Treść opublikowana przez dark79
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
a gdzie się podłączyłeś?? zobacz zacisk chyba 15 nad nogami kierowcy przed przekaznikami
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
przy odpowietrzaniu trzeba unieść zbiorniczek wyrównawczy ponad poziom nagrzewnicy i zsunąć ten waz z dziurka tak żeby wylatywało powietrze.
-
[ALL B5] pozycyjne nie działają jeśli nie przekręcę kluczyka w stacyjce
coa było kombinowane, może padl włącznik od świateł i ktos dziwnie zakombinował, wyciąg włącznik od przeciwmgielnych i włącznik ten co jest za kierownica i zobacz co jest namotane w przewodach
-
[ALL B5] jak podpiąć alarm do orginalnego centralnego zamka audi A4
zakładałem alarm u siebie w A4 jak i w B4 z 93, oba zamki pneumatyczne i sterowne dwoma masami, w A4 bodajże po pierwszym lifcie zrobili na przemiennie + i - ale to gdzieś dopiero po `97 roku
-
[B5 ADR] Wymiana akumulatora ?
odłącz aku jeszcze raz na powiedzmy 5 min i podłącz z powrotem, jak nie pomoże to tylko vag i sprawdzenie co powoduje blokadę immo
-
[B5 AFN] Nie działaja kierunkowskazy,awaryjne.
podmień włącznik awaryjnych od kogoś, jak nie będzie poprawy na innym przerywaczu to musisz zajrzeć do manetki od kierunków, jak będzie działało normalnie na innym przerywaczy to wiesz co wymienić/naprawić
-
[B5 AVG] FIS pokazuje SERVICE za 22900 km ??? co jest nie tak ?
u ciebie można kasować inspekcje z deski, nie trzeba wcale vaga. no i pewnie ustawiles na longlife jak kolega napisal wyzej
-
[ALL B5] jak podpiąć alarm do orginalnego centralnego zamka audi A4
w tym roczniku jeszcze powinno być sterowanie dwoma minusami tak jak u mnie, nie pamiętam dokładnie jakie przewody idą od zamka żeby się wpiąć alarmem, ale to nie problem przecież znaleźć
-
[B5 AFF] Koło pasowe alternatora
ja u siebie tez nie mam sprzegielka, napinacz mi sie zatarl ale po jakis prawie 250tys km wiec mysle ze nie spowodowane kolem od alternatora.
-
[ALL B5] Światła mijania a4 lift - pytanie???
to ze gasna przy starcie silnika to normalne, zakladales jakis automatyczny wlacznik swiatel czy juz tak miales jak kupiles auto??
-
[B5 1Z] Który czujnik odpowiada za świece podgrzewacza
masa wychodzi prosto z kompa silnika, piny 6 i 26
-
[B5 1Z] Który czujnik odpowiada za świece podgrzewacza
z tego co widziałem na schemacie to są dwa przekaźniki od tych świec i dwa bezpieczniki, jeden 25A drugi 50A, bezpieczniki i przekaźniki znajdziesz na podszybiu w tej czarnej skrzynce gdzie jest ECU od silnika.
-
[B5 APR] Ogrzewana kierownica nie grzeje
zobacz miernikiem czy masz jakas rezystancje na tych grubszych przewodach, mozesz tez zobaczyc czy masz jakie kolwiek napiecie na tej bialej kostce, tylko pamietaj ze blad poduszki tylko vagiem pozniej skasujesz
-
[ALL B5] Po przekreceniu kluczyka nic sie nie swieci, jak zapali to zaraz gasnie
zacznij od bezpiecznikow, jak wszystkie sprawdzone to zobacz na kostki od tylu licznika, jak wszystko siedzi to vag i test zegarow, a jak auto zapala to pojawia sie cos na desce??
-
Immobilizer
zobacz vagiem jakie sa bledy w immo
-
[B5 1Z] Który czujnik odpowiada za świece podgrzewacza
o a włączają ci się te świece w jakiś określonych warunkach??
-
[B5 1Z] Który czujnik odpowiada za świece podgrzewacza
a kto nie ma??
-
[B5 1Z] Który czujnik odpowiada za świece podgrzewacza
podgrzewacz tylko załącza się ręcznie z panelu klimatronika, nie ma automatycznego załączania gdy spadnie poniżej 5iu stopni, ten czujnik 4ro pinowy daje info o temp do kompa silnika i na deske, a czy czujnik jest sprawny mozesz sprawdzić vagiem i odczytać jaka jest temp silnika, na temat czujnika znajdziesz info na forum
-
[B5 1Z] Który czujnik odpowiada za świece podgrzewacza
jezeli mowa o podgrzewaczy płynu chłodzącego (3 świece w układzie chłodzenia z tylu glowicy) to sterowane sa przez klimatronik, włączasz je jak naciśniesz grzanie przedniej szyby na klimatroniku - przycisk nad przyciskiem AUTO, a jezeli chodzi o swiece od grzania silnika to ECU załącza je gdy temp otoczenia spadnie ponizej 5 stopni, odpowiedzialny za to jest czujnik temp plynu
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
pffff, ori na kasete i ze zrabanym prockiem spoko kazdy lubi co innego
-
[ALL B6] Podświetlenie po otwarciu klapy w Avancie
albo wiazka przewodow jest zlamana, ogolnie do sprawdzenia elektryka w klapie
-
[B5 ABC] Licznik kilometrów
wpisz w OEL i INSP znajdziesz odpowiedz.
-
[ALL B5] Kontrolka świateł mijania / pozycyjnych
czyli wymienić żarówkę na nowa
-
[ALL B5] Problem z głośnością radia Chorus - podgrzewanie "procka"
a tam nie pasuja, mam alpine z czerwonym podwietleniem i jakos nie widze problemu z nie pasowaniem do reszty, do tego mp3 a nie kaseta
-
[ALL] Miernik i bezpieczniki
a w jakim miescie jestes??