Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
jak mam czas to działam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pytam najpierw tu zanim wrzuce do działu ogłoszeń: moze ktos chce: z poduchą stan idealny po prostu. skóra jak nówka. tanio oddam [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 16:23_________________________________________________dzisiaj udało sie sie koncu wyrezać fisa i zmienic przy okazi kierę. jutro postaram sie wrzucic fotki.
-
[ALL B6] Problem z podgrzewanymi ?? fotelami w B6 Avant
kabeli są cztery ale dwa od zasilania mat grzewczych i dwa od czujnika.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
mi to wygląda na oklejone folią, a nie malowane lampy. mam rację?
-
[ALL B6] Problem z podgrzewanymi ?? fotelami w B6 Avant
skoro masz włączniki i podłączone, to może ktoś dokładał na orginalnych gratach i bezpiecznik zrobił w innym miejscu. posprawdzaj pozostałe, a może wogóle jest w innym miejscu.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
zdjecie juz skonczonego tunelu 2din w czarnym macie
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
a podobno da się wgrać wsadz od licznika tdi ,to tego przekłada sie tarcze tdi, i jest jak nówka licznik tdi .
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
fis z allegro, nawet w rozsądnej cenie. z przełozeniem do mnie nie powinno być problemu( mówią znający sie na rzeczy klubowicze). zobaczymy w praktyce.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wpadło parę nowych gratów
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
do jakiego radia?
-
[B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta
byś pochwaliła sie na forum tunelem 2 din
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
jak masz już tunel z 99-01r. masz grzane fotele? to za około 100zł moge ci przerobić. radio symphony około 200zł, navi drożej i ciezko dostac.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nie mam szyperdachu. ale w każdej lampie jest miejsce na pokrętło. wyciołem tylko okrągły otwór w maskownicy. najdłużej zajęło mi dopasowanie głośnika w miejsce pokrętła. głośnik nie może być duży, ale przyda sie o sporej mocy. co do pociągnięcia kabla. to żaden problem. jak wyjmiesz lampkę. to jest tam tyle miejsce żeby włożyć rękę miedzy dach a podsufitkę. zdjąłem uszczelkę drzwiową i pociągnąłem kabel aż do radia. jak by co mam jeszcze jedna lampke na zbyciu mogę przerobić pod głosnik. [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 15:49_________________________________________________jesli chcesz miec orginał 2 din to ciezko jest dorwać tunel pod 2 din. ale można łatwo przerobić 1 din na 2din. brakować bedzie jedynie popielniczki w porównaniu do orginału. przerabiałem kumplowi z 1 din na dwa i jest mega zadowolony.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Cb mam na stałe wrzucone w połeczkę tą mniejszą po lewej stronie. ciągle zapominam zrobić fotki. fajnie sie komponuje bo ma czerwone poświetlanie.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
rozklejanie lamp, pikuś poćwiczyłem na starej depo. a potem valo poszło. podstawa to dobra opalarka jeszcze nie złożyłem lamp , czekam na klej ze szczeliwem wurth. coby dobrze skleic. [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 19:57_________________________________________________jako ,że mam zamontowane cb na stałe i słabo słychać jak jest włączone radio, postanowiłem sobie to zmienić. wsadziłem sobie głośnik w lampkę podsufitki w miejsce pokrętła od szyperdachu. udało mi sie tak upchnąć głośnik 10W 4 ohmy. z satelitki od głośników komputerowych. sprawuje sie wyśmienicie. zmieniłem tez prawe lusterko, a duże. musze powiedzieć, ze teraz dopiero widać co sie dzieje za autem. jestem mega zadowolony
-
[ALL B5] Jak działa przełącznik podgrzewanych siedzen B5 do 99
jest tam oprócz jak mówisz potencjometru. przekaznik.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
niby depo na napisane na szkle d2s. wiec powinny być.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
moge mieć za 300zł dwie lampy zespolone do a4 b5 99-01r. depo. lampy są nowe. jesli ktoś by chciał to prosze o szybkie info.
-
[ALL B6] Żarowka (Dioda) H7
chodzi ci o coś takiego? http://sklepy.allegro.pl/zarowka-led-h7-27smd-high-power-hit-i1249748394.html
-
[ALL] Jaką barwę światła maja fabryczne xenony naszych Audiczka?
4300K takie tylkosa dopuszczone do ruchu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pozdrowienia z Poznania. dzieki za spotkanie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jutro rano uderzam juz na suwałki. mam tydzien wolnego. co do paliwa to w suwałkach tankujew 90% shell, i czasem na statolu. ale omijam szerokim łukiem ten 123, maja tam tańsze i dużo gorsze paliwo:(
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
rezanko? pytaj jokera
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
będe , pasuje mi zarówno 30 jak i 31. pozdrawiam
-
Zderzenie czołowe samochodów przy 50km/h = 100km/h w ścianę? Bzdura!
fizyka. dwie zasady zzasad zachowania pędu. oraz zderzenia nie sprezyste. zderzenie za ściana to, po pierwsze ogromna róznica mas. a po drugie jesy utwierdzona, wiec nie da sie porównywac, jednego z drugim. w myśl zasady dwa takie same auta jadace z predkości 50km/h chołowo jest równe jednemu samochodowi jadącemu 100/h i uderzającemu w drugi taki sam nieruchomu samochód.