Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to proponuje 23 około 16-17 ja 22 zjerzdzam z poznania.
-
[B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
a grupę 01 sprawdzałes?
-
[ALL B5] W które miejsce wpiąc kabelki od radio aby wyswietlało stacje na FIS-ie ???
przy liczniku szara kostka piny: 11 - Uaktywnienie 12 - Clock 13 - Data
-
[ALL] Wskaźniki boost i ciśnienie oleju
mam te same wskazniki i po odpalaniu wydaj dzwięk jak idzie wskazówka do konca
-
[B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
podepnij vaga- be4dziesz miał błedy i znajdziesz konkretną przyczyne, bo tak to wróżenie z fusów.
-
[B5 ALL] Brak regulacji, spryskiwacze świateł
na Skandynawie szły ze spryskami, ale miały regulacje ręczną świateł. jak masz z 97roku to ten przełącznik powinien być obok awaryjnych i przeciwmgielnych. może ktoś grzebał i wywalił włącznik poprostu.
-
[B5 AVG] Problem z Fisem
od passata nie podejdzie, najlepiej szukac od a4 b5 ale mozna tez od a6 c5 jaki miałes licznik VDO czy jager? na allegro jest pare sztuk lub szukaj na forum, ludzie czesto zmieniają pól fis na pełny i taniio sprzedaja stare. sam niedawno tak robiłem.
-
[B5 ABC] Jak odkleić szkło od lampy (poliftowe, soczewkowe)
tak czy siak , wszystko jest do ogarnięcia, wystarczy dużo chęci i zapału. no i opalarka. ewentualnie można ratować sie piekarnikiem, ale moim zdanie do głupota żeby grzać całą lampę.
-
[ALL B5] Soczewka DEPO - jakość świecenia
przesłona w soczewce jest tak ze zasąłnia prawei poł soczewki. rozumiem ze dotykasz wtyczki od zarówki i tak sie zmienia. sprawdz czy seidzi ina sztywno w gnieżdzie, bo mi to wygląda na luzną zarówke słąbo docisnieta przez ten drucik
-
[B5 ABC] Jak odkleić szkło od lampy (poliftowe, soczewkowe)
z doswiadczenai powiem ze depo rozkleja sie bezboleśnie. gorzej jest z valeo. ale do ogarnięcia opalarką.
-
[ALL B5] Soczewka DEPO - jakość świecenia
np. kierowcy ciężarówek
-
[ALL B5] Soczewka DEPO - jakość świecenia
nie wyregulujesz ich bo masz jakies kwiatki nad linią odcięcia, czego nie ma prawa byc, kazda z lamp ma świecic tylko poniżej lini odcięcia która wyglada mniej więcej tak ______--------- dla kazdej lampy, i nie ma prawa byc nic ponad tą linią.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co do montażu liczników w 99 to było róznie. monowali z analogowym zegarkiem do konca 99r. zanim sie nie wyczerpały zapasy., czytałek o tym dużo. tak wiec jak ktos ma w 99 r. zegarek analogowy to nic dziwnego. to jest zupełnie normalne.
-
[B5 AJM] Instalacja autoalarmu
kabel od krancówke drzwi kierowcy znajdziesz w lewym słupku( tu gdzie masz dźwignie od otwierania maski - +12 V po stacyjce znajdziesz (w szynie bodajże pierwszy zacisk z prawej), jak zdejmiesz pałkę pod kierownica. - kable od sterowania centralnym masz również w lewym słupku - a czujniki nie lepiej montować w środkowych słupkach? przeczytaj jeszcze ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68804.0;highlight=montaż+centralnego dowiesz gdzie szukac poszczególnych kabli
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak ktoś chce licznik z białym podświetlaniem od tdi http://moto.allegro.pl/licznik-audi-a4-tdi-110km-duzy-fiz-i1334041012.html jak rozmawiałem z kolesiem to mówi ze wyświetlacz ok. i cos z ceny by zszedł.
-
[B5 AFB] Dysze spryskiwaczy-orginał
w polifcie spryskiwacze soadzone sa w podszybiu pod maska. orginalne z wiązką wyglądają tak :
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
te z białym podświetlaniem i elektronicznym zegarkiem w dobrym stanie szczególnie od a4 w dobrych pieniądzach to rodzynki. ale nie mówie, że nie jest możliwe kupienie http://allegro.pl/audi-a4-lift-99-01-2-4-v6-automat-zegary-licznik-i1308674479.html to mój.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
co do wsadu to robił mi to kumpel z poznania. myśle ze sie nie da wrzucc wsadu z 95roku do zegarów z 2000r. ale napewno da sie wsadzic zegary z 2000r do auta z 95roku. kwestia tylko przerobienia wtyczek i kodowania. bo immo w 95 masz w kompie a nie w licznikach. a lampkę immo idzie uciszyc na dwa sposoby:)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wiem ze jest drewno pod ochronnym lakierem. ale sam wiesz jak ciężko jest dorwać czarny mat na rynku wtórnym. nikt nie chiał sie zamienić to poszło pod farbę. i jestem zadowolony, bo drewna nie trawiłem
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
jak by sie pogoda troche poprawiła a co do popiołki 2 din czarny mat. to orginalnie była w drewnie:) jest pomalowana podobnie jak ramka lewarka i ramka przycisków. musze powiedziec ze neizle wyglada w czarnym macie. moim zdanie lepiej niż drewno:)
-
[ALL B5] Recaro
nie podejdzie. inne szyny przednich foteli. a kanapa to już zupełnie inna bajka. za szeroka i za głęboka
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
po wielku podejściach udało mi sie skonczyć bixy w czarnym macie.
-
[ALL B5] Czy pasuje poducha z polifta do przedlifta?
nie pasuje musiałbys zmieniac cała kiere. i tez potrzebna jest redukcja wieloklinu.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
2 din mam do opchnięcia co prawda przeróbka ale jest ok. pare osób wzieło i jest zadowolonych.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
przy najbliższej okazji wrzucę fotki: