Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Nie wierze w te mobilne myjnie zawsze sie boje ze to wiecej szkod wyrzadza niz korzysci. Moze sie mylę ale dla mnie musi byc biezaca woda i myjka cisnieniowa..
  2. No właściciel aż takim pedantem to nie jest
  3. Heh skądś ją znam Jest mega ale to juz chyba dosc stary opis
  4. Teraz przesadziłeś w druga stronę... Sam nie lubię naprawianych felg ale uwierz mi ze pewnie wiekszosc felg odnawianych ktore widzisz na allegro byly w duzo gorszym stanie. Czaja w Krakowie zrobiłby je na ideał uwierz mi nie zorientowałbyś się nic. Nie wiem na 100% czy to uszkodzenie co jest dyskwalifikuje ta felge,w tym temacie zdania pewnie sa podzielone. Ja osobiscie tez wole nowe,lub pewne proste uzywane i nigdy nie naprawiane...ale wiadomo jak to z kolami..to bardzo narazony element na uszkodzenia.. Natomiastpowiem tyle jesli Czaja powiedziałby mi ze uszkodzenie da sie w 100% naprawic,felgi odmalowac i beda bezpieczne to bym mu zaufal i uzytkowal je.
  5. Makki to faktycznie tanio bardzo...powinno to wzbudzic podejrzenia.. W sumie oryginalne ładne 20 idzie w polsce wyrwac za 4tys ale to trzeba miec troche szczescia i na ogół dobrze sie targowac.. Oddaj mu je moze sie uda.
  6. Po 1 to nie byl to zakup przez allegro bo tych felg na allegro nie mieli... Troche to zagmatwane bo firma wysylala kola kurierem do mojego kolegi ktory przywiozl je do mnie. Napalilem sie jak szczerbaty na suchary i teraz mam za swoje no. Na zdjeciach ladnie wygladaly to tego OEM i "niezla" cena.. Widocznie to za piekne bylo zeby bylo prawdziwe. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:02_________________________________________________ Zadna renowacja nie wchodzi w gre. Nie chce juz tych felg i tyle.. A co to znaczy dobra cena tak z ciekawosci?
  7. To musiała być jednak mocniej strzelona niż przypuszczał.. :gwizdanie:
  8. Wlasnie siedzialem w C klasie kumpla 2008 kupiona w salonie pierwszy wlasciciel 70tys przebiegu i zgroza jak tam sie plastiki łuszczą normalnie szok A samo auto z zewnatrz bardzo mi sie podoba..a srodek kupa straszna.
  9. Bez roznicy skoro oponek jeszcze brak.. Dynamika przekonuje? Choć pewnie jeszcze nie próbowałeś na 100% możliwosci..
  10. No i wszystko w temacie Podziękował za przypomnienie mi na czym to dokładnie polega.
  11. Jak widzę kolega ma auto z filtrem DPF więc wie... Spróbuj najpier uruchomić proces samemu. Wyskocz na trasę szybkiego ruchu wrzuć 4 bieg i staraj się utrzymywać 2200-2300 obrotów przez dłuższy czas. Pozdrawiam
  12. Ja też wolę Lasówkę pomijając już fakt że olej które mnie interesuję mają i tak tańszy.. 4zł
  13. Turdzi... jeśli weźmiesz A4 ze zwykłym zawiasem masz 1BA... jesli ze sportowym masz 1BE (-20mm) jesli weźmiesz Sline i sportowe to masz 1BV (-30mm i twardsze). Uważam że 1BV jest najlepszym zawiasem do a4 i jest ono lepsze od 1BE!! Czyli identycznie jak w A5 tylko różnice w obniżeniu co jest akurat oczywiste w tym sensie że już w standardzie A5 ma być ala usportowione.
  14. Turdzi moim zdanie 1BV to Sline. Moj sasiad ma w A5 sportowe zawieszenie i ma 1BE.Gdyby miał Slina miałby właśnie 1BV.Np w A5 jest wtedy 10mm nizej. A przy 1BE wysokosc ta sama co przy 1BA tylko twardziej. Jesli tak samo jest przy A4 to dostałeś to co chciałeś.
