Treść opublikowana przez hajper
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wielkie dzięki, spróbuję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie pytanko mam (nie chcę zakładać nowego tematu bo zaraz ostrzeżenie wpadnie - a w szukajce nie mogę znaleźć dokładnego opisu) - jak zdjąć boczek w moim aucie? Głośnik mi strasznie pierdzi w drzwiach od kierowcy, nie wiem czy się poluzował czy membrana pękła. I czy tunel środkowy (ten gdzie ręczny jest) trzyma się na trzech śrubach? (jedna koło wtyczki vaga i dwie z przodu koło foteli?) Bo jakoś trochę odstaje ('wysunął' się spod środkowego panela). Dzięki
-
Jak ocenicie ten samochód, pod względem modów???
W tym pierwszym przód ujdzie - ale mnie osobiście nie podoba się goły grill. Tył - po co tyle plastiku na zderzaku? A lampy z tyłu mam takie same ( http://members.lycos.co.uk/hajper/a4/PA040008.JPG ) Ten drugi - no prawie jak Calibra.................
-
przepięcia w porcie USB
No bez przesady, chyba wiem co kupiłem
-
przepięcia w porcie USB
OLO - sprzęt jest ok, wymieniłem wszystko łącznie z bezprzewodowymi sieciówkami (efekty jak powyżej). Oczywiście na początku winę zwaliłem na prowidera, do którego dzwoniłem i mu marudziłem. Pierwsze pytanie było "jak pan jest podłączony routerem to jego wina" - zanim powiedziałem jak jest podłączony. No i faktycznie. Jak napisałem - po wgraniu nowego softu jest dużo lepiej, ale ideał to nie jest.
-
przepięcia w porcie USB
Połączenie bezprzewodowe (jak na routerze wyżej) wcale nie jest takie malinowe. Kupiłem jakiś czas temu LinkSysa WRT-54GL - i z miejsca zaczęły się jaja z internetem. Po miesiącu zabawy, po wgraniu odpowiedniego softu (tomato) i rezynując z jednego kompa bezprzewodowo (dwa są bez i jeden z kablem) mam względny spokój. Względny - bo raz na jakiś czas trzeba resetować i router i modem (w moim przypadku kablówka 2mbit) bo zanika sygnał. I z tego co widziałem po forach nie tylko ja miałem takie przygody. Oczywiście w czasie pomiędzy resetami wszystko działa git, ale niedosyt pozostaje No i koniecznie trzeba zabezpieczyć sieć bezprzewodową, bo u mnie się jakiś cieć podłączył (po miesiącu go znalazłem dopiero ).
-
Polska-Belgia trzymamy kciuki za historyczny awans juz dzis
Jak nie awansują to Leo wisi mi parę czteropaków i górę czipsów, które czekają na dzisiejszy mecz :>
-
[B5 AEB] Problem z ogrzewaniem
1 to ogrzewanie przedniej szyby (nawiew), dwa - no sama nazwa wkazuje , 3-zamknięty obieg.
-
konkurs klubowy VT
Dla zainteresowanych animacja przedstawiająca powstanie mojego vt > http://members.lycos.co.uk/hajper/Animation1.gif (ma 2.0MB więc dość duże, trzeba poczekać aż się załaduje)
-
Mandaciki panowie mandaciki
Oj nie obniży. Przy naprawdę dobrych wiatrach min. 500zł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To się wyjedzie 20 minut wcześniej i będziemy tam siedzieć do 1 w nocy - 'do ostatniego klienta'
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Następnym razem skosztuję tych zapiekanek
-
[1.8T] proszę o opinie:)
Jak koledzy mówili - spalanie (jak zawsze z resztą) zależy od nogi. W mieście koło 10l, na trasie poniżej 8 można zejść. Silniczek trwały (jak się dba), w miarę bezawaryjny - no i ładnie można go podkręcić Co do brania oleju to tego nie zauważyłem, ostatnio zmieniałem to dalej wszystko ok.
-
Counter Strike 1.6
Tak grałem - też miałem admina (rok 2003/2004). nick > szer.hajper . O ile pamiętam, cl-em 23 był JudgeDredd. Teraz nie wiem nawet, kontakt z CS-em urwał mi się po wprowadzeniu 1.6
-
Counter Strike 1.6
Podobnie jak dwa posty wyżej - pograłbym, ale siedzę na kolorowo-świecącym A4-Techu... IE 3.0 (taki na jakim kiedyś grał Heaton) dwa dni temu wyzionął ducha Ale jak wjedzie nowa myszka, to bardzo chętnie (może ktoś kojarzy kiedyś serw UOP & 23 - tam grałem często ).
-
konkurs klubowy VT
Zapisz obie na dysk i otwórz Wtedy zobaczysz, że jednak technicznie różnią się. I to proponowałbym wszystkim - bo forum zmniejsza fotki kalecząc je.
-
Strefa Śmiechu
ctrl+alt+del - bezcenne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma bata, za tydzień we wtorek będę (specjalnie dwa dni wcześniej urlop wziąłem) - bo jak zawsze 2 zmiana
-
Użytkownicy pokażcie swoje silniki
- konkurs klubowy VT
W środę się tym pobawię- Podsłuch komórki
Że ktoś jeszcze się na to nabiera...- Spotkania na drodze
Pozdrawiam właścicielkę (z tutejszego forum i polskiejjazdy ) niebieskiego Avanta B5 na blachach WZ - dzięki za kalendarzyk- mały konkurs , co to za fura?
Może później się pobawie w VT, kiedyś sporo tego robiłem http://members.lycos.co.uk/hajper/vt/civicn.jpg http://members.lycos.co.uk/hajper/vt/civicvt.jpg- co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
Tak jak wyżej - polskie drogi to jakiś żart. I to nie gdzieś na odludziu, ale nawet w W-wie - w samym centrum. Wkurzają mnie też znakomici specjaliści od łatania polskich dróg - zawsze zabiorą się za naprawę w taki sposób, że stwarzają niebezpieczeństwo (widział ktoś może ostatnio na Marymoncie, na środku 3-pasmówki co zrobili?). Wkurzają mnie EMERYCI wciskający się na czerwonym na pasy - ja rozumiem jak ktoś jest młody - zdąży przebiec. Ale babcia model `33 najwyżej może beret poprawić a nie uciec. To ogólnie się tyczy pieszych - chodzą jak śnięci (albo jak do pasów jest 10 metrów - po co, jak można przejść środkiem ulicy i jeszcze przez torowisko przeskoczyć). Wkurzają mnie 'zawodowcy', co zawsze, ale to zawsze się spieszą - i wciskają się wszędzie - szczególnie lubię jak zmieniają pas na taki, który się kończy, bo tam pusto - a potem na siłę chcą jechać. A taksówkarzach już wspominano - to i trzeba o kierowcach autobusów. Ja rozumiem, że mają ciężko bo wielki pojazd i nikt nie chce wpuszczać - akurat jak ten się wciska to zawsze puszczam. No ale czasem to przesada - światła to ich nie obowiązują, nawet jak człowiek jest na wysokości kabiny kierowcy to ten zmienia pas i nie patrzy czy zawadzi czy nie.- Spotkania na drodze
[br]Dopisany: 22 Październik 2007, 09:39 _________________________________________________a jak wyglądała ta a4-ka???? ciemnozielona na 17-stkach z ciemnymi szybkami moze??? laska za kierem??? Dokładnie - konkurs klubowy VT