więc tak było: A tak jest teraz: I jeszcze taka mała sesyjka: Osobiscie jestem zadowolony Nikt sie nie wypowiada chyba sie nie podoba a ja sie trochę nameczylem przed sezonem ze zmiana kol zeby wam pokazac jak to wyglada
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
Przyciemnie tył tylko i nie tak mocno:-) będzie git