Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. chętnie :polew: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:18_________________________________________________ szkoda ... ze naciagu nie bedzie boberek a nie chcesz czegos bardziej cult`owego ? np. schmidt th line 16" ? nie stać mnie na takie koła :( [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:20_________________________________________________a to dwie fotki z blacharni zejdzie sie troche dłużej niz myslałem ale to nic
  2. no niestety ma tylko 6,5 cala
  3. no jedna częsć felg odebrana reszta sie chromuje i poleruje Opony Toyo T1R będą jutro w rozmiarze 195/40/16 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  4. dobre koło
  5. tak bez dowodu
  6. Pozdrowienia od Poźka
  7. felgi sie trafiły w PL kolega znalazł je dla mnie zawiosłem do malowania środki na biało jak wróce z Bukowiny biore sie za polerke rantów opona Toyo T1R będzie ciekawe jak to bedzie wyglądać na rozmiarze 195/40/16 [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 20:06_________________________________________________a środek faktycznie Adam jak w polo 6N2
  8. batelfilda 2 przeszedłem strasznie krótka ale Multi koxx
  9. wiesz chetnie ale to jest za małe auto do tak małych koł jak załoze 13 cali i posadze to na ziemie jakies 90 mm to będzie tylko stło i nie da sie tym jezdizc bez AIRRIDE sie nie opłaca zakładać takich małych kół juz o tym myślałem musi być 16 cali zeby dało sie tym jezdzic i killować i zeby to jakos wygladało
  10. To ile ta mydelnica się bujnie na maxa?? Lupo są mega śliczne z wyglądu i zawsze to można je pod łóżkiem postawić ze 220 poleci ale przy 200 miałem 6500 obrotów a cięcie przy 7200 takie koło będzie
  11. środek fakt mają super ale z zewnątrz są jeszcze łądniejsze a najlepsze są bixenony i miny ludzi na trasie jak przy 200 sie mruga zeby zjechali :polew: :polew: :polew:
  12. No to prosze kilka fotek Wczoraj auto zawędrowało do laiernika za 2 tygodnie bedzie do odbioru
  13. hmm raczej nie juz sie odzwyczaiłem od folii ale moze może jesli zrobie to będzie na szarym końcu
  14. tez z takim zamiarem został kupiony
  15. no swoje kille zaczął juz dzis
  16. To jest jako drugie auto Audi zostaje oczywiście nie po to kupowałem GTI zeby robić SWAP na 1.8 T
  17. No stało się sprzedałem Cabrio I kupiłem kolejną nieruchomość dość nietypową troche poobijane ale idzie do lakiernika w poniedziałek VW LUPO GTI 1.6 16V 125 PS 124000 kkm czerwony ESP Klima Elektryka Wnętrze jak nówka z wszystkimi typowymi akcentami GTI Bixenon plany -biały dach -białe lusterka -koła 16 OZ Ultraleggera (grafit) -jakis zawiasik -wałki -układ dolotowy -układ wydechowy
  18. http://www.medalofhonor.com/pl_PL nie mam słów
  19. Polska armia leci do Afganistanu. Na pokład samolotu odlatującego z Warszawy wchodzą żołnierze z kapitanem. Samolot startuje, kapitan zauważa smutek i łzy w oczach żołnierzy. Gdy samolot był w powietrzu dłuższą chwilę kapitan myśli sobie - k**wa rozklejają mi się, z takich żołnierzy nie będzie pożytku. Kapitan wiec postanawia ich umotywować i krzyczy - Żołnierze w Afganistanie albo my ich albo oni nas Daje k**wa 100 dolarów za każdą głowę Afgana Wtem w oczach żołnierzy pokazuje się radość, ekstaza i chęć walki Zaczynają wznosić wojenne okrzyki i razem się nakręcać. Samolot powoli zniża się do lądowania a żołnierze drą się jak zwierzęta, w oczach amok Kapitan coś tam do nich jeszcze krzyczy, ale oni już nie słuchają, chcą krwi. Tylna cześć samolotu się otwiera, żołnierze wylatują jak rakiety i w piz*u poszli w pola ..... Kapitan myśli - Co to k**wa było Po godzinie wracają, worki pełne głów na bagnetach głowy. Kapitan aż przysiadł .... Po chwili krzyczy: - Co wyście k**wa narobili !!! A żołnierze: - Ale panie kapitanie sam pan mówił 100 za głowę.... Kapitan spuścił głowę i wyszeptał - To było k**wa międzylądowanie w Krakowie ...........
