Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Czy 19 czy 20 slalom gigant i tak będzie.Przy tych profilach i rozmiarze opon w sumie bez różnicy.19 nie spowoduje że będziesz miał więcej "luzu" na dziury.Dopiero 18 daje faktycznie większy zapas bezpieczeństwa.Ale 18 w A4 B8 nie wygląda jak należy...
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Patrox prosze bardzo. Taniej ładnych nie kupisz: http://allegro.pl/audi-a5-s5-felgi-z-oponami-i1387434842.html Ja szukałem przez pół roku na ebayu ,allegro etc.Zapłaciłem wprawdzie trochę mniej ale za gołe felgi bez opon.Opony kupiłem nowe za 2500 Conti Sportcontact 3 więc cena opon też sie super trafiła wtedy.Generalnie z nowymi oponami kupić ładny zestaw jak nowy za około 7tys to nie tak łatwo.Potarguj się dowiedz czy nie prostowane i bierz.Te dojedziesz potem kupisz nowe opony i w 7tys się mieścisz. A jak z takim ET na B8?Nie będzie za bardzo wystawać?
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Jak ustawisz je w tryb serwisowy to chyba sie da.Prawda?
-
Petycja - zabójstwo husky
I ja sie podpisałem.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Turdzi jak masz auto i je tu prezentujesz,dajesz zdjecia,opisujesz,etc to rozmawiamy o konkretnym samochodzie który widzimy. Przynajmniej do tego służy ten dział jeśli się mylę to przepraszam... Ale niewiele ma to wspólnego z tym że "będę coś miał".W ten sposób trochę "przerysowując" mogę założyć temat że w 2015 będę miał Veyrona.I podyskutujmy jaki kolor wybrać... Ok koniec OT będzie autko chętnie zobaczę. Pozdrawiam [br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 22:38_________________________________________________ Rossi wiesz jak jest , jego A5 teraz troszke zbladlo No stary teraz to mi cię żal sorry nie patrz na innych przez pryzmat siebie.
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Gratuluję. Może się czepiam ale jaki jest sens pisać o aucie którego się jeszcze nie ma?Przecież to bez sensu.Nie ma jego zdjęć nie ma co oglądać ani komentować... Bez obrazy dla mnie to zalatuje "chwalidupstwem" a nie nowym wątkiem w "Moje Audi A4 B8"...
-
Moja czarna bestia :) 17' :)
BBS
-
[ALL B7] 235/30/20
235/30/20 oznacza brak gumy nad felgą.jezdze na 265/30/20 i jest ciezko a to jeszcze prawie centymetr mniej...no to już hardcore będzie do codziennego użytku.
-
A6 C6 BPP 2.7 tdi S-line <<Heres>>
"Pełna elektryka szyb"... to można mieć w C6 z tyłu korby? Autko fajne,ile nalatane?
-
[B6 BKE] kolizja - sandwich
W zimie zeszłego roku baba zaparkowała mi w tył A3 i nie było żadnych problemów.Rzuciłem kluczyki w Aso,wymienili wszystko na oryginał,najpierw z ubezpieczalni dali kwotę bezsporną a potem dopłacili róźnicę z faktury.A miała 5 lat.Także głowa do góry dobrze będzie.Z tytułu OC dużo możesz.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Fakt to polerka orbitalna... G 220 kosztuje około 500 zł na ebayu wiec niewiele wiecej.Ale jak rozumiem trudniej nią uszkodzic lakier..myle sie?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Najtańszą polerką rotacyjną wartą uwagi jest to: http://megastore.pl/5869,Elektronarzedzia-profesjonalne_Polerki_Polerka-Sparky-148mm-1200W-PMB-1200CE.html Może trochę topornie wygląda, ale ma stabilizację, która w miarę sensownie pracuje, a nie staje przy lekkim obciążeniu. Oczywiście możesz też zainwestować w coś droższego typu Makita, Hitachi, Metabo, ale jeżeli nie bawisz się tym częściej niż raz na rok to nie ma sensu takich drogich kupować. Inną sprawą jest to, że poza polerką trzeba dokupić pady i pasty polerskie. Tutaj dochodzi jakieś kolejne 200-300 zł. Co prawda pasty te wystarczą na 2-3 polerki albo nawet więcej, ale tak czy siak jednorazowo jest to jakiś koszt. Pamiętaj też, że fakt wykonania usługi polerskiej za 200-300 zł nie nastraja pozytywnie i raczej będzie to marnej jakości usługa. To za tyle kasy to wolę rotacyjno-obrotowa Meguairs'a G220.Mylę się?
