Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Bardzo ładne autko
  2. Coś nowszego masz na oku?
  3. Inwestujesz w auto i je sprzedajesz?
  4. Kup interfejs do centralki LPG i będzie można zobaczyć ustawienia. Być może masz ustawione wzbogacanie LPG poprzez dodawanie PB na wysokich obrotach.
  5. A no byłem na mieście sprawy załatwić Co z autem się dzieje?
  6. Ja też podjadę
  7. W dieslu nie masz przepustnicy Jedynie jest czujnik położenia pedału przyspieszenia, w którym bardzo często zdarza się że wycierają się ścieżki potencjometru. Skoro Ci się samo naprawiło to git
  8. Musisz znać PIN, zresztą wszystko było już w tym temacie: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/
  9. Pozwólcie ze spytam czy wymieniając zegary musze znac PIN nowych zegarówq czy PIN przypisany jest do kompa w aucie ?? W twoim roczniku immo jest w liczniku dlatego musisz znać pin nowego licznika jeżeli chcesz go założyć.
  10. OK. Widzę, że też masz junkersa, nie pogonią nas ? Jeszcze ani razu mnie nie pogonili Nie ma co się martwić.
  11. prezesik18 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    W ASO dostaniesz, ale szykuj się na kwotę ok. 250zł, na allegro nie widziałem zamienników, to samo w inercarsie..
  12. Kwestia sprawdzenia, ale jak diesel ciężko pali po postoju to najczęściej jest to winny właśnie zaworek zwrotny paliwa.
  13. Ledy średnio mi się widzą ze srebrną audi, ładniejsze byłyby przy ciemnym lakierze. A dekory podobają mi się biały carbon, a jeśli mówisz o czerwonych dekorach, to u kogoś widziałem obklejone w czerwonym floku/alkantarze i faktycznie za***iście wygląda. A co do podświetlenia wnęk klamek (oczywiście chodzi o wewnętrzne) to podłączasz pod podświetlenie przycisków opuszczania szyb które świecą się do 5min po wyłączeniu zapłonu, bardzo fajny efekt podczas jazdy w nocy.
  14. Jak masz problem z odpaleniem po postoju to możesz mieć problem z zaworkiem zwrotnym paliwa który jest umieszczony na przewodzie paliwowym nad filtrem paliwa.
  15. Ja też mam dekory w tym plastikowym drewnie i mam już ich dosyć, zmieniłbym je na jakiś carbon, z pewnością odświeżyłoby to wnętrze. hmm na tył ledy? Niezbyt to pasuje, ja bym celował w II lift albo lampy typu clear (trzy poziome pasy - czerwony-przezroczysty-czerwony). Jak masz podświetlenie nóg, to możesz walnąć podświetlenie wnęk klamek, na forum jest opis.
  16. prezesik18 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Jeżeli jest naprawdę szczelnie zaizolowane to może tak tymczasowo zostać.
  17. Kolego bardzo fajne autko, w sam raz baza do modów. Kierunkowskazy boczne kup dymione, lepiej będą wyglądać niż białe. Lampy na przód wrzuć jakie uważasz, zamienniki teraz kosztują praktycznie tyle samo co valeo używki. Z używkami nie wiadomo jak trafisz, w jakim stanie jest soczewka. Lampy z polifta i grill poliftowy i auto całkiem inaczej wygląda. Z tanich modów to możesz zrobić podgrzewane lusterka, oświetlenie led we wnętrzu, podświetlenie nóg, okleić w środku dekory folią 3M, czy spróbować zabawy z PlastiDipem. Powodzenia w modzeniu
  18. zloty golfów II nie lepsze A Ty kolego czemu na spoty nie wpadasz?
  19. Parking podziemny atrium, koło wyjazdu z parkingu do ronda (stacja 123 paliw).
  20. prezesik18 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Numer części 06B 103 211 J. Poszukaj na allegro nie widziałem nic. Chyba będziesz musiał na szrot podjechać i używaną kupić.
  21. prezesik18 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Podmień żarówki i zobacz czy zaświeci. Sprawdź bezpiecznik nr 36(15A).
  22. prezesik18 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Podaj mi numer VIN na PW bo są 2 rodzaje tej części.
  23. prezesik18 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Z tyłu w lampach nie masz świateł mijania Jak nie działa ci światło stopu i przeciwmgielne w tylnej prawej lampie sprawdź bezpiecznik nr 22(5A), bardzo możliwe że się spalił.
  24. prezesik18 odpowiedział(a) na Piasek94 temat w 1.8
    Jest to część tzw. odmy. Wymień ją bo masz lewe powietrze w dolocie i dlatego masz problem z falowaniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.