Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wierze w te mobilne myjnie zawsze sie boje ze to wiecej szkod wyrzadza niz korzysci. Moze sie mylę ale dla mnie musi byc biezaca woda i myjka cisnieniowa..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No właściciel aż takim pedantem to nie jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heh skądś ją znam Jest mega ale to juz chyba dosc stary opis
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Teraz przesadziłeś w druga stronę... Sam nie lubię naprawianych felg ale uwierz mi ze pewnie wiekszosc felg odnawianych ktore widzisz na allegro byly w duzo gorszym stanie. Czaja w Krakowie zrobiłby je na ideał uwierz mi nie zorientowałbyś się nic. Nie wiem na 100% czy to uszkodzenie co jest dyskwalifikuje ta felge,w tym temacie zdania pewnie sa podzielone. Ja osobiscie tez wole nowe,lub pewne proste uzywane i nigdy nie naprawiane...ale wiadomo jak to z kolami..to bardzo narazony element na uszkodzenia.. Natomiastpowiem tyle jesli Czaja powiedziałby mi ze uszkodzenie da sie w 100% naprawic,felgi odmalowac i beda bezpieczne to bym mu zaufal i uzytkowal je.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki to faktycznie tanio bardzo...powinno to wzbudzic podejrzenia.. W sumie oryginalne ładne 20 idzie w polsce wyrwac za 4tys ale to trzeba miec troche szczescia i na ogół dobrze sie targowac.. Oddaj mu je moze sie uda.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Po 1 to nie byl to zakup przez allegro bo tych felg na allegro nie mieli... Troche to zagmatwane bo firma wysylala kola kurierem do mojego kolegi ktory przywiozl je do mnie. Napalilem sie jak szczerbaty na suchary i teraz mam za swoje no. Na zdjeciach ladnie wygladaly to tego OEM i "niezla" cena.. Widocznie to za piekne bylo zeby bylo prawdziwe. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 01:02_________________________________________________ Zadna renowacja nie wchodzi w gre. Nie chce juz tych felg i tyle.. A co to znaczy dobra cena tak z ciekawosci?
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
To musiała być jednak mocniej strzelona niż przypuszczał.. :gwizdanie:
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Wlasnie siedzialem w C klasie kumpla 2008 kupiona w salonie pierwszy wlasciciel 70tys przebiegu i zgroza jak tam sie plastiki łuszczą normalnie szok A samo auto z zewnatrz bardzo mi sie podoba..a srodek kupa straszna.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Bez roznicy skoro oponek jeszcze brak.. Dynamika przekonuje? Choć pewnie jeszcze nie próbowałeś na 100% możliwosci..
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
No i wszystko w temacie Podziękował za przypomnienie mi na czym to dokładnie polega.
-
[B7 BPW] Jak wyczyścić DPF?
Jak widzę kolega ma auto z filtrem DPF więc wie... Spróbuj najpier uruchomić proces samemu. Wyskocz na trasę szybkiego ruchu wrzuć 4 bieg i staraj się utrzymywać 2200-2300 obrotów przez dłuższy czas. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też wolę Lasówkę pomijając już fakt że olej które mnie interesuję mają i tak tańszy.. 4zł
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi... jeśli weźmiesz A4 ze zwykłym zawiasem masz 1BA... jesli ze sportowym masz 1BE (-20mm) jesli weźmiesz Sline i sportowe to masz 1BV (-30mm i twardsze). Uważam że 1BV jest najlepszym zawiasem do a4 i jest ono lepsze od 1BE!! Czyli identycznie jak w A5 tylko różnice w obniżeniu co jest akurat oczywiste w tym sensie że już w standardzie A5 ma być ala usportowione.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi moim zdanie 1BV to Sline. Moj sasiad ma w A5 sportowe zawieszenie i ma 1BE.Gdyby miał Slina miałby właśnie 1BV.Np w A5 jest wtedy 10mm nizej. A przy 1BE wysokosc ta sama co przy 1BA tylko twardziej. Jesli tak samo jest przy A4 to dostałeś to co chciałeś.
