Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zapraszamy ponownie ,dzięki za odwiedziny :D :D
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pojawili siem przed 9 jakos
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ano nikt normalnie jak nigdy rybniccy policjanci nie byli tak mili i nawet dobrej zabawy nam zyczyli
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki Pany za: spota grilla i chwilowe "wrazenia" typu Panow policjantow, ktorzy jak nigdy byli bardzo mili [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 21:43_________________________________________________ano odwedzily :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:facepalm: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 16:07_________________________________________________jo ida bo nie zdarza
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
tak sie cenia tlumikarze, niektorzy nawet nie wiedza o co nam chodzi Mi zaspiewali 180zl za wymiane plecionki ( bo trudny dostep itd. jak masz mozliwosc sam sobie zrob lub u znajomego.... jaki trudny dostep...no nie powiem, za fajnie nie jest . Tlumnikarze to jedne wielkie LENIE :!: mniemojego AJM-a chcial na caly dzien zostawic bo powiedzial ze ciezko a mnie...to dwie godziny to zajelo, wyciagniecie i wybicie i ponowne wstawienie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to zobaczymy co bedzie o tej 18 i pozniej rozpatrzymy wszystkie za i przeciw [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:58_________________________________________________ jo tyz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
guminioki jej wez
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dziś akurat sie najebołech jo tak miolech wczora a na dole jak mosz mokro, to chyba nie rezygnujesz ze siedniyncio,bo wierz mi nie uwierza, ze nie siodosz jak mosz mokro :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:43_________________________________________________ no dziś akurat się najebołech uwierz że ja też i w dodatku przybieralismy w sobote :wallbash: i przez to trza sie napic i nic mi dzis nie przeszkodzi nawet mokra trawa :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no Robert dupol po ziymiom :gwizdanie: i je zmynczony, bo fela mu sie krziwo ulozyla
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
atmosfera wysuszy miejscowke :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
plonie ognisko w lesie :gwizdanie: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jo nie wiym jak WY ale jo jak i daniel (blant) bierymy wuszt i flaszka [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:27_________________________________________________ to weź , ja też jakiegoś drewna wezmę , kiełbachy , flaszkę coś do zapitki , jakieś talerzyki plastikowe , sztućce ( oczywiście jakby co ) [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:26_________________________________________________Ma ktoś szpikulce do pieczenia kiełbachy na rożnie ? Ja nie mam hmm...zonka padala ze cos tam CHYBA je
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hu..jowo ale szlo w dobra strone
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie blant88 [br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 15:23_________________________________________________jo moga wziasc kuloki z gruby
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja bym tam zaryzykowal to zrobic :gwizdanie: ,bo w Roju juz np od godziny swieci sloneczko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany to dzis normalnie pod tesco sie spotykamy bo tera tak wyczytalem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
juz do wymiany na takich balonach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Pany po nocce i przed spaniem normalnie psinka spragniona :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
danielom...aktualnie w Roju... ...leje jak cholera
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:laghing2: :laghing2: no co...poprostu... ''...lece bo chce, lece bo zycie jest zle...''
-
[B5 AJM] Logi do oceny AJM
wiatm to jest wlasnie moj AJM-ik turbo... :?: a egr, no nie powiem...jest dosc obryzgane wokol, objawy sa takie, ze od ok 2500 wzwyz, czasem sa wyczuwalne spadki mocy... i przewaznie jak jest podbramkowa systuacja na drodze.[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 15:25_________________________________________________up
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: spam nadrobiony musialem to wkleic z tego ^^ artykulu Mój chłopak wlał sobie ludwik do penisa, żeby był większy. Czy to zagraża mojemu zdrowiu?
-
[ALL B5] A4 b5 2001 kilka zapytań
albo poprostu otworz maske...i na obudowie rozrzadu bedziesz mial biala wlepke i napisane AJM, jesli to FWD (tak tez masz napisane w opisie) albo ATJ, jak to jest Quattro