Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hajper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hajper

  1. Wielkie dzięki, spróbuję
  2. Takie pytanko mam (nie chcę zakładać nowego tematu bo zaraz ostrzeżenie wpadnie - a w szukajce nie mogę znaleźć dokładnego opisu) - jak zdjąć boczek w moim aucie? Głośnik mi strasznie pierdzi w drzwiach od kierowcy, nie wiem czy się poluzował czy membrana pękła. I czy tunel środkowy (ten gdzie ręczny jest) trzyma się na trzech śrubach? (jedna koło wtyczki vaga i dwie z przodu koło foteli?) Bo jakoś trochę odstaje ('wysunął' się spod środkowego panela). Dzięki
  3. W tym pierwszym przód ujdzie - ale mnie osobiście nie podoba się goły grill. Tył - po co tyle plastiku na zderzaku? A lampy z tyłu mam takie same ( http://members.lycos.co.uk/hajper/a4/PA040008.JPG ) Ten drugi - no prawie jak Calibra.................
  4. No bez przesady, chyba wiem co kupiłem
  5. OLO - sprzęt jest ok, wymieniłem wszystko łącznie z bezprzewodowymi sieciówkami (efekty jak powyżej). Oczywiście na początku winę zwaliłem na prowidera, do którego dzwoniłem i mu marudziłem. Pierwsze pytanie było "jak pan jest podłączony routerem to jego wina" - zanim powiedziałem jak jest podłączony. No i faktycznie. Jak napisałem - po wgraniu nowego softu jest dużo lepiej, ale ideał to nie jest.
  6. Połączenie bezprzewodowe (jak na routerze wyżej) wcale nie jest takie malinowe. Kupiłem jakiś czas temu LinkSysa WRT-54GL - i z miejsca zaczęły się jaja z internetem. Po miesiącu zabawy, po wgraniu odpowiedniego softu (tomato) i rezynując z jednego kompa bezprzewodowo (dwa są bez i jeden z kablem) mam względny spokój. Względny - bo raz na jakiś czas trzeba resetować i router i modem (w moim przypadku kablówka 2mbit) bo zanika sygnał. I z tego co widziałem po forach nie tylko ja miałem takie przygody. Oczywiście w czasie pomiędzy resetami wszystko działa git, ale niedosyt pozostaje No i koniecznie trzeba zabezpieczyć sieć bezprzewodową, bo u mnie się jakiś cieć podłączył (po miesiącu go znalazłem dopiero ).
  7. Jak nie awansują to Leo wisi mi parę czteropaków i górę czipsów, które czekają na dzisiejszy mecz :>
  8. 1 to ogrzewanie przedniej szyby (nawiew), dwa - no sama nazwa wkazuje , 3-zamknięty obieg.
  9. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dla zainteresowanych animacja przedstawiająca powstanie mojego vt > http://members.lycos.co.uk/hajper/Animation1.gif (ma 2.0MB więc dość duże, trzeba poczekać aż się załaduje)
  10. Oj nie obniży. Przy naprawdę dobrych wiatrach min. 500zł.
  11. To się wyjedzie 20 minut wcześniej i będziemy tam siedzieć do 1 w nocy - 'do ostatniego klienta'
  12. Następnym razem skosztuję tych zapiekanek
  13. hajper odpowiedział(a) na nippo83 temat w Audi A4 B5
    Jak koledzy mówili - spalanie (jak zawsze z resztą) zależy od nogi. W mieście koło 10l, na trasie poniżej 8 można zejść. Silniczek trwały (jak się dba), w miarę bezawaryjny - no i ładnie można go podkręcić Co do brania oleju to tego nie zauważyłem, ostatnio zmieniałem to dalej wszystko ok.
  14. Tak grałem - też miałem admina (rok 2003/2004). nick > szer.hajper . O ile pamiętam, cl-em 23 był JudgeDredd. Teraz nie wiem nawet, kontakt z CS-em urwał mi się po wprowadzeniu 1.6
  15. Podobnie jak dwa posty wyżej - pograłbym, ale siedzę na kolorowo-świecącym A4-Techu... IE 3.0 (taki na jakim kiedyś grał Heaton) dwa dni temu wyzionął ducha Ale jak wjedzie nowa myszka, to bardzo chętnie (może ktoś kojarzy kiedyś serw UOP & 23 - tam grałem często ).
  16. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Zapisz obie na dysk i otwórz Wtedy zobaczysz, że jednak technicznie różnią się. I to proponowałbym wszystkim - bo forum zmniejsza fotki kalecząc je.
  17. ctrl+alt+del - bezcenne
  18. Nie ma bata, za tydzień we wtorek będę (specjalnie dwa dni wcześniej urlop wziąłem) - bo jak zawsze 2 zmiana
  19. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    W środę się tym pobawię
  20. Że ktoś jeszcze się na to nabiera...
  21. Pozdrawiam właścicielkę (z tutejszego forum i polskiejjazdy ) niebieskiego Avanta B5 na blachach WZ - dzięki za kalendarzyk
  22. hajper odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Może później się pobawie w VT, kiedyś sporo tego robiłem http://members.lycos.co.uk/hajper/vt/civicn.jpg http://members.lycos.co.uk/hajper/vt/civicvt.jpg
  23. Tak jak wyżej - polskie drogi to jakiś żart. I to nie gdzieś na odludziu, ale nawet w W-wie - w samym centrum. Wkurzają mnie też znakomici specjaliści od łatania polskich dróg - zawsze zabiorą się za naprawę w taki sposób, że stwarzają niebezpieczeństwo (widział ktoś może ostatnio na Marymoncie, na środku 3-pasmówki co zrobili?). Wkurzają mnie EMERYCI wciskający się na czerwonym na pasy - ja rozumiem jak ktoś jest młody - zdąży przebiec. Ale babcia model `33 najwyżej może beret poprawić a nie uciec. To ogólnie się tyczy pieszych - chodzą jak śnięci (albo jak do pasów jest 10 metrów - po co, jak można przejść środkiem ulicy i jeszcze przez torowisko przeskoczyć). Wkurzają mnie 'zawodowcy', co zawsze, ale to zawsze się spieszą - i wciskają się wszędzie - szczególnie lubię jak zmieniają pas na taki, który się kończy, bo tam pusto - a potem na siłę chcą jechać. A taksówkarzach już wspominano - to i trzeba o kierowcach autobusów. Ja rozumiem, że mają ciężko bo wielki pojazd i nikt nie chce wpuszczać - akurat jak ten się wciska to zawsze puszczam. No ale czasem to przesada - światła to ich nie obowiązują, nawet jak człowiek jest na wysokości kabiny kierowcy to ten zmienia pas i nie patrzy czy zawadzi czy nie.
  24. [br]Dopisany: 22 Październik 2007, 09:39 _________________________________________________a jak wyglądała ta a4-ka???? ciemnozielona na 17-stkach z ciemnymi szybkami moze??? laska za kierem??? Dokładnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.