Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. ładne auto ale chyba nie lubisz swojego auta zycze powodzenia ze spotrowym filtrem powietrza bedziesz wymieniał przepływke czesciej niz ustawa przewiduje do tego dojdzie jeszcze turbo ale ogólnie plany super
  2. ja kupiłem taka jak pierwszej focie a fabryccznie nie miałem zmieniarki jestem ciekawy cz bedzie rzeżba czy nie
  3. ale fajnie by było jak by psichał [br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 08:46 _________________________________________________http://allegro.pl/item278649377_zawor_upustowy_blow_off_do_tdi_vw_audi.html tu masz jakis pogadaj z gosciem jak go załozył i po problemie
  4. no wkoncu piekna furka
  5. nie wiem czy było to juz pisane ale przedstawicielem jest Czarek z galerii tonów ma na miejscu takie preperaty jak cos www.galeriatonow.pl powołac sie na Boberka moze bedzie zniżka
  6. no to ja nie mam i ściemniania nie bedzie moze chce sie ktos podmienić bedzie miał koleny bajer bo ja chce tylko podgrzewanie
  7. Mam pytanko Kupiłem wczoraj wkłady fotochrom do zewnętrznych lusterek bo były tanio i podgrzewane chodziło mi ogółnie o podgrzewanie ale są takie i juz teraz moje pytanie do wkładu jest kostka zeby ją podłaczyc zeby lusterko sie sciemniało i teraz moje pytanie jak to zorbić skoro ni emam kostki w kusterku czy musze w takim razie miec sciemniane lusterko wsteczne zeby to działało ?? nie przeszkadza mi to ze sie nie sciemniaja tylko pytam jesli ktos ma kostki i chcie sie zamienić bo nie ma fotochromów a ma podgrzewane wkłady to sie chetnie zamienie
  8. własnie dlatego nie kupiłem 2.5 bo mnie wymiana kosztowała komplet z pompą wody + pasek wielklinowy + rolki klocki przód + robote = 1350 zł
  9. łukasz doszełes z tym zamykaniem sie zamka po ruszeniu
  10. powiem ci tak wymienial mi to mój mechanik u niego to jest zawsze komplet do rozrządu moze pójde później do auta i spisze numer paska ale on dopierał po roczniku i kodzie silnika wiec ty tez nie powinienes miec porblemu [br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 13:29 _________________________________________________ no ale jednak jest też kolosalna różnica w tych gałkach... a skóre można nawet podbarwić za grosze jak komuś przeszkadzałby kolor... no własnie ja chciałem taka jak mam ale w ASO powiedzili ze koszt to 390 zł poniewaz to jest skóra i dlatego to jest takie drogie wiec spróbuje z ta alumoiniowa jak to wyjdzie auto ma troche akcentów chromu i aluminium to moze bedzie pasowac wiesz zebym miał czarny srodek to by nie było problemu bo tego na allegro jest w pyte a ja mam jakis szaro beżowy i dlatego jest problem
  11. a w czym ona jest taka tragiczna ?? moze cos sie uda z tego zrobić bo nie zapłace 390 zł w ASO za mieszek i gałke
  12. http://www.allegro.pl/item274711892__audi_ekskluzywna_galka_do_samochodu_marki_audi.html od tego gościa kupiłem chce przełożyc samą gałke bo mieszek chce zostawić mam nadzieje ze sie uda
  13. no i auto po przeglądzie wymieniony rozrządzik ;P + wszystkie roki + pompa wody filtr paliwa pasek wielo klinowy (rowkowy + rolki) płyn w chłodnicy zawieszonko tez przeglądniete do tego klocki przód cena takiej przyjemności to 1350 zł z gratami i robotą u zaufanego mechanika czyli nie jst tak źle [br]Dopisany: 27 Listopad 2007, 21:10 _________________________________________________jutro zamawiam podgrzewane wkłady lustereczek bo kabelki mam wiec podłącze i bede miał juz chyba wszystko co chciałem aha i zamówiłem Gałke oryginalna aluminiową do audi wiec juz wszystko bedzie piekne ładnie i pomojemu
  14. no ja tez mam kablem własnie byłem i sprawdziąłem więc nie pozostaje mi nic innego jak kupic grzane wkłady ;P
  15. jak właczysz ogrzewanie tylnej szyby to powinny dziąłac PS powaznie są kabelki ??? bo ja tez nie mam podgrzewanych a bym bardzo chciał [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:27 _________________________________________________polej wodą niech zostana klopelki i włącz i zobacz czy wyschną albo jezykiem dotknij jak beda ciepłe to poczujesz [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:29 _________________________________________________aha PS kupiłes same wkłady podgrzewane ??
  16. ja zmarnowąłem z 10 CD zanim mi sie udało a udało sie dopiero na nagrywarce LG z predkoscia 1x
  17. wiesz łukasz jakbym wiedział to pewnie bym dołożył ale kazdy zawsze chwali tego hustrela wiec dlatego kupiłem zreszta kiedys juz mialem i bylem zadowolony jak sie popsuje to sie kupi inną
  18. ja powiem tak kupiłem ostatnio http://www.allegro.pl/item266008850_alan_100_antena_hustler_ic100_sklep_warszawa.html i jestem zadowolony za takie pieniądze ujdzie taki zestawik a anlene ML kupie sobie moze poźniej zastanawiałem sie ale nie miałem tyle pieniędzy przy sobie [br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 09:01 _________________________________________________aha i jesli ktos używa anten magnetycznych proponuje kupic sobie cos takiego zeby nie porysowac lakieru mało kosztuje a warto http://www.allegro.pl/item268948449_podkladka_magnetyczna_pod_antene_cb_hustler_95mm.html albo taka http://www.allegro.pl/item266475103_bezbarwna_naklejka_pod_antene_cb_.html nprawde super sprawa w clio miałem cos takiego i sprawdziło sie super po antenie nie było śladu
  19. ona była wytarta w jednym miejscu jezdziła nim kobieta z duzymi pazurami chyba przebieg licznikowy 150 tyś a rzeczywisty troche wiekszy ;P wiec miała prawo
  20. no kierownica skórzana i mniej wytarta znaczy wcale nie wytarta stan prawie jak nowy bo moja stara to była wytarta
  21. niestety do trójramiennej musiałbym dokupić poduszke i koszt automatycznie wzrasta do około 600 a 800 zł
  22. do góry to siedzisko wyciągnąlem bez problemu tam sa takie dwie tulejki mi sie połamały w serwisie jedna kosztuje 2 zł trzeba złapać przy końcu i szarpnąć
  23. no i udało mi sie dostać kierownice do mojego udało mi sie kupic na allegro za 150 zł + przesyłkę zrobie jutro fote ja to sie ciesze sie ze udało mi sie znaleść w takim kolorze jak mam środek bo mysłąem ze sie nie uda a kierownica w serwisie kosztuje 768 zł wiec udało mi sie troche zaoszczędzić
  24. no to u mnie jest tak nawiewy świecą podłokietnik mam podswietlany podsufitka tez ale kubek i szufladka na monety sie nie świeci zdjałem przedni panel z szufladki i nie ma tam zadnej diody czyli jak napisał przedmówa nowe wyzwanie ;P
  25. ja kupiłem ostatnio ALANA 100+ z HUSTLEREM za 289 zł miałem kiedys UNIDENA i powiem ze ALAN wydaje mi sie jakie taki lepszy no i ma modulacje FM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.