Treść opublikowana przez CUB@
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
ciemny chrom NIE CHROM srebrny , nie będzie się to wyróżniało na kilometr
-
[ALL B7] Taśma do emblematów
ja naklejałem na taśmie firmy 3M i trzymało się b. dobrze ,przy zakupie trzeba zwrócić uwagę czy nie jest wyleżana w sklepie . odklej troszke i zobaczysz czy się rozwarstwia
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
A co powiecie na obramówki szyb bocznych ciemny chrom , ramka i logo atrapy ciemny chrom i felgi coś jak to http://www.alucenter.otwarte24.pl/106,CIEMNY-CHROM-NOWE-FELGI-20-5x115-5x1143 - przykład , plus lampy coś ala black hella . Autko mam w czarnym akrylu i tak wstępnie dumam. Wasze opinie o mojej koncepcji
-
[ALL B5] Malowanie pokrywy silnika i filtra.. na biało robił ktoś?
:oklaski: :oklaski: tylko trzeba wziąć pod uwagę że te elementy są demontowane podczas np. przeglądu ,napraw i w tedy łatwo ugiąć plastik a przy takim manewrze na pewno lakier się rozejdzie co innego elementy których się nie demontuje są na stałe. I o takie coś mi chodzi a nie że to plastik i zaraz sie złuszczy czy jakies tam.. no to przedniego zderzaka też nie powinno się malować bo czasami sciąga się go przy rozrządzie pewnie zmieniasz rozrząd co 1000km albo przy kazdej wymianie oleju
-
[B5 AFN] Szyba otwiera się i zamyka co kilka cm
Próbowałem i nadal to samo. no to multimetr w dłoń i do boju , sprawdz może zasilanie przed samym silniczkiem , szczotki wieszają się ? połamane przewody drzwi kabina?
-
[ALL B5] Malowanie pokrywy silnika i filtra.. na biało robił ktoś?
:oklaski: :oklaski: tylko trzeba wziąć pod uwagę że te elementy są demontowane podczas np. przeglądu ,napraw i w tedy łatwo ugiąć plastik a przy takim manewrze na pewno lakier się rozejdzie co innego elementy których się nie demontuje są na stałe. I o takie coś mi chodzi a nie że to plastik i zaraz sie złuszczy czy jakies tam..
-
[B5 AFN] Szyba otwiera się i zamyka co kilka cm
dziwne żeby co kilka cm regularnie szyba zatrzymywała się, nie podejrzewam przerwy w elektryce.[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:59_________________________________________________ ile razy spotkałem się z takim przypadkiem zawsze pomagało nauczenie drogi spróbuj w górnym i dolnym punkcie to nic nie kosztuje
-
[ALL B5] Malowanie pokrywy silnika i filtra.. na biało robił ktoś?
chyba jak to pomalujesz sprayem prędzej czy później i tak odpryśnie , nie lepiej okleić? jak się połozy podkład, a na to kolor to nic nie odpryśnie
-
[B5 AVG] Trzaski spod deski rozdzielczej z przodu
podpinam się pod temat szczególnie podczas mrozów trzeszczy jak by szyba miała popękać
-
[B5 AFN] Szyba otwiera się i zamyka co kilka cm
Ja tak miałem w lagunie II trzeba było nauczyć szybę drogi a polegało to na tym : szybe otwierałem na full i trzymałem przycisk otwierania kilka sekund po czym działała normalnie. Nie wiem jak w audi ale w kilku innych autkach działalo.
-
[ALL B5] Problemik z próbą sprawności klimatyzacji
Ze względu na dodatnia temp. otoczenia postanowiłem sprawdzić klimatyzację . Po załączeniu śnieżynka na panelu włączona nie działa sprężarka stoi , z czytałem kody z 1c i 22.1 (F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji wypinam złączę złączam dwa piny i dalej lipa, na zaworze chłodnicy po naciśnięciu zaworka ciśnienie w układzie jest Dodam że temp. zewnętrzna +8 St.C :> Jest jeszcze kilka kodów 1) 06.1 (G110) czujnik temperatury chłodzenia silnika (ECT), klimatyzacja ciągła przerwa, nie bardzo mogę znaleźć co to za czujnik? 2) 07.1 (G109) Czujnik temperatury otoczenia dmuchawy świeżego powietrza, ciągła przerwa, czy od tego też jest zależna klima? 3) 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana, to raczej nie powinno mieć wpływu na załączenie klimy !? 4) i dwa magiczne kody 50,3 9,7 Postanowiłem sprawdzić czy na krótko załączy się sprężarka i nawet działa , no to odpaliłem silnik załączyłem spęzarke i chłodzi . Także układ jest sprawny pozostaje przeglądnięcie elektryki, zapowiada się niezła jazda Autko kupiłem trzy miesiące temu to był pierwszy test klimki nieudany
-
[B5 1Z] Gdzie jest minus po zamknieciu cetralnego ???
podłącz pod alarm w miejsce gdzie ma być podłączone odcięcie zapłonu(blokada) np. przekaźnik i wysteruj sobie - po załączeniu alarmu i zamkni ęciu drzwi, z czujników dodatkowych może nic nie wyjść ponieważ dużo alarmów ma zasilanie na czujniku cały czas troszkę zabawy
-
[ALL] Końcówki wydechu
również polecam ulter-a , po 6latach użytkowania ani kropki rdzy nie było - dobra jakość w rozsądnej cenie.
