Treść opublikowana przez prezesik18
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Bardzo ładne autko
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Coś nowszego masz na oku?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Inwestujesz w auto i je sprzedajesz?
-
Wysokie spalanie gaz 20L+ 5 litrow benzyny/100km APU
Kup interfejs do centralki LPG i będzie można zobaczyć ustawienia. Być może masz ustawione wzbogacanie LPG poprzez dodawanie PB na wysokich obrotach.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A no byłem na mieście sprawy załatwić Co z autem się dzieje?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja też podjadę- Brak reakcji na gaz błąd 00777
W dieslu nie masz przepustnicy Jedynie jest czujnik położenia pedału przyspieszenia, w którym bardzo często zdarza się że wycierają się ścieżki potencjometru. Skoro Ci się samo naprawiło to git- Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Musisz znać PIN, zresztą wszystko było już w tym temacie: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/- Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
Pozwólcie ze spytam czy wymieniając zegary musze znac PIN nowych zegarówq czy PIN przypisany jest do kompa w aucie ?? W twoim roczniku immo jest w liczniku dlatego musisz znać pin nowego licznika jeżeli chcesz go założyć.- [ALL] Spoty w Koszalinie?
OK. Widzę, że też masz junkersa, nie pogonią nas ? Jeszcze ani razu mnie nie pogonili Nie ma co się martwić.- Falowanie obrotow
W ASO dostaniesz, ale szykuj się na kwotę ok. 250zł, na allegro nie widziałem zamienników, to samo w inercarsie..- Dziwna sprawa z zapalaniem
Kwestia sprawdzenia, ale jak diesel ciężko pali po postoju to najczęściej jest to winny właśnie zaworek zwrotny paliwa.- [B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka
Ledy średnio mi się widzą ze srebrną audi, ładniejsze byłyby przy ciemnym lakierze. A dekory podobają mi się biały carbon, a jeśli mówisz o czerwonych dekorach, to u kogoś widziałem obklejone w czerwonym floku/alkantarze i faktycznie za***iście wygląda. A co do podświetlenia wnęk klamek (oczywiście chodzi o wewnętrzne) to podłączasz pod podświetlenie przycisków opuszczania szyb które świecą się do 5min po wyłączeniu zapłonu, bardzo fajny efekt podczas jazdy w nocy.- Dziwna sprawa z zapalaniem
Jak masz problem z odpaleniem po postoju to możesz mieć problem z zaworkiem zwrotnym paliwa który jest umieszczony na przewodzie paliwowym nad filtrem paliwa.- [B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka
Ja też mam dekory w tym plastikowym drewnie i mam już ich dosyć, zmieniłbym je na jakiś carbon, z pewnością odświeżyłoby to wnętrze. hmm na tył ledy? Niezbyt to pasuje, ja bym celował w II lift albo lampy typu clear (trzy poziome pasy - czerwony-przezroczysty-czerwony). Jak masz podświetlenie nóg, to możesz walnąć podświetlenie wnęk klamek, na forum jest opis.- Falowanie obrotow
Jeżeli jest naprawdę szczelnie zaizolowane to może tak tymczasowo zostać.- [B5 ADR] Srebrna A-Czwórka Arka
Kolego bardzo fajne autko, w sam raz baza do modów. Kierunkowskazy boczne kup dymione, lepiej będą wyglądać niż białe. Lampy na przód wrzuć jakie uważasz, zamienniki teraz kosztują praktycznie tyle samo co valeo używki. Z używkami nie wiadomo jak trafisz, w jakim stanie jest soczewka. Lampy z polifta i grill poliftowy i auto całkiem inaczej wygląda. Z tanich modów to możesz zrobić podgrzewane lusterka, oświetlenie led we wnętrzu, podświetlenie nóg, okleić w środku dekory folią 3M, czy spróbować zabawy z PlastiDipem. Powodzenia w modzeniu- [ALL] Spoty w Koszalinie?
zloty golfów II nie lepsze A Ty kolego czemu na spoty nie wpadasz?- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Parking podziemny atrium, koło wyjazdu z parkingu do ronda (stacja 123 paliw).- Falowanie obrotow
Numer części 06B 103 211 J. Poszukaj na allegro nie widziałem nic. Chyba będziesz musiał na szrot podjechać i używaną kupić.- Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Podmień żarówki i zobacz czy zaświeci. Sprawdź bezpiecznik nr 36(15A).- Falowanie obrotow
Podaj mi numer VIN na PW bo są 2 rodzaje tej części.- Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Z tyłu w lampach nie masz świateł mijania Jak nie działa ci światło stopu i przeciwmgielne w tylnej prawej lampie sprawdź bezpiecznik nr 22(5A), bardzo możliwe że się spalił.- Falowanie obrotow
Jest to część tzw. odmy. Wymień ją bo masz lewe powietrze w dolocie i dlatego masz problem z falowaniem. - [ALL] Spoty w Koszalinie?