Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtek20DW

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtek20DW

  1. hehe musisz mieć 4x40 lub 4x45 na mix-ie tak bedzie ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- czujników nie ruszaj
  2. jeśli chodzi i przedlifta to najlepiej włożyć lampy z lifta i do nich dołożyć tylko przetwornice z żarnikami
  3. tak właśnie czyli turbina puszcza olej ogólnie to do regeneracji w jakiejś firmie lub zakup nowego środka czyli korasa lub chra koszt regeneracji od 750zl lub caly nowy środek koszt tez okolo 700zl oczywiście jak masz jakieś pojecie to polecam nowy środek
  4. wojtek20DW odpowiedział(a) na heever temat w 1.8
    oczywiście maglownica zostaje przewód "ten gruby " z oczkiem od pompy wspomagania do maglownicy musi byc od v6 ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- co do skrzyni to sama w sobie po zmianie łapy będzie pasowała tylko przełożenia już nie
  5. może zamiast turbo wymień sam koras będziesz miał nowy wkład jak cos mam K03-073 z BEX 190KM srodek do wymiany
  6. podstawowa regeneracja 750zł ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- oczywiście od 750 w góre
  7. proponuje zregenerować w firmie Moto-Remo dobrze naprawiają jak trzeba zrobią hybryde
  8. obstawiam że turbina puszcza olej, zdejmij rurę z zimnej strony turbo i zobacz czy jest mocno mokra od oleju
  9. wojtek20DW odpowiedział(a) na Ajmax temat w 1.8T
    toprana nie polecam czasami potrafi rozpaść się w ręku
  10. wojtek20DW odpowiedział(a) na heever temat w 1.8
    jak kupisz komplet to nie będzie problemu silnik, skrzynia, sanki pod silnik półosie, zwrotnice, wiązkę elektryczna, sterownik silnika, chłodnicę wody, przewody klimy(do końca nie wiem trzeba sprawdzić), przewód od pompy wspomagania do maglownicy będzie ok:D
  11. wojtek20DW odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    pasuje jeszcze z G60 jednomas i VR6 te z VR6 dużo mocy wytrzyma
  12. wojtek20DW odpowiedział(a) na peterx122 temat w 2.8
    sondy masz sprawne????
  13. wojtek20DW odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    ogólnie kwestia sporna ale z wyciętymi katami chodzi na wolnych obrotach jak kredens nie ma tego dźwięku przyrost mocy po wycięciu zerowy osobiście nie polecam szkoda pracy i kasy
  14. wojtek20DW odpowiedział(a) na marys temat w 1.8T
    najlepsze od 2.5TDI
  15. wojtek20DW odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    jak oring to tylko serwis polecam aż 13zł
  16. wojtek20DW odpowiedział(a) na Emejcz temat w 1.8T
    nowego nie kupiłeś kontroluj poziom oleju turbo lubi się pocić to norma
  17. sprawdź w Vagu jak nie masz błędu na silniku to będziesz miał go na liczniku stawiałbym na czujnik temp.
  18. sprawdziłbym sondy
  19. wojtek20DW odpowiedział(a) na husajn22 temat w 2.8
    proponuje sprawdzić jaki masz obecnie i kupić taki sam
  20. ten napinacz z ogłoszenia na Tablicy na pewno nie jest po jednym dniu pracy silnika ma za mocno powycierane slizgi
  21. dobry pomysł można sobie taką skrzynkę kupić gotową SKRZYNIA BASOWA DEDYKOWANA AUDI A4 B5 KOMBI 95-01r (3789420117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to co jest tam zamontowane nawet koło subwoofera nie leżało nigdy nawet jeśli miałbyś "bos"-y sprzęt w aucie
  22. to nienajlepszy pomysł tak naprawdę bose nie gra tak jakby się wydawało jestem na etapie wyrzucenia bose z auta:) według mnie szkoda kasy na bose
  23. wojtek20DW odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8T
    proponuje NGK lecz na platynowych można dłużej latać bez wymiany
  24. wojtek20DW odpowiedział(a) na Lo-buz temat w 1.8T
    proponuje zdjąć pasek z alternatora i klimy i zobaczyć co będzie się działa
  25. witam wymieniłbym łańcuch i masz 15 oczek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.