Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. sylwek opłaca sie brac zderzak komplet za 1600zł jak z halogenami jesli bez to bierz sam zderzak jak cena pasuje narazie polatasz spryski z zaslepkami idzie kupic uzywki 150zł. kratki 200zł, 2 boczne do przedlifta, srodkowa idzie dorwac za 50zł tyle ze odpowiedz sobie na pytanie: 1. chcesz sie bawic w kompletowanie? 2. czasem idzie wyrwac taniej zderzak od s, rs. jak chcesz miec taniej i ci sie nie spieszy to szukaj, pytaj. czasem sie zdarza ze ktos ma cos do s4 to moze miec zderzak. tak wyrwałem zderzak do rs4 w dobrych pieniadzach
  2. panowie. przejrzałem liste dzis do bukowiny cos mało ludzi z wielkopolski.
  3. wystawiłes już je gdzies? pomysł zeby wyjąc z niego pare cenniejszych gratów i sprzedawac gołasa
  4. Grzesiu ja w tych lampach przerabiałem już wszystko, przez uszczelniacz, folię i smar po grubszy o-ring dla regulacji. Zobaczysz je rozłożone to może znajdziesz inne źródło... oki
  5. nie nadaje bo bez podkładu bedzie sie łuszczyc z plexi.
  6. W tej kwestii zdam się na Ciebie. Mam mega problem z parowaniem - czas temu zaradzić. Po wizycie u Ciebie od razu jechałbym na regenerację odbłyśników i założę nowe palniki + CANBUS LED w postoje. Sprawa reflektorów zostałaby wreszcie zamknięta polecam nie bawic sie w regeneracje a załozyc soczewki bix z a4 b8 albo bmw e60, cena podobna jak regeneracja co do poarowania lamp w b6 to czesto przyczyna nie jest klejenie, a uszczelnienie regulacji
  7. jak najbardziej. tylko odradzam polerke kloszy. klosze masz powierzchniowo utwardzane, przy polerce masz zdarta zywice i klosz szybko sie rysyje i robi sie matowy
  8. np. przeszczep ze zwykłych lamp na bixenon.
  9. To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki lapek jest , wi fi jest. gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów, licze ze za pare dni bedzie juz oki. Miałem Ci się podpytać o to bo miałbym paru klientów - chętnie podeślę polecam sie. teraz na tapecie mam lampy adamo ,które nie wyszly mu za dobrze robie je w czarny mat,dobre bixy + kierunki led i ida dla młody_drog[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 20:01_________________________________________________ To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki lapek jest , wi fi jest. gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów, licze ze za pare dni bedzie juz oki. najlepsze na przeziembienie sa oklady BTW co to bix? bix-bixenon
  10. To do łóżka chopie - laptop + wifi i nabijaj na WLKP stronki lapek jest , wi fi jest. gorzej z czasem. przez te pare dni mam duzo zaległosci w robieniu bixów, licze ze za pare dni bedzie juz oki.
  11. witam. a ja delej ledwo zyje. ;(
  12. wczoraj ok. dzis masakra. bawcie sie dobrze. cekam na relacje w duzego spotu :>
  13. jak tylko wroci to sie widzimy
  14. nie dojade:( choroba zwaliła z nog:(
  15. witam. również zawitam jutro
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236886.0
  17. uwierzcie mi, że jesteście jeszcze nie świadomi tego jak będzie megazajebiście filip nie zachwalaj tak. bo jeszcze ktos pojedzie i powie ze było do d*py i bedzie chciał zwrot kasy
  18. apropos Bukowiny:
  19. z poza klubu to mało kto jest w stanie sobie wyobrazić co to za impreza a co do pokoju to pewnie, że tak PS. Grzesiek, napisz tu wyraźnie tym niedowiarkom (Johny i Kasjan ) , czy warto jechać do BT czy może to kijowa impreza i szkoda kasy i fatygi ??? :gwizdanie: szkoda kasy i fatygi . skoro trzeba tak namawiac. najwazniejsze to być samemu prze4konanym , ze chce sie jechać. a ludzi i tak wszystkich nie poznasz
  20. po głowie chodziło mi jeszcze z mercedesa http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-mercedes-18-5x112-wzor-slr-i2002517641.html ale nie lubię felg z rantem
  21. badz passat cc[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 16:57_________________________________________________z tego co kojarze to A-rek nie ma ori. mi zalezało na ori.
  22. spoko. myslałem ze noze namówisz kogoś w tym roku również z poza klubu. jak coś to bedziemy zgadywac sie potem na pokój.
  23. filip lecisz sam w tym roku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.