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
Raczej spalanie stukowe bedzie mniejsze i spalał bedzie ciut mniej bo mocy wiecej to raczej nie bedzie :gwizdanie:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Pieknie wyglada.. Ma jeden minus..3 godziny dzis dopucowywałem swojego..a i tak zaraz była zakurzona.. I te ryski.. Wszedzie te pieprzone ryski.. Ja juz wiecej czarnego nie biorę nie na moje nerwy
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Fajny ten pierwszy dzien nowego auta uwielbiam to.. szczegolnie jak pachnie fabryką..zazdroszczę! A dywaników materiałowych nie wziąłeś?Od razu jest przytulniej! Z navi faktycznie szok,coz człowiek się uczy na błedach dokupisz zmieniarkę i po sprawie! Dolej paliwka [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 22:49_________________________________________________ A czym zegary w nocy roznia sie od dieselka poza podziałką obrotów?
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Kocham ten wóz
-
[ALL B6/B7] 235/40/R18 - pomocy - ciągle biją
To Piastowska chyba numer 20 ale jak tam zapytasz to bankowo trafisz. Są bardzo znani. Niestety nie mam numeru dosc blisko mieszkam ale z terminami napewno kiepsko wiec trzeba sie umawiac.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
tak na szybko bo ide jezdzic dalej....... diesel jest do traktorow , gaz do zapalniczek a benzyna do samochodow ! :polew: :polew:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Alez ja zgadzam się ze felgi trzeba zobaczyc lub miec prosta i jasna sytuazcje zwrotu jesli nie ma mozliwosci podjechania I jestem tego samego zdania. Makki miał niefarta wyjątkowego,mógł ktoś je zakupić i mu wysłać zeby miec pewnosc co bierze.I porzadnie sprawdzic. Ale takie jest zycie lipy sie zdarzaja niestety.. Piekne te felgi z fotek ale 20 cali i 26ET..znamy temat..beda pasowac do wersji RS4 ze zdjec.a w normalnym bedzie obcierac.. BTW felgi ze zdjecia wygladaja jeszcze bardziej zadziornie od tych Turdziego wlasnie przez ET..ramiona bardziej kieruja sie do srodka...
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
A jednak to nie głosnik..kiedys drzwi rozbierali w ASO i pozniej sie okazalo ze listwe dekoracyjna zepsuli ..polamali dwa zaczepy..lekko to bylo podklejone teraz pewnie na wskutek upalu klej popuscil i listwa wpada w minimalne drgania.. Trzeba kupic nowa BTW Bart gdzie pisałem że auto lipa? Chodziło mi o sprzęt grający
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
A wiec tak. Wstawiłem Ci przykładowo 20 ktore jak wiadomo sa drozsze od 19.... :gwizdanie: Dla przykladu. Czy pan Miecio sprzeda za 9tys?Sadze ze tak bo aukcja nie ma ceny minimalnej a juz taka za 9tys jedna sie skonczyła...nikt nie kliknął.. :gwizdanie: Dlatego powiedziałem kwestia faktury jesli ktos moze wsadzic w koszta... Kwestia gwarancji na felgi ktore sa nowe mnie niespecjalnie interesuje....nie bardzo wiem co Ci da gwarancja na felgi... Na opony i owszem ale za 2700 kupisz nowe na luzie z gwarancją.. BTW nigdy nie pochwalałem dziadowania rowniez lubię nowe rzeczy ale rozdawanie kasy (a w tym przypadku tak troche jest no chyba ze ten VAT ktos odliczy...) to bez sensu..
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
14400 za komplet to dobra cena? Jedyny plus to faktura VAT jesli ktos potrzebuje. Nowe opony 19 255/35/19 wyrwiesz za 2700 z gwarancja na luzie reszte sobie policz.. Tu jest teraz dobra cena.. http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1675692723.html http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1677116879.html Za 20 a jeszcze bys cos urwał bankowo..