Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Hmm w moim spaliny śmierdzą cały czas,kolega na spocie z 3.0TDi powiedział ze ma to samo..diesel tak ma że nie pachnie za ładnie.. no chyba ze masz jakis nieziemski smrod...
  2. :doh1: :doh1: no jasne [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:14_________________________________________________Mam jeszcze szybkie pytanko.Z pewnością ktoś będzie wiedział. Wczoraj jezdziłem nową A5 którą kupił kumpel.I dziś dał mi książkę serwisową żebym po wlepie sprawdził sobie wyposażenie. I dochodzimy do sprawy zawieszenia.On podobnie jak ja nie ma S-lina.Ani zewnętrznego ani wewnętrznego(wiadomo że przy wewnętrznym ma się obniżone zawieszenie) Jemu na wlepie pisze 1BE a u mnie 1BA. Czyli jak mniemam on ma sportowe zawieszenie z wersji Sline za dopłatą pomimo tego że Slina wewnetrznego nie ma ...czy dobrze kombinuję?Bo jest taka opcja w konfiguratorze za 1450 zł.Czyli jeśli tak jest to ma zawias 10mm niżej tak jak przy seryjnym Slinie wewnetrznym?
  3. Nic Ci za 99 zł nie zrobią tylko odejmą 400 od cennika danej usługi. Przykładowo New Shine kosztuje 1490 netto więc zapłacisz 1090 netto... I dziwne ze operuja kwotami netto w rozmowie telefonicznej..chyba zeby lepiej brzmiało. 1090 netto to 1340 brutto po promocji. Sorry za tyle to ja mam maszyne do polerki z super całym zestawem i bedzie mi służyła jakiś czas a nie jednorazowy strzał. No a przecież pucowanie w lecie w garażu w weekend to sama radocha...
  4. Na alcantarze czuć na 2-3 juz po minucie.
  5. Dzwoniłem tam i program new shine po zniżce to 1090 zł netto...to chyba wolę sobie kupić cały sprzęt Meguaiersa i samemu pobawić się w weekend...
  6. Ten wzor wszedł po raz pierwszy w RS5 A tu cała A8..warto zobaczyć..na zywo miażdży.. http://a8.otomoto.pl/audi-a8-exclusive-lcd-tv-1-w-europie-C16561144.html
  7. Nie no jak szczerze chcesz założyć 20 do B5 to jaki rozmiar opony będzie? Przecież to zabójstwo już dla zawieszenia na naszych zimowych krakowskich dróżkach.. Ta A8 mnie dziś zabiła bo jest tak dowalona że szok. Cała w Audi exclusive.Tylko grill tak wielki z przodu że nie wiem gdzie rejestracje zmieścić..szkoda że foto nie zrobiłem. Motor 4.2 TDI.
  8. Przytargam Ci takie 21.. pasują? Uploaded with ImageShack.us
  9. Ogr jak to gdzie gangsterka i te sprawy, wchodzisz w to?? Zaraz będziesz miał A5 :decayed: [br] Ta...i zapomniałeś o sutenerce
  10. Wozu nie mam czasu na myjni umyć nawet...
  11. i tak chyba nie wpadniesz.... ML od AMG Korniki go już zaatakowały? jeszcze nie...a powinny?? Obiegowo mówią że smaczny.. [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 00:37_________________________________________________ Ktoś musi harować,żeby ktoś mógł grać
  12. i tak chyba nie wpadniesz.... ML od AMG Korniki go już zaatakowały?
  13. Dzis nie dam rady.Robota.Nastepnym razem.
  14. Ja mam taki sam nick pawel1380
  15. Hehe ceną mnie rozbawił Za 9 tys bez problemu załatwię cały komplet nóweczek nigdy nie zakładanych z nowymi oponami... A moje jak nówki z nowymi oponami wyszły dużżżooo mniej.
  16. Złe nie są mnie sie ten model felg podoba, ale do B5 pasuja tak sobie..
  17. Jeden z bardziej kozackich polskich filmików w tematyce motoryzacyjnej
  18. O to.Jak rozumiem chodziło o "przypaść" do gustu.
  19. Przecież obsłużyli..tylko nie fachowo. Poza tym Turdzi to chyba nie jest dobre podejście...Nie uważasz?Porządna firma powinna wszystkich klientów obsługiwać uczciwie a jednocześnie umieć do każdego z nich jak i sytuacji podejść profesjonalnie a czasem i jednostkowo. Uważam że wydanie 11 tys zł na modyfikacje to troche grosza.Gust nie gust nie ma tu nic do rzeczy.Foch?Bez jaj.Chyba że 11 tys tez by im nie podeszło "pod gust" to rozumiem, ale tak chyba nie było.
  20. Pablo czytaj oferty dobrze.Bo to okolice kasy o których jedrekx pisał. A ta pierwsza to juz stoi z rok.
  21. lekko bym się wk..ił..
  22. Jeśli zgodnie z komentarzem każdy z nich ma mniej niż 1000km to nieźle je upalają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.