Treść opublikowana przez pawel1380
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uskuteczniamy jakąś parówę dziś wieczorem pod HT?
-
A5 8T 3.0TDI quattro
No dobra namowiles mnie tylko jest jeden zonk.Mam dosc waski garaz i otwarcie np drzwi w A5(sa dosc dlugie) wogóle nie wchodzi w rachube. Ty swoje zabawy uskuteczniasz na zewnatrz? Niby glupstwo ale skoro ma mi to zajac z 3 dni to np zabawa wieczorami odpada w garazu wiele nie porobie...
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Ode mnie :tongue4: z A5 Cena 3300 za same felgi i opis stan dobry to oznacza dla mnie ze sa zmiete zyciem.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
To nie są felgi od RS6.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Hmm to nie wiem czy nie wolałbym oryginalnych 20 z Audi tych od RS5 wzoru.Są dobre ale na tym zdjęciu gleba też porządna. To taki typ felgi że musi byc fest gleba moim zdaniem.
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
:mysli:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
podobno gorzej, tylko, ze probowali sie na troche innych kolach, ciekawe jakby bylo na takich samych Jakby nie było róznica w KM i NM jest :gwizdanie: z kolei manualem ciut lepiej się chyba odepchnie niż tipem nie? B8 też pewnie jest sporo lżejsze od poprzedniego b7. watpie zeby B8 bylo specjalnie lzejsze - swoja droga, ciekawe ile to wazy B7 jechalo na 205 16", a B8 255 19", wiec roznica jest I to znacząca.U mnie miedzy 17 a 20 tez jest wyrazna różnica w dynamice.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=S5pJ1tAWQ8s&feature=player_embedded#at=306
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W serwisie oczywiscie nie maja pojecia czym one sie roznia... :wallbash: Tylko mowia zeby lepiej kupic dedykowane do A5 a nie do S5 choc przyznali ze rozmiar jest dokladnie ten sam Badz tu madry.. [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 14:59_________________________________________________Było? :polew:
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Właśnie w Krakowie napierdziela śniegiem że szok Biało! :wallbash: Także pośpiech dobry w łapaniu pcheł. Ja chce wiosny...
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Makki byłem w http://www.autospa.krakow.pl/ To ponoc odłam Carnauby.Raczej nie nowicjusze z tego co czytalem i ogladalem prace. Najbardziej chcialbym srodek zrobic,bo mam jasne fotele z alcantary i gdzieniegdzie juz widac brud Auto do nauki mam,pełnoletni Opelek Za 2500 to bym zakupił sprzętu i akcesorii do prac chyba w wystarczajacej ilosci...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Przybedziesz do grodu Kraka to zrobisz no problem
-
A5 8T 3.0TDI quattro
To kwota za full.Wszystko.Srodek,zewnatrz,silnik,felgi co sie da po prostu.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Koła są lux też lubie ten wzór
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzis Verve lałem w Krakowie po 4,99..a rzadko patrzę na cenę bo lać trzeba
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Rok temu kupił i dopiero się chwali :polew:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
das-6 czytac watek :bicz3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/bmw-e36-zderzak-przod-super-cena-i1486612688.html Kto to kupuje?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
spłata pierwszej raty :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Materialista [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 18:33_________________________________________________ Pamiętaj że masz mi coś drobnych odpalić za namiary http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=30031&s=10a192647b790519cd2a56d83539c63e Czyli czekam z hamownią aż założe letnie. Teraz pytanko.Czy ma znaczenie na jakich kolach sie robi pomiar?Zimowki mam 17 a lato 20 no i oczywiscie inne rozmiary opon...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A taborety z pamięcią?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miesiac wytrzymam tylko skoro mój wóż testowy tzn że za free?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No 160 bo jest z kwietnia. Nie psujcie radochy koledze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zieluch pierzesz tapicerki,czyscisz alcantare,myjesz motor?
-
A5 8T 3.0TDI quattro
W srodku tez?