-
Oryginalny termometr w liczniku
Podepnę się pod temat.Jeśli mod uzna że nie w temacie to proszę o przeniesienie. Czy można kalibrowac wskazania temperatury zew?Mi na komputerze pokazuje ze 3,4 stopnie wiecej niz jest naprawde.We wczesniejszym Audi nie zauwazałem takich różnic..czym to może być spowodowane? Pozdr
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Dokładnie policja,US.Kiedyś posiedzi w pierdlu to będzie miał czas na pakowanie...
-
Pytania i odpowiedzi jak używać napędu QUATTRO
Makki ile kosztuje taka zabawa na Audi Experience?Może być na PW. Pojechałbym... Gdyby klub organizował to się wpisuję jako pierwszy :>
-
A5 8T 3.0TDI quattro
265/30/20 tak być powinno tak mam. Andrew to fajnie wygląda bo gleba duża.Mnie osobiście od RS5 bardziej leżą do Ciebie jeśli ten styl...szczerze wolę i tak te co masz teraz.. Dziś zrobiłem 720 km po Polsce.Średnie spalanie 6.5 litra.Warunki straszne.W cholerę korków.Sypało.Auta po rowach.Spalone nawet jedno po dzwonie w barierę..Lód.Ku**a polska gehenna.Brak słów.A spalanie Audiki... Dziurska takie że 17 na zimę to max.20 dzisiejszej podróży mogłyby bez skazy nie przeżyć...
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Dzięki.Bardzo ja lubię
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Uderzaj w te 20 z RS-a. http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-s5-s8-oryginalne-nowe-i1374763032.html Tylko nie wiem jak ET.
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Bardziej w tym stylu leżą mi 20 z RS5..zobacz sobie...Wolałbym takie, jeśli ET do Ciebie pasuje. O ledach myślałem ale najpierw wolę wydech
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Na ebayu nowy z Anglii idzie za 3tys wyrwać..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
tego filmiku akurat nie widziałem... Dzięki
-
A5 8T 3.0TDI quattro
3950 na alledrogo,pewnie coś bym urwał.Zna ktoś tańsze źródełka? I posłuchałbym tego na żywo..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Turdzi program już jest..
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Heh dzięki Ostatnimi czasy myje na myjni ręcznej kolegi,wszyscy tam bardzo lubią auta łącznie z pracownikami i jestem zadowolony.Ale odświeżanko lakieru mu jakieś zapodam na wiosnę.Tyle że bez mechanicznego polerowania..lakiernik powiedział że nie ma sensu.. Jak to na czarnym kilka bardziej widocznych rys niestety jest. Myślę nad wydechem Millteka...da to odczuwalny przyrost mocy czy tylko dźwięk?
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Autko piękne.Felgi super,popularny ale najfajniejszy wzór z ori dla mnie Bang w B8 jak i w A5 dupska nie urywa.Jest bardzo słabo.(opinie co poniektórych na necie jak to jest bosko z BO w tych modelach to jakaś żenada, głuchota wtórna albo brak pojęcia o temacie).Dlatego zastanawiam się czy zmieniać z Audi Sound System.Koszta systemu nie duże (komplet całego Banga wyrwiesz za 1500 na luzie,trochę za przekładkę) ale trzeba całe auto rezać a nie jestem miłośnikiem rozbierania seryjnie złożonych tapicerek.Zawsze coś sie wypie..li i nie jest już tak samo. Dali d*py na maxa i tyle. Gratki wozu.