Treść opublikowana przez Polko_V
-
[B5 1Z] "Mój czerwony Dziadek"
ladna ta czerwona bestia tez bym mial RED'a ale mojej sie nie podobaja czerwone sztuki
-
[B5 AFN] Srebny Avant w Dolnośląskim!
ladna... a niska i srodek tez ladny podobaja mi sie fotele boja mam Qpa a nie fotele
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
Qrcze kolorek za***isty ale... -progi chyba za duzo w need for speeda grales :gwizdanie: -klapa pomaluj w kolor autka i ten chrom na klapie :doh1: -grill w tym wypadQ ruszt do wymiany na co najmniej polift -serduszko na zderzaQ nie do tych felg ale felgi ogolnie ladne a te klamki w kolor i bylo by git kolego...pokaz kolegom swoje wnetrze
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
a byles w forumowych dzialach sprzedam zamienie oddam itd bo ostatnio widzialem ze 2 ogloszenia w ktoryms z tych dzialow no byly podswietlane i kratki do b6/7 i byly podswietlane klamki do b6 i byly tez podswietlane kratki do By5tki...chyba ze Cie ktos ubiegl
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
a byles w forumowych dzialach sprzedam zamienie oddam itd bo ostatnio widzialem ze 2 ogloszenia w ktoryms z tych dzialow
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
ladniutka ale jak dla mnie to tylko aVant ,tylko ten chrom w zderzaQ jakos mi sie nie widzi
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
no wiesz... lampy przod i tyl...lipa zadnych tych chromow na lustra ...ale za to...fela i gleba robiua swoja robote :oklaski: apropos koledzy jak i byliby napewno wdzieczni abys ukazal "swoje" wnetrze
-
Moja Audi A4 B5 1,8 :)
koloru felg nie zmieniaj bo inaczej... :bicz3: jak dla mnie klasa sama w sobie
-
ABC black by okidoki :)
ladniutka i ladnie siedzi tylko jeszze lampionki na przod po 2lifcie i bd
-
[B5 AVG] Mój wozik, skromny ale...
ladna mi sie podoba mm...ladniutki ten grill
-
Mój AFN 110KM seria
ladna i ladny srodek polaczenie jasnego z ciemnym ale ta gasnica ...
-
Moja Audi A4 B5 1,8 :)
a mnie sie podobaja felgi albo jak kto tam powiedzial...kolpaki
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
:polew: no braVVo... Fikass chociaz Ty sie kaples +10 za spostrzegawczość osobiscie ladne sa tylko ta ortografia
-
[B5 AFB] silver avant quattro/1be/lampy tyl in.pro Black/alu Ronal lz 17grafit/
mnie tez sie te lampionki podobaja i chyba ladnie by wygladaly w czarnym aVancie ojj...to bedziesz mial potem porownanie na gewindzie
-
[B5 AFB] silver avant quattro/1be/lampy tyl in.pro Black/alu Ronal lz 17grafit/
ejj...no kolego Ty masz 225/45/17 wiecmasz luXus, to ciekawe co bys powiedzial jakbys mial jak ja 215/40/17 i na gwincie a sa uzytkownicy co maja wieksze kola auto ladne i ciekawe jakby u mnie wygladaly na czarnym kolorze te tylne lampionki??
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
ladna i mnie osobiscie nawet nawet sie podobala audi z taki polaczeniem tip+tdi , ale cale zycie na manualach wychowany wiec kolego...te "CHalogeny" az w oczy kluja
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
no Qrcze naprawde jedna z najladniejszych a4 na forum ale nie pochlebiajmy mu tak bo w samozachwyt wpadnie :gwizdanie: sa gusta i gusciki...nie dla mnie te yellowy ale wazne jest to ze wlascicielowi sie podoba :> ps. te "stolki" sa
-
[ALL B5] Wyjęcie szyb bocznych bagażnika w avancie 97r, jak?
ja aQrat mam to szczescie ze kolega to robi i pozyczyl mi ze swojego zakladu pracy ten nozyk tzn narzedzie do wycinania szyb bo nie wiem jak sie to fachowo nazywa .Owszem noz do tapety da rade ale tylko porzadny tzn nie ze przyslowiowe 5zl aby nie mial luzow na boki i tak jak wyzej pisane zaj*bac sie idzie i mocny uscisk trzeba miec aby rak nie pociac . I co najwazniejsze uszczelki sa cale i samemu da rade [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:57_________________________________________________prosze pierwszy lepszy link na allegro "narzedzia i sprzet warsztatowy" wpisujac w "szukaj przedmiotu" : do szyb http://allegro.pl/yato-noz-do-wycinania-szyb-samochodowych-yt-0659-i1544658111.html 47 PeLeNow + KW :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Moja Eska Avant
tak jak wyzej napisane...nooo...bez tego nie ori Quattro :kox:
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
bez tych wstretnych brewek i tego ruszta bylaby ladna
-
[B5 AFN] zielony avant
no postaral sie wlasciciel ładniutka
-
[B5 ADR] Moja FURMANKA A4 Avant
no non no ladna tak jak wyzej gleba i ladne kolo
-
[ALL B5] Wyjęcie szyb bocznych bagażnika w avancie 97r, jak?
Masz racje tnij żyłką i jedz do ASO po nowe uszczelki to by byla najwieksza glupota ludzka aby ciac zylka dalem wyzej link fakt faktem tylko do nozyka ale takim narzedziem sie to robi, a co nozyka zwyklego idzie ale tak jak wyzej kolega pisal...zaj*biesz sie[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________NIGDY zylka do szyb no chyba ze macie nowe uszczelki :gwizdanie:
-
[B5] Moje A4
dolaczam sie do tej wypowiedzi i ripostuje bo dobrze ze wielu nie ma takiego srodka bo juz by nie bylo tego uroQ niech sie Qla bezawaryjnie
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
a gdzie fotki jakiegos wnetrza hhyyy...?? :gwizdanie: