Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to co jakiś świąteczny spoci w weekend? piątek, sobota?
-
Bukowina '16 - Hot-Line
A my jeszcze w drodze.ale juz blisko jedyne 120km jeszcze
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie ma za co. i mam nadzieje ze do zobaczenia na następnym.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wybaczam. Ale żeby mi to było ostatni raz. Dzięki za spora.
-
Kierownica
najprawdopodobniej a6.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
piątek, proponuję 18 :00 parking tesco wszystkim pasuje?
-
Kierownica
multi w tej kierownicy nie zakodujesz w b7.
-
Palniki - Oryginalny Xenon
jak masz ori to d2s ale 8000k to odradzam jeśli chcesz coś wiedzieć w deszczu, na mokrym lub we mgle. 5000K to max jak ma to dobrze świecić. a nie tylko wyglądać.
-
Rezanie bixenonu
pamiętaj ze w przypadku projektorów z q7 ważna jest polaryzacja.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
z zegarach po lifcie masz diody do podświetlania tarcz.
-
Rezanie bixenonu
podłącz przesłonę pod zasilacz albo aku i zobaczysz ze działa ok. masz uszkodzony przekaźnik od przeciwmgłowych. było o tym w batalionie ale batalionu już nie ma:( a nie pamiętam z głowy który na który trzeba zmienić. można tez równolegle do przesłony podłączyć rezystor,że by bardziej obciążyć symulując żarówkę zwykłą od drogowych
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
dzięki. w niedziele zamontowana kiera i złożony już licznik: poducha jednonbojowa: zostaje walczyć z multi. tej już na pewno nie da się zgrać z licznikiem i radiem ale z z b7, b8 są ogromne szanse kupię chętnie same przyciski multi z b7 potrzebuję do testów.
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
jak najbardziej. działaj działaj
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
do lamp xenon bez problemu pasują zwykłe silniczki, wystarczy zamienić piny i założyć wtyczkę 3 pin lub uciąć 5 pin do 3 pin, jeden kabel zostaje pusty tak samo w przypadku ori bixa żeby zadziałało wystarczy wsadzić silniczki z passata b6 : i ten sam zabieg z wtyczkami zyskujemy elektryczna regulacje z wnętrza i wtedy działa ta imitacja
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
samopoziom, czy tam imitaca samopoziomu. nie ma nic do tego jakie w lampach są palniki przetwornice . mogą byc nawet zwykłe żarówki h7
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a właśnie Filip. Ciebie Panie Moderatorze to nawet imiennie zapraszam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w porywach kilka stałych osób, dlatego warto żeby nowi też się pojawiali.
-
Duża soczewka - XENON drogowe zwykła żarówka
a w b6 zawsze tak było. te lampy nazwywane są xenonem + z uwagi na to ze z projektorem bixenonowym z drogowymi była zarówka h7. dopiero w b7 zrobiono drl.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może być piątek lub inny dzień byle nie 18-20 marzec bo jestem w BT.
-
Duża soczewka - XENON drogowe zwykła żarówka
Sprawdź czy nie masz dopięte zasilania przesłony.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hej to co może spota zrobimy. Na forum jest kilka nowych osób z Suwałk mam nadzieje ze wpadną. Przyszły weekend pasuje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to gratulacje zmiany. a z Bartkiem pogadam:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
liczę ze koniec kwietnia początek maja będe znowu na kilka dni w poznaniu. mam nadzieje ze wtedy uda się spotkać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Kuba. Co słychać?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
nie ma dokładnej ceny jeszcze. ale myślę ze podobnie jak do c5 czy b6. tu masz stronę o tym : http://www.qmatis.com/pl/devices/menu-vfiz