Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jakby nie padało to może być każdy parking ale jak ma padać to kawałek dachu by się przydał.
-
Rezanie bixenonu
Sprawdzić uszczelki w deklach , oring w oprawę kierunku .odpowietrzniki czy są i czy są drożne. A jak są jakieś niedoskonałości klejenia to dosuszyć i zalać spoine szczeliwem lub jakimś dobrym preparatem ubs np.z oferty sika
-
Rezanie bixenonu
Jak to są zdjęcia pary projektorów to masz z różnych roczników i prawdopodobnie różnych modeli aut wyjęte. W parach zawsze były takie same. Ale nie zauważyłem żeby była jakaś różnica między nimi wiec możesz śmiało montować je do lamp.
-
Rezanie bixenonu
To jest limitem w intemo który na światłach mijania powoduje, ze cześć wiązki świetlnej s jest ponad linia odcięcia i oświetla to co wyżej na drodze np znaki a jest na tyle słaba ze nie oślep jadących z naprzeciwka.
-
Rezanie bixenonu
W projektor ze nic nie trzeba ciąć. Jedynie pocięcie obudowy żeby projektor wszedł do samej maskownica w której trzeba powiększyć otwór pod projektor. To jest najprostszy projektor który pasuje do zwykłych b6
-
Rezanie bixenonu
Rynek świateł na projektorach długo pozostanie bo nie każdy koncern rozwija tylko ledy. Cześć poszła w ledy np audi i zaniechania montowania porządnych projektorów ale za to np skoda i VW poszły na razie w porządne projektory i ta wiadomość cieszy bo będzie jeszcze długo skąd brać porządne projektory do starszych lamp.
-
Rezanie bixenonu
Nie twierdze ze hella 3 slabo swieci ,mijania świecą podobnie ale drogowe to przepaść między hella3 a intemo.w intemo po opuszczeniu przesłony jest dodatkowy limitem który kieruje całą wiązkę światła przed auto która tunel świetlny a hella3 3 świeci szeroko i wysoko ale krócej.
-
Rezanie bixenonu
Ale świeci słabiej niż hella3 , al z b8 i all z b8 lift, zkw z b8 lift a do intemo to już przepaść. Oczywiście też są inne projektory z rodziny koito które świecą równie dobrze co intemo
-
Rezanie bixenonu
Hello evox to to samo co hello 2 tyle ze inna warstwa refleksyjne ale kształt odblysnika i soczewki ten sam kostrukcja powstała w latach 90 wiec mocno przestarzała.
-
Rezanie bixenonu
Projektory koito bi Led montowane juz jakieś 3 lata temu, ruskie mają fiola na tym punkcie, nie chce mówić co jest dobre a co nie z mojego doświadczenia mowie ze bi Led jest średni. Ale jedni wolą canona a inni nikona.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pasuje ? Miejsce?
-
Rezanie bixenonu
Projektor biled to bliźniacze konstrukcja bi halogen, bixenon różnica polega w źródle światła i drobnych szczegółach budowy projektora. Problem z biledem wynika ze źródła światła. Pojedyncza źródle światła jakim jest złącze polprEwodbikowe nie jest w stanie zapewnić stromienia świetlnego na poziomie lampy wyladowczej. Stąd matrycowych światła Led gdzie poszczególnych Led z optyka (projektorem) każdy zapewnia kontretna funkcje w wiąże świetlnej . W skrócie za mijania drogowe doświetlaniem pobocza , zakrętów odpowiadają poszczególne ledy i optyka
-
Rezanie bixenonu
Bi Led to shit. Projektor ma plastikowa soczewkę która nawet po najmniejszym dotyku do wywalenia. Druga sprawa ze zwykły projektor bi Led raczej nie jest już rozwijany na rzecz matrycowych świateł Led. Jeśli ktoś myśli o optymalizacji zwykłych świateł opartych na zwykłym projektorze niech pomyśli o porządnych projektorach bixenobowych np hello intemo itp. Hella 2, Hella 3, projektory al z b8 nawet lift do juz dość słaba konstrukcja.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi pasuje każdy dzień byle to było w okolicach kodzie 18.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Witam. Czas ogrzać kotleta. Auto ciągle w moich rękach. Długo czekały na montaz nowe chamulce przód 345mm.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam Was. Powoli wracam do czynnego udziału w forum i chętnie bym wpadł na spot.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. O okresie między świętami a nowym rokiem będę w Poznaniu.jakas szansa na spot i spotkanie was pi długiej przerwie? Witam. O okresie między świętami a nowym rokiem będę w Poznaniu.jakas szansa na spot i spotkanie was pi długiej przerwie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
v fiz'a nie robię ja tylko dogaduję z człowiekiem co to ogarnia. co do ramek to szukaj ori a a6 c5 są dużo ładniejsze od tych chromowanych i nie mówię o kolorze satyna-chrom tylko o kształcie. u siebie w liczniku mam właśnie te od c5 pomalowane na czarne. dokładnie te z linka wyżej wyglądają jak w a6 c5
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- Przesłony Bixenon zagadka
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czekam na info od znajomych kiedy skończą mieszkanie. myślę ze w maju będziemy na parę dni w Poznaniu.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Przesłony Bixenon zagadka
już pisałem sprawdź przy włączonych drogowych napięcie na pinie lamp jak jest to cos z lampą jak nie do wina leży po stronie auta. w przypadku dokładnych lamp obstawiam zimne luty itp. lub mce.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
dzięki za spota:)- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kilka osób na auto i nie widzę problemu.