Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. 18.00 ?
  2. Ja wymieniałem odmę w ADR, zrzucałem kolektor wraz z przepustnicą (dobra okazja żeby przeczyścić). Trochę zabawy jest przy zakładaniu kolektora, tak więc proponuje zaopatrzyć się w nowe opaski zaciskowe. Męczarnie też miałem ze ściągnięciem przewodów cieczy chłodzącej co idą do przepustnicy.
  3. No to mi się taka akcja nie przydarzyła, zresztą mam dobre audi bo jeszcze żadnej kontroli drogowej nie miałem
  4. prezesik18 odpowiedział(a) na Klaudek1993 temat w Układ Jezdny
    Proponuje Ci abyś sprawdził przy każdym kole w jakim stanie są zaciski - czy się bez problemu poruszają na prowadnicach (lubią się zacierać. od razu sprawdzisz w jakim stanie masz klocki i tarcze hamulcowe). Bardzo często w A4 koroduje tłoczek w zacisku, wtedy wystarczy trochę zdolności manualnych i zestaw naprawczy
  5. Nie raz wjeżdżałem i problemu nie było, poza tym i tak jesteśmy bardziej eko od diesla
  6. Co do miejsca to może podziemny parking forum? Jest tam ciepło i nie leje się na głowę To może czwartek?
  7. Podepnij VAG, sprawdź błędy i wykasuj. Jak powrócą błędy to dalej będziemy się zastanawiać.
  8. Ja do piątku jestem w Koszalinie, także pasuje mi każde popołudnie. sbenios, ogarnięta masz już sondę?
  9. No przy takiej mocy to już nie ma większych problemów z wyprzedzaniem A spalanie praktycznie bez zmian, i to jest zaleta diesla, pomimo licznych modyfikacji i znacznego wzrostu mocy, spalanie niewiele rośnie. W uturbionej benzynce tez po modyfikacjach spalanie potrafi grubo wzrosnąć. Ojciec ma w passacie AFN, widzę że może być dobra bazą do modyfikacji ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 21:09 ---------- Jest ktoś chętny na spota?
  10. FMIC - jest to centralnie zamontowany intercooler. Seryjnie jest intercooler niewielkich rozmiarów i schowany jest w lewym nadkolu, przez co nie chłodzi tak dobrze powietrza.
  11. A to ze dzień wolny to wiem, ale jeżeli ktoś pracuje w wojsku to należą mu się 2 dni wolnego. Kuzyn właśnie tak ma, wolne w dniu oddawania krwi i jeszcze jeden dzień wolnego w dzień jaki mu pasuje:wink:
  12. Ściągnięcie boczka to pestka w porównaniu do wpuszczenia kabla do lusterka. Przez drzwi jest lekki problem żeby to zrobić, a co dopiero jest przy przepuszczaniu go do lusterka. Ja demontowałem całe lusterko i tak się namęczyłem. Mogłem wziąć kabel mniejszej średnicy ale stwierdziłem że 2x 0.75mm2 będzie odpowiedni. Panowie, moje łapska nie mogły sobię poradzić z wyjęciem wkładu i oto efekt http://s4.ifotos.pl/img/1003304ar_xxqweqp.jpg (połamałem ten element co naznaczony strzałką) Teraz regulacja nie chce śmigać jak powinna Zda egzamin w tym miejscu klej? Widziałem w etce że nie da się tego kupić na sztukę.
  13. No to kolego pewnie są to kratki od angola, ja u siebie mam UE i normalnie regulacja chodzi. Gdzieś na którejś stronie w tym temacie pisali że wystarczy ze starych kratek przełożyć środki (te którymi regulujesz nawiew góra-dół i na boki) i będziesz miał już wszystko w porządku.
  14. Pierwsze słyszę że w wojsku pobierają więcej krwi niż w normalnych stacjach krwiodawstwa. Kuzyn tez jest żołnierzem i jak oddaje krew to ma fajne korzyści z tego, dodatkowe dni wolne itp.
  15. 215/40/16 TOYO PROXES T1R 2szt- 5mm LATO (2676519687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobaczcie 2 fotkę jak mierzy głębokość bieżnika
  16. Sprawdź czy po włączeniu zapłonu pojawia się napięcie 12V na pinach 4 i 16 lub na 5 i 16pinie. Jaki masz interfejs i oprogramowanie, sprawdzałeś czy działa na innym aucie?
  17. Iloma litrami oddanej krwi możesz się pochwalić? Ja od ukończenia osienastki chodzę regularnie, co 2msc i oddałem już w sumie ponad 4 litry
  18. Elo, są tu na forum honorowi krwiodawcy?
  19. Ja już czekam na listonosza z paczką, tymczasem idę kabelki podciągnąć żeby potem mieć mniej roboty Mod za 20zł a jaki praktyczny zimą
  20. Kabelek LPG bez problemu możesz kupić w niedużych pieniądzach. Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
  21. Bardzo fajny modzik, ja do podłączenia użyłem kabla głośnikowego 2x0,2mm. Kabel od nawiewu od strony kierowcy przeciągnąłem za licznikiem (wymontowywałem licznik), a od strony pasażera kabel puściłem nad schowkiem. Najgorsza robota to przeciąganie tych kabli. Efekt końcowy powala
  22. Zwykłem kabelkiem VAG KKL. Nie da się tego zmienić. Musisz kupić interfejs co koryguje liczniki: Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
  23. Objawy wskazują na czujnik temperatury. Spróbuj go podmienić na inny.
  24. Ja robiłem B u świętonia i polecam. W sumie znaleźć można tańsze szkoły ale świętoń jest naprawdę solidny. Polecam
  25. Musisz kupić drugi interfejs. Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji lub Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.