  15. Raczej spalanie stukowe bedzie mniejsze i spalał bedzie ciut mniej bo mocy wiecej to raczej nie bedzie :gwizdanie:
  16. Pieknie wyglada.. Ma jeden minus..3 godziny dzis dopucowywałem swojego..a i tak zaraz była zakurzona.. I te ryski.. Wszedzie te pieprzone ryski.. Ja juz wiecej czarnego nie biorę nie na moje nerwy
  17. Fajny ten pierwszy dzien nowego auta uwielbiam to.. szczegolnie jak pachnie fabryką..zazdroszczę! A dywaników materiałowych nie wziąłeś?Od razu jest przytulniej! Z navi faktycznie szok,coz człowiek się uczy na błedach dokupisz zmieniarkę i po sprawie! Dolej paliwka [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 22:49_________________________________________________ A czym zegary w nocy roznia sie od dieselka poza podziałką obrotów?
  18. To Piastowska chyba numer 20 ale jak tam zapytasz to bankowo trafisz. Są bardzo znani. Niestety nie mam numeru dosc blisko mieszkam ale z terminami napewno kiepsko wiec trzeba sie umawiac.
  19. tak na szybko bo ide jezdzic dalej....... diesel jest do traktorow , gaz do zapalniczek a benzyna do samochodow ! :polew: :polew:
  20. Alez ja zgadzam się ze felgi trzeba zobaczyc lub miec prosta i jasna sytuazcje zwrotu jesli nie ma mozliwosci podjechania I jestem tego samego zdania. Makki miał niefarta wyjątkowego,mógł ktoś je zakupić i mu wysłać zeby miec pewnosc co bierze.I porzadnie sprawdzic. Ale takie jest zycie lipy sie zdarzaja niestety.. Piekne te felgi z fotek ale 20 cali i 26ET..znamy temat..beda pasowac do wersji RS4 ze zdjec.a w normalnym bedzie obcierac.. BTW felgi ze zdjecia wygladaja jeszcze bardziej zadziornie od tych Turdziego wlasnie przez ET..ramiona bardziej kieruja sie do srodka...
  21. A jednak to nie głosnik..kiedys drzwi rozbierali w ASO i pozniej sie okazalo ze listwe dekoracyjna zepsuli ..polamali dwa zaczepy..lekko to bylo podklejone teraz pewnie na wskutek upalu klej popuscil i listwa wpada w minimalne drgania.. Trzeba kupic nowa BTW Bart gdzie pisałem że auto lipa? Chodziło mi o sprzęt grający
  22. A wiec tak. Wstawiłem Ci przykładowo 20 ktore jak wiadomo sa drozsze od 19.... :gwizdanie: Dla przykladu. Czy pan Miecio sprzeda za 9tys?Sadze ze tak bo aukcja nie ma ceny minimalnej a juz taka za 9tys jedna sie skonczyła...nikt nie kliknął.. :gwizdanie: Dlatego powiedziałem kwestia faktury jesli ktos moze wsadzic w koszta... Kwestia gwarancji na felgi ktore sa nowe mnie niespecjalnie interesuje....nie bardzo wiem co Ci da gwarancja na felgi... Na opony i owszem ale za 2700 kupisz nowe na luzie z gwarancją.. BTW nigdy nie pochwalałem dziadowania rowniez lubię nowe rzeczy ale rozdawanie kasy (a w tym przypadku tak troche jest no chyba ze ten VAT ktos odliczy...) to bez sensu..
  23. 14400 za komplet to dobra cena? Jedyny plus to faktura VAT jesli ktos potrzebuje. Nowe opony 19 255/35/19 wyrwiesz za 2700 z gwarancja na luzie reszte sobie policz.. Tu jest teraz dobra cena.. http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1675692723.html http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1677116879.html Za 20 a jeszcze bys cos urwał bankowo..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.