-
[ALL B5] Malowanie pokrywy silnika i filtra.. na biało robił ktoś?
tylko czekać az zacznie odpryskiwać , wtedy będzie ładne moro
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
ceny mocno zawyżone 100 957 u mnie 13zł - 10% dam rabatu - nie polecam 3141.87d u mnie 73zł - 10% dam rabatu :) :) :) :) :) :) :) :)
-
[B5 ABC] Problem: Centralny zamek / domykanie szyb
Częsta przyczyną jest źle podłączone sterowanie c. zamka z alarmu , pseudo montażyści ucinają przy słupku przewód sterujący zamkiem z drzwi kierowcy i tam podpinają sterowanie c. zamka pozostawiając przewód z drzwi wiszący luźno.Wszystko jest ładnie do puki nie trzeba zamknąć lub otworzyć autka kluczykiem, działają tylko drzwi kierowcy nie sterując resztą drzwi.
-
Ile pali Wam gazu?
i mowisz że się spisuje bez zarzutów ? Dużo zależy od montażu, u mnie też spisuje się taka instalka Ja też uzytkuje inst II gen. i nie mam problemów wbrew opinii wiekszości
-
[ALL B5] ADR i inst. gazowa II generacji
http://www.a4-klub.pl/smf/klimatyzacja/kody_klimatronika-t70.0.html jeżeli został poruszony ten temat to czy wszystkie funkcje pokrywają się w waszych OOOO, u mnie test wyswietlacza nie działa i obroty silnika
-
[ALL B5] Soczewka, xenon itp.
dodatkowe soczewki czy może z reflektorów, mam wyjęte z jkiegoś autka same soczewki
-
[ALL B5] ADR i inst. gazowa II generacji
Instalka jest całkiem swieża zamontowana przez poprzedniego własciciela i nawet gdy przy -15st.c po nagrzaniu sil do +30 prtzełącze manualnie i autko pracuje ładnie to nie ma sie co czaić wiecznie tym jeździć sie nie da. Wiadomą rzeczą jest że membramy w parowniku szybciej zuzyja się , nie zamierzam bujac się dłużej niz 2lata a dodatkowe koszty monażu sekw to wogóle mnie nie interesuja ze względu na wiek autka.
-
[ALL B5] ADR i inst. gazowa II generacji
Nie mogę tego zrozumieć. Jak można zainstalować w dzisiejszych czasach 2-generację, skoro różnica cenowa w stosunku do sekwencji to jakieś 10-15% w przypadku 4-cylindrowców. Czasy czasami a jak samochód miał 2-lata to co montowali sekwencyjny wtrysk (jężeli był dostepny to cena powalała) i też jeździli , dla mnie ten samochód jest na dojazdy do pracy także nie wymagam wiele chociaż radzi sobie bez kłopotu . A co do czujnika temp to lepiej że go nie ma poniewaz pół drogi do pracy na paliwie a reszta na lpg . Między 1200zł a 2000zł jest 10 -15% różnicy
-
[ALL B5] ADR i inst. gazowa II generacji
Jak by kolega mógł dokładniej cos powiedzieć o funkcji numer 51- nie czaje[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 17:26_________________________________________________ Jak by kolega mógł dokładniej cos powiedzieć o funkcji numer 51- nie czaje Juz wyczytałem. Dzieki za informacje sa bardzo przydatne .
-
[ALL B5] ADR i inst. gazowa II generacji
Posiadam a4 ADR w którym jest zamontowany LPG lovato II gen. instalacja ma pół roku ,autko mam od miesiąca a moje pytanie brzmi : na co zwrócic uwage zeby zapobiec ewentualnym strzelaniu w kolektor , do tej pory jest ok ale zapobiegawczo pytam. Może ktoś użytkuje podobną instalacje jakieś uwagi mile widziane. PROSZĘ NIE PISAĆ ŻEBY WYMIEŃIĆ NA SEKW. BO TO NIE WCHODZI W GRE .
-
[B5 AAH] Czujnik temperatury.źle odpala,przymula
silnik AHH ma czujnik 4-pinowy sterujący ecu od roku 1999 okrągła wtyczka do 1999 kwadrat w obu przypadkach zielony i to on odpowiada za sterowanie rozruchem silnika. zawsze mozesz odłączyc go na zimnym silniku i sprawdzic czy to coś zmieni (na odłączonym sterownik widzi temp. sil. -40 st. C). Proponuje to sprawdzić.
-
[ALL B5] Maska i Tylna klapa w inny kolorze?? propozycje !! Nowy temat:
Według mnie kolor jest ok proponuje zdjąć emblematy delikatnie w dół felga tu wg. gustu pasuje 17cali , polerka budy ew. ciemna szybka . A jeżeli chcesz koniecznie lakierować to tylko czarny połysk od pokrywy silnika po przez dach kończąc na klapie bagaznika ale bez felgi będzie totalna szopka - oczywiście to moje skromne zdanie