Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. to proponuje 23 około 16-17 ja 22 zjerzdzam z poznania.
  2. a grupę 01 sprawdzałes?
  3. przy liczniku szara kostka piny: 11 - Uaktywnienie 12 - Clock 13 - Data
  4. mam te same wskazniki i po odpalaniu wydaj dzwięk jak idzie wskazówka do konca
  5. podepnij vaga- be4dziesz miał błedy i znajdziesz konkretną przyczyne, bo tak to wróżenie z fusów.
  6. na Skandynawie szły ze spryskami, ale miały regulacje ręczną świateł. jak masz z 97roku to ten przełącznik powinien być obok awaryjnych i przeciwmgielnych. może ktoś grzebał i wywalił włącznik poprostu.
  7. Gwerty odpowiedział(a) na mk1952 temat w Audi A4 B5
    od passata nie podejdzie, najlepiej szukac od a4 b5 ale mozna tez od a6 c5 jaki miałes licznik VDO czy jager? na allegro jest pare sztuk lub szukaj na forum, ludzie czesto zmieniają pól fis na pełny i taniio sprzedaja stare. sam niedawno tak robiłem.
  8. tak czy siak , wszystko jest do ogarnięcia, wystarczy dużo chęci i zapału. no i opalarka. ewentualnie można ratować sie piekarnikiem, ale moim zdanie do głupota żeby grzać całą lampę.
  9. przesłona w soczewce jest tak ze zasąłnia prawei poł soczewki. rozumiem ze dotykasz wtyczki od zarówki i tak sie zmienia. sprawdz czy seidzi ina sztywno w gnieżdzie, bo mi to wygląda na luzną zarówke słąbo docisnieta przez ten drucik
  10. z doswiadczenai powiem ze depo rozkleja sie bezboleśnie. gorzej jest z valeo. ale do ogarnięcia opalarką.
  11. np. kierowcy ciężarówek
  12. nie wyregulujesz ich bo masz jakies kwiatki nad linią odcięcia, czego nie ma prawa byc, kazda z lamp ma świecic tylko poniżej lini odcięcia która wyglada mniej więcej tak ______--------- dla kazdej lampy, i nie ma prawa byc nic ponad tą linią.
  13. co do montażu liczników w 99 to było róznie. monowali z analogowym zegarkiem do konca 99r. zanim sie nie wyczerpały zapasy., czytałek o tym dużo. tak wiec jak ktos ma w 99 r. zegarek analogowy to nic dziwnego. to jest zupełnie normalne.
  14. kabel od krancówke drzwi kierowcy znajdziesz w lewym słupku( tu gdzie masz dźwignie od otwierania maski - +12 V po stacyjce znajdziesz (w szynie bodajże pierwszy zacisk z prawej), jak zdejmiesz pałkę pod kierownica. - kable od sterowania centralnym masz również w lewym słupku - a czujniki nie lepiej montować w środkowych słupkach? przeczytaj jeszcze ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68804.0;highlight=montaż+centralnego dowiesz gdzie szukac poszczególnych kabli
  15. jak ktoś chce licznik z białym podświetlaniem od tdi http://moto.allegro.pl/licznik-audi-a4-tdi-110km-duzy-fiz-i1334041012.html jak rozmawiałem z kolesiem to mówi ze wyświetlacz ok. i cos z ceny by zszedł.
  16. w polifcie spryskiwacze soadzone sa w podszybiu pod maska. orginalne z wiązką wyglądają tak :
  17. te z białym podświetlaniem i elektronicznym zegarkiem w dobrym stanie szczególnie od a4 w dobrych pieniądzach to rodzynki. ale nie mówie, że nie jest możliwe kupienie http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-01-2-4-v6-automat-zegary-licznik-i1308674479.html to mój.
  18. co do wsadu to robił mi to kumpel z poznania. myśle ze sie nie da wrzucc wsadu z 95roku do zegarów z 2000r. ale napewno da sie wsadzic zegary z 2000r do auta z 95roku. kwestia tylko przerobienia wtyczek i kodowania. bo immo w 95 masz w kompie a nie w licznikach. a lampkę immo idzie uciszyc na dwa sposoby:)
  19. wiem ze jest drewno pod ochronnym lakierem. ale sam wiesz jak ciężko jest dorwać czarny mat na rynku wtórnym. nikt nie chiał sie zamienić to poszło pod farbę. i jestem zadowolony, bo drewna nie trawiłem
  20. jak by sie pogoda troche poprawiła a co do popiołki 2 din czarny mat. to orginalnie była w drewnie:) jest pomalowana podobnie jak ramka lewarka i ramka przycisków. musze powiedziec ze neizle wyglada w czarnym macie. moim zdanie lepiej niż drewno:)
  21. nie podejdzie. inne szyny przednich foteli. a kanapa to już zupełnie inna bajka. za szeroka i za głęboka
  22. po wielku podejściach udało mi sie skonczyć bixy w czarnym macie.
  23. nie pasuje musiałbys zmieniac cała kiere. i tez potrzebna jest redukcja wieloklinu.
  24. 2 din mam do opchnięcia co prawda przeróbka ale jest ok. pare osób wzieło i jest zadowolonych.
  25. przy najbliższej okazji wrzucę fotki:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.