Treść opublikowana przez Ponior
-
[ALL B7] S-line pakiet zewnętrzny
Wygląda że z s-lina, ale poproś (albo zadzwoń) o inne zdjęcie i zobacz czy rant idzie przez całą dokładke, bo na tym zdjęciu ciężko to zobaczyć.
-
[ALL B5] Odrzybianie klimatyzacji wersja "domowa"
Ja ostatnio u ojca zapłaciłem w warsztacie z odgrzybianie 200zł. Poprawiali 2 razy i dalej śmierdzi, choć troche mniej. Co robili nie wiem. Ale zakład każdy poleca. Kupiłem taki granat: Choć poprzednie jakich próbowałem nie przynosiły większych efektów, po tym jest wyraźna różnica.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Rączki będą bolały przez 2 dni Ale efekt super, ale i przed glinkowaniem źle nie wyglądał.
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
ładniutka, i z pakietem sie trafiła
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Sprawdzałem po vinie, auto po powodzi do tego z fabryki wyjechało jako 1.6 benzyna :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jak długo z tym jeździłeś
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Pytanie brzmi 18 czy 19". 17" to na zime bedzie. :gwizdanie:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
nie mów, że byłeś na verva street racing w Warszawie Dajcie jakieś zdjęcia czy filmik.
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Tak ale progi i przód pasi idealnie, kolega taką składa w avancie właśnie . Zawsze to coś innego, a tak to kolejny s-line będzie
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Kumpel coś tam ostatnio wymieniał to po znajomości z robotą mu wyszło coś ok 2k Nie pamietam tylko czy nową zakładał czy używke. Tanie na pewno to nie jest.
-
[B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Ładna. Jak chcesz iść sprawdzoną drogą to ładna, fela i gleba, do tego dodatki z s-lina. Możesz tez zaszaleć z pakietem DTM To na początek, powodzenia. Wirusik gdzies po drodze tez powinien zagościć.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Różnice w felgach znikome (trochę inny wzór), podobno na 19" wcale nie jest tragicznie, ale muszę sam doświadczyć
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Ciekawe co bedzie nowego :gwizdanie: Daj lepsze zdjęcia bo na tych nie widać niedoskonałości lakieru
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Nie nie, przytargane z ebay z niemiec. A czego zazdrościsz ,masz takie same
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Dzisiaj przyłożyłem fele 19" oz superleggera. I teraz bije sie z myślami co robić. Boje sie , że na 19" nie pojeżdżę za szybko W czarnym kolorze chyba by lepiej pasowały, ale to nie problem przemalować.
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
ok u siebie zobacze, ale u ojca jest juz tak na drugich oponach Ja u siebie przestawiłem o jeden ząbek kierke i jest prawie idealnie. , także opony chyba odpadają. Może ten komputer pomiarowy ma pewną tolerancje, bo kierka jest tylko delikatnie przestawiona, ale mi to przeszkadza niestety. jak ustawial ci zbierznosc to zablokowal kiere w pozycji do jazdy na wprost ?? Tak nawet raz na końcu siedziałem w środku i trzymałem równiutko kierke, tak jak chce i nic. Oczywiście zrobiliśmy równo u ojca ale za n-tym razem.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja tez tak po golfie mówiłem. A w audi wydech, zawieszenie zrobiłem już, cooler w drodze , nie licząc innych drobiazgów Ale w następnym aucie juz nic nie robie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] New moBiLL - Sprzedam Audi
Fajnie , że z pewnego źródła. Dbaj o nią i rezaj bo jest co Navi 2din, czarny sufit, kierka, pedały, podstopnica, bixy, ale najpierw wirusik pozdro.
-
[B7 BRB] moja pierwsza audica
Po prostu macie tył 2007rok a przód 2005rok. Każdy samochód przeżył jakąś przygode :polew:
-
[ALL] Malowanie/Lakierowanie Poduszek powietrznych
Kumpel malował u siebie (dawał podkład, odtłuścił), wyszło nawet fajnie, ale przy kontakcie z pierścionkiem lub zegarkiem, porobiły się straszne rysy.
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
ok u siebie zobacze, ale u ojca jest juz tak na drugich oponach Ja u siebie przestawiłem o jeden ząbek kierke i jest prawie idealnie. , także opony chyba odpadają. Może ten komputer pomiarowy ma pewną tolerancje, bo kierka jest tylko delikatnie przestawiona, ale mi to przeszkadza niestety.
-
[ALL B6] Zbieżność prawidłowa a kierownica skręcona
Ja tez byłem na zbieżności audi, kiera równiutko zablokowana, sam sprawdzałem. Ustawiona zbieżnośc idealnie (sprzęt naprawde za gruba kase do ustawiania). A po wyjeździe na ulice musze trzymać kierke w lewo delikatnie. Dzień potem pojechałem ojca galaxy, i tak samo, kierka zablokowana idealnie i po ustawieniu zbieżności na trasie juz idealnie nie jest. Nie wiem w czym problem. Koleś (znajomy) wszystko robi dobrze, bo sam ustawiam kierke idealnie i widze na kompie jakie ma wartości. Lewa i prawa strona jest identycznie.Wszystko na zielono Ręce opadają.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)
Fajnie z tym gilem Ci wyszło. Dawaj fotki...
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Ładnie , ładnie, a jak z komfortem daje rade, czy jednak, trzeba już znacznie zwalniać na dziurach
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
A ABS i wspomaganie masz, czy też na życzenie w audi zakładają dopiero. Tak poważnie to tak jak piszesz w tym roczniku i z tym silnikiem to wszysto co dokładasz to powinno być w standardzie. I to do tego jeszcze z zachodu ściągane auto, gdzie "wypas" zawsze był większy w salonie przy zakupie. pozdro. A zaciski wyszły ok. Umnie jest podobna faktura zacisku [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:47_________________________________________________ na tą chwile jest bez zabezpieczenia , zobaczymy co się będzie działo Zabezpieczy się pyłem z klocków