Treść opublikowana przez cool506
-
B6 DIVISION
Po wymianie Ecu na nowy <bo po tym jak ja kupilem w niemcowni była juz po chipie i miała blad p0601 _ wywalona pamiec eprom>mimo ze blad byl i mieszanka czasem wariowała to zapierdzielał, ale zalozylem gazownie nowke za 3500 i nie dawali rady z ustawieniem przez ten blad, wiec kupiłem kompa o tych samych ori nr i seria mnie nie kreci (gaz ok) Umowiłem sie teraz na 18 stego do Roberta do Gdanska na chip. Myslicie ze daje on rade był ktos moze?? słyszałem ze jest dobrze;) ja teraz nie moge jezdzic jak przesiadłem sie z mniej wiecej 170 km na 150
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
decyzja podjeta auto zostaje Zal było oddac
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pany taka kamerka problem do rn-e zamontowac?? http://allegro.pl/kamera-cofania-audi-a3-a4-a5-a6-a8-tt-r8-wroclaw-i1851090594.html
-
[ALL B6] Audi A4 Avant b6 AVF - Schwarz Matt by Góral
pamietam jak była na allegro jeszcze na felgach 18 " , nie sprzedała sie i postanowiłes rezac dalej?? Ładna
-
B6 DIVISION
a co wstawiłes zamiast ?? sa np jakieś gotowce do 1.8 t?
-
B6 DIVISION
STIG na co sobie przykleisz?? na kask?? Pochwal sie wkoncu;))
-
B6 DIVISION
a komu miniaturke podesłac zeby być u GORY Naklejki fajne byłyby na rog maski z przodu nie jakies duze....
-
B6 DIVISION
Dziękować TEJ "STIG" czym fruwasz ??
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
jak zwykle profesjonalnie za to wielki szacun
-
[B7 BDG] Jak najlepiej sprawdzić ten silnik 2.5 BDG 163 km??
witam - chodzi mi o to na co zwocic uwage przy kupnie tej motorni?? danke
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartek prosiłbym o szybką opinie skrzyni HEK w motorni b7 2.5 tdi 163 km na co spojrzec bo jutro mam jechac ogladac??
-
B6 DIVISION
no tak ale napisali tez ze wlochy miały to od urodzenia dlatego pytam?? :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ogarnij ragga skrzynke bo nie moge do Ciebie napisac
-
B6 DIVISION
moze to kwestia jakiegos kodowania moja tez italiana Moja tak nie ma Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne.
-
[B6 AVJ] Zawór DV
Ja mam czasem tak jakby ciagnął i chwilke przestał poznij znow ciagnął to moze byc dV?? jak u Ciebie bylo?[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 17:20_________________________________________________a ile kosztował nowy i ktory kupic jak coś
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Dzieki Młody :> są s-line widziałem na allegrogo, a te mi sie okazyjnie kupiło ...[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 17:50_________________________________________________Hejka, ostatnio napadl mnie gosciu i meczy zebym mu sprzedał moja a4 daje 30 k i za cholere nie wiem co zrobic. z jednej strony chcialbym zmienic na Q ale jak patrze na alledrogo to same "siepy" dolozyłbym troche ale nie ma w czym wybierac. myslałem tez o allroad a6 bo bede w przyszłym roku sie budował na "bezdrożach" ale podobno sie psuja Prosze o rady, dodam ze nie zalezy mi bardzo na sprzedazy, i ze autko sprawuje super oraz ze niedawno zalozylem lpg za 3 tys
-
A6 po wypadku za ile go mozna sprzedac?
ale unfall ciesz sie chlopie ze zyjesz dobrze ze jechales Audi
-
B6 DIVISION
mówisz ze bubel? nie nie... poprostu napisałeś " w sumie zaryzykuje po tym jak juz kliknąłeś "kup teraz" a czy to dobre to nie wiem nigdy tego nie miałem, ale jak sprawdzisz czy cos to daje to daj znac ... czemu nie
-
B6 DIVISION
zadałem pytanie.... ale Piotrek mi napisał co i jak i w sumie zaryzykuje w sumie JUZ zaryzykowałes
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Konieczne to tutaj są chlapacze i paski piorunochrony jak w poldku :> do tego walnął byś jeszcze hak z tyłu i znaczek sobie odpusć
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
beauty
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
NO NIE WĘDZONY :polew: TROCHE SPALONY;))
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
co to boczek??
-
B6 DIVISION
oo to takie cos jest?? nawet nie wiedziałem, ile?? kurde mam kupca na swoja ninie i zagwostke sprzedac czy nie - daje mi 31 tys. ale co ja bym miał pozniej kupić??
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
tylko i wylącznie guma na wiertarke firmy m3 do usuwania kleju montazowego a pozniej pasta polerska tylko z rozwagą popytaj o ta gume w sklepie z lakierami....