Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B7] 19-stki do mojej B7 ??? hmmm
Pierscienie mam na zbyciu jak cos to pisz na PV.
-
[ALL B7] 19-stki do mojej B7 ??? hmmm
Mnie sie bardzo podobają
-
[INNE] E46 Wnętrze : Czy ktoś wie do czego to służy ? :-)
Przecież mówiłem że to gniazdo 12V
-
A5 8T 3.0TDI quattro
No 3500 euro zgubić to trochę dużo... Popytam jeszcze,pisałbym się na to co Makki w przyzwoitej kasie...Takiej jak sam zapłacił.
-
[INNE] E46 Wnętrze : Czy ktoś wie do czego to służy ? :-)
Przecież to gniazdko 12V..jak padnie klima można wiatraczek podłączyć
-
Gran Turismo 5
Lepsze wrogiem dobrego
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
Lubię tą,lubiłem poprzednią..... :good Przesiadka to juz tylko na prosię no chyba że coś nowego fajnego wyjdzie z niemieckiej trójcy. Mesie mi się zaczynają podobać chyba sie starzeję :gwizdanie:
-
Gran Turismo 5
Robiliśmy sami(tzn kumpel zlecił w firmie) czyli cena złomu.Fotel stówke,oddany do tapicera wyszedł chyba ze 400 ale jak nowy. Ogólnie po kosztach. Najdroższa kiera bo wtedy to był najwyższy model. Ale jeździ się super.
-
Gran Turismo 5
Kiera.Reszta produkcja prywatna Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
- Na co zamienić A3?
miało być A5... ale około 120-130 tys. (liczę z akcyzą) za 4 letni egzemplarz z przebiegiem ok 150-200kkm to moim zdaniem za dużo A5 na ogół mają dość małe przebiegi.Zwróc uwagę.Nawet w dieslach.W stosunku np do A4,czy A6 z tego roku. Poszukaj.Ja swojego kupiłem z przebiegiem 29tys km(po sąsiedzku) i widziałem niedawno w Wawie idealna jak nową też od nas z salonu z przebiegiem 28 tys km.Chciał na poczatku cos koło 180 tys zł,dopiero jak zszedł na okolice 155tys to poszła.Była taka jak moja tylko inny kolor.Wyposażenie chyba dokładnie to samo. Szukaj masz dużo czasu. Nie rezygnuj z marzeń.To fajne auto.- Na co zamienić A3?
Z tych opcji brałbym pewne A6 od taty..zreszta i tak najfajniejsze auto ze stawki przez silnik. A mówiłeś że będzie A5..- [ALL B8] B8 Allroad
:good: daj ładniejsze koło i będzie pieknie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślałem że 4 generacja haldexa weszła dopiero co.Straszny burdel.Powinnien być założony dokładny temat o tym. Skoro 4 generacja haldexu taka dobra to po co zrobili Torsena 6 generacji? Jakie sa zauwazalne roznice? Zgadza się premiera 2007.To znaczy że tam Haldex rozdziela tylko moment obrotowy na kola w zaleznosci od sytuacji a naped jest staly? Ok mam dzieki sokolnh- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stały, permanentny napęd na 4 koła w Haldexie montowanym w T5 w 2008 roku?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm właśnie sie dowiedziałem od Kornackiego że 4 motion to stały napęd na 4 koła... :oklaski:- Audi S2 coupe 1991 3B
Idealnie.Wstajesz z wyra i odrazu ja naprawiasz- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
W 4.2 V8 padają cewki i tez nie jest tanio.Niestety nie ma reguły.No RS5 to jeszcze długo nie będą okolice 100tys zł ani nawet 200tys zł..- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
3.0TDI..i one mają problem do dnia dzisiejszego.Nie wiem jak te najnowsze.Przykład klapki kolektora ssącego.Ciężko teraz o bezawaryjnego nowoczesnego diesla.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wolę nie testować mundurowych :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chętnie ale strzeliłem butle wina do obiadu i chyba nie dam rady- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myslisz że ten Hubertus jeździ B7 i przymierza sie do B8? :polew: :laghing2:- A5 8T 3.0TDI quattro
Makki jak widzisz ceny na www.audi.de to raczej 3500euro a i tak to opcja bez wypasu.A gdzie dojazd? 3500zl?Polowe z tego??Jade odrazu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiełbe zeżarłem ale same Subaru były- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uploaded with ImageShack.us Dzisiejsza niespodzianka,dobrze że nie runęło podemną, w mordę... - Na co zamienić A3?