Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Bo u nas
  2. ja dziś niestety odpadam w przedbiegach ...wczora się okazało, że dziś idę na jakąś śmieszną, wymyśloną zmianę...na 20.30 zamiast na 21.30. I nie wiem po co to komu...chyba, aby dłużej mogli my przybierać, ale mnie mogą w kito ugryźć...o 3 to ja już będę zmierzał w kierunku szybu:decayed:. A ścianę niech se przejmie konserwacja:whistling: ---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- maniek87...ileś płacił za plastidipa i jaki to jest mililitrarz?? ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- właśnie przeszłem na śląski wątek...
  3. no My byśmy byli dziś na spocie:whistling: ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- no to dziękuje Żono:decayed: (Ewka) za mikro spocika...kiełbaska zjedzona:decayed: ...frekwencja... a teraz do robo na 21.30
  4. Qrcze szkoda żem nie wiedział, że zamawiasz:thumbdown:, bo pisałbym się też...ile puszka kosztuje i ile tego jest, bo miałbym parę plastików do spiknięcia:whistling:
  5. ja już po no ja już też
  6. Zobaczymy, nie chciałem TRW, bo siemian mi mówił że koncówki drążków są innej konstukcji i jak auto jest nisko posadzone to obcina gumy na drążkach. żem wtrącę się w tą konwersację...to już wiem czemu mi poszły gumy końcówek drążków LMO... hmm...to chyba będę musiał pokombinować z innymi:mysli:
  7. :grin: ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- no nic spadam dobranoc Pany:hi:
  8. no to spadam do jutra Pany
  9. no nie gadaj, że masz taką złą teściową...moja do rany przyłóż
  10. to były czasy mieszania benzyny z miksolem 1:30:decayed: a w simsonkach 1;50:naughty: ...niestety, te czasy już nie powrócą
  11. Jakie Guru a doczytałeś mego posta do końca ...?? ...jest oszczędniejsza niż Q, te dwie setki na setka ale zawsze coś ...wiem bełkoczę
  12. to tyś nie doświadczył przyjemności wąchania benzyn z miksolem:facepalm:
  13. a Mikołaj już tuż, tuż ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- dobra spadam....wpadnę później ja też powoli spadam ale
  14. a Mikołaj już tuż, tuż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.