Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
podam inaczej. droga krajowa nr 8 ( kierunek Budzisko) kilometr 777 zjazd miedzy słupkiem 8 a 9 w lewo jadąc od Suwałk. na przeciwko zjazdu stoi nowo postawiona tablica reklamowa. jak ma być grill to każdy bierze coś na ruszt.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
mi pasuje. ale jak pisałem . jak ktos nie może w sobotę to zapraszam w piątek, ewentualnie w piątek i sobotę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie widzę problemu. możemy zrobić piątek i sobota:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to co w piątek 18:00? zrobicie rozpoznanie jak podpasuje to ogarniemy bardziej rodzinnie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ma pasuje każdy dzień. ale możemy zrobić koło weekendu. żeby każdemu pasowało. piątek, sobota, niedziela?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie i Panie: czas otworzyć sezon grilowo-ogniskowy. zapraszam do mnie: jak najbardziej z dzieciakami i rodzinami. myślę ze to lepsza alternatywa niż parking pod tesco. termin do ustalenia
-
Bi-Xenon Problem
w lampie. +12V po włączeniu świateł drogowych.
-
Bixenon Xenon od A do Z
nie ma takich które mijania i drogowe są petarda. intemo np ma dużo lepsze drogowe a mijania porównywalne z al z b8. jest trochę projektorów koito które nieźle świeca tylko żeby to zamontować do b6 bix to już nie takie proste jak z al b8.
-
Bixenon Xenon od A do Z
bo nie masz porównania:) ale najważniejsze ze Ty jesteś zadowolony. w dziale zarób to sam w b5 o rezaniu bixów na 45 stronie. jest porównanie kilku popularnych projektorów. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-rezanie-bixenonu/page-45
-
Rezanie bixenonu
praktycznie jest nielegalne. tak samo jak montaż żarówek led do postojówek.
-
Bi-Xenon Problem
w lampach b8 przedlift na pin 11 ma byc podane +12v wtedy otwiera się przesłona bixenonu.
-
Bixenon Xenon od A do Z
i pamiętaj ze ori bix w b6 ma problem ze szczelnością regulacji przez którą lampy często parują. trzeba co jakiś czas wymieniać uszczelnienie.
-
Bixenon Xenon od A do Z
pytanie czy warto? ori bix b6 bardzo kiepsko świeci od razu jak kupisz bix b6 mysl nad projektorami od b8. ewentualnie pomyśl czy nie lepiej przerobić twoje xenony na bixenon
-
Xenon w mojej B5
Światła wyladowcze nie lubią włączania i wyłączania. Wiec wróć do ori rozwiązania lub jak chcesz mieć zapalające się automatycznie wstaw sterownik który odpala lampy dopiero po uruchomienie silnika.
-
Silniczki lamp
nie ma znaczenia która strona a oznaczenie pp to najprawdopodobniej oznaczenie typ plastiku z jakiego wykonana jest obudowa
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
na 95 % palnik. zamień stronami i będziesz wiedział na pewno czy to palnik
-
Żarnik D1S do A6C6
tak. w a6c6 przedliftem masz przetwornice d1s do tego oddzielny zapłonnik i palnik d2s. możesz śmiało wsadzić palnik d1s pomijając ten oddzielny zapłonnik. nie ma szans na oddzielenie zapłonnika w d1s jest to jeden element razem z samym palnikiem. dokładnie tak samo jak w d3s zapłonnik jest zintegrowany z palnikiem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
po tesco przenieśliśmy sie do mcdonalda i doszliśmy do wniosku,ze następny robimy tu , wtedy frekwencja na pewno będzie większa:) dzięki za spota. i do zobaczenia na następny,
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
audi wyciągnięte z garażu wiec bardzo mi przykro passat zostaje w domu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie ma znaczenia seria czy pomodzone auto, liczą się przede wszystkim ludzie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zdecydowanie. im więcej nowych tym lepiej. może w końcu coś się ruszy a nie tylko kilka stałych bywalców.
-
Rezanie bixenonu
są wersję lamp ori xenon bez samopoziomu. w lamie nie ma silniczka i wiązki do niego. jest tak w lampach usa i często spotykałem takie w autach z Danii.
-
Lampy polift - gdzie silniczki?
tak. masz zaślepkę silniczka. wyjmujesz ja i w to miejsce wstawiasz silniczek elektryczny.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to piątek o 18 pod tesco. pojawi się nasz Emigrant z Emilką
-
Lampy polift - gdzie silniczki?
silniczki są wewnątrz lamp z deklem od świateł drogowych ( ten gdzie wchodzi wiązka elektryczna do lampy)