  20. Darksiders choojnia po maxie Sciągnąłem Demko Dante Inferno i powiem ze kox kosa śmierci zamiata Battelfield 2 - miazga po maxie, budynki wylatujące w powietrze mozna strzelać w gości stojących za deskami czy płotem za***iście realistyczna idelana dla kamperów ze snajperka
  21. no ale ja nie przyjade na zlot tylko prywatnie wiec nie wiem o co chodzi mam urlop i przyjade odpocząć a ze zlot bedzie w piatek to będzie ja nie widze problemu chyba ze nie wiem czegoś ?? może o kółku wzajemnej adoracji Vipowej i Moderatorowej
  22. Pytanie ja chce jechać w czwartek na zlot z kim mam to załatwić zeby zarezerwować pokój bo słyszałem ze są jakies problemy
  23. no ja sie zaopatrzyłem w batelfilda 2 od dzis bede młucił
  24. MONOLOG FACETA DESPERATA ... Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy..... ..... a nie można ich bzyknąć..... Bo je... k**wa........ głowa boli!!!
  25. > > - Ile będę zarabiał? - pyta młody człowiek podejmujący pierwsząw życiu > > pracę. > > - Na początek dostanie pan sześćset złotych, ale później będzie pan mógł > > zarobić dużo więcej. > > - Doskonale - ucieszył się młodzieniec - to ja przyjdę później. > > > > *************** > > Wczesny ranek, jezioro spowite mgłą... niezmąconą taflę wody przecina > > łódka. Na łódce wieszcze: Adam Mickiewicz i Aleksander Puszkin recytują > > wymyślone > > na poczekaniu fraszki. Wtem ich oczom ukazuje się łódka, w której siedzą > > dwie cudowne białogłowy. Puszkin widząc tę piękną scenę mówi: > > - Cud nad cudami, dziw nad dziwami, łódka płynie z dwiema dziurami. > > Na to wieszcz Adam: - Szybko wiosłuj mości panie, my są kołki na zatkanie. > > > > *********** > > Na ławce w parku siedzi chłopaczek i zajada cukierek za cukierkiem. > > Siedzący obok starszy jegomość mówi: > > - Chłopcze, jak będziesz jadł tyle słodyczy, to bardzo szybko powypadają > > ci zęby. > > Malec popatrzył na gościa i odpowiedział: > > - Mój dziadek dożył 105 lat i miał wszystkie zęby. > > - Tak? A też jadł tyle cukierków? > > - Nie, on się po prostu nie wpierdalał w nie swoje sprawy. > > ************** > > > > Przychodzi pacjent do doktora: > > - Panie doktorze czy można wyleczyć owsiki ? > > - A co? Kaszlą > > > > ******** > > Policjant zatrzymał blondynkę jadącą motorem w wełnianej czapce > > i się pyta: > > - Dlaczego pani nie ma kasku ? > > - Bo ja proszę pana zrobiłam wczoraj eksperyment: z 3 piętra zrzuciłam > > czapkę ikask. Kask pękł a czapka nie. > > > > ******** > > Mały, biały niedźwiadek dryfował na krze lodowej. > > I pewnie umarł by biedaczek z pragnienia i głodu gdyby przepływający > > statek > > nie wkręcił go w śrubę... > > > > ******** > > > > Pewna młoda dziewczyna eskimoska postanawia spędzić noc z narzeczonym. > > O świcie stwierdza, że jest w szóstym miesiącu ciąży. > > > > ******** > > > > Blondynce dzwoni telefon w torebce. > > Grzebie, grzebie i po chwili niepowodzeń mówi: > > - No tak, pewnie zgubiłam > > > > ********* > > > > Kobieta ma w życiu trzy okresy: w pierwszym działa na nerwy ojcu, w drugim > > mężowi, w trzecim zięciowi. > > ********* > > > > - Policja?! Chciałem zgłosić zaginięcie teściowej! > > - Tak, oczywiście. Czy może pan podać rysopis zaginionej? To > > przyspieszyłoby > > poszukiwania... > > - Jakoś nie mam pamięci do twarzy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.