Treść opublikowana przez radimm
-
Na jaki kolor zimówki?
czarny mat + zimowy syf = kupa, nie będzie to atrakcyjnie wygladalo
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
faaaajny ten Twój sedanik Niech MOD będzie z tobą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko
-
Co to za zegary?
ja mam przedliftowy zegar i kontrolka świec jest na obrotomierzu
-
Na jaki kolor zimówki?
kolega ostatnio pyknął (w prawdzie stalówki) w czarny połysk i naprawdę fajnie to wygląda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobną rekacje wywołuję u swojej Gaby jak wyprzedzam dwa tiry podrząd, może nawet więcej krzyku jest
-
1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?
no to właśnie ograniczy się m.in. dymienie, remap - to tzw. program/korekta programu. Po nim auto będzie jeszcze lepiej jechać, o ile zrobi to ktoś kto się na tym zna
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
ja mam 1.35 Bar na AWX ustawione, także moja turbinka ma dzień dziecka
-
1.9 tdi 90km czy można wycisnąć więcej?
zadowolony to byś dopiero był, gdyby Ci ktoś remap zrobił
-
turbina
moim zdaniem nie ma co się bawić w: najpierw wtryski i program, za jakiś czas turbo i co.... i korekta potem coś i potem coś. Zebrać wszystko do kupy i jazda na korekte/program.
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
no z jednej strony masz racje, z drugiej gdyby utrzymać taki styl jazdy (SIC) przy sprawnym aucie spalanie byłoby myśle podobne, tylko jaki sens ma taka jazda
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
mi zdmuchało opaskę z z IC i nie miałem możliwości założenia jej na trasie, więc jechałem do 2tys. obrotów to spalanie z fisa 4.7, ale totalny PSJ Jednak podłubany diesel też może być oszczędny:wink:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
a patrzyłeś czy masz turbo od AJM? Może z AWX siedzi
-
Kto wyjaśni do jakiego modelu to pasuje !!!!
ja jakoś nigdy nie miałem przekonania do chromowanych lusterek, no ale każdy lubi co innego
-
Znaczenie ET Felgi
ja do B8 brałbym 17 z et 35, jeśli oczywiście pomijamy kwestie cen opon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Kto wyjaśni do jakiego modelu to pasuje !!!!
na moją logike to chyba do polifta od 99- [B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
fajne plany motorek też dobry powodzenia w ich realizacji- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Clinque a ten Hid 4300k w porównaniu do zwykłej żarówki dużo lepiej świeci? Bo też się waham co robić- Za niska zawiecha
nie wiem dlaczego ale jak patrze na to zdjęcie, to wydaje mi się że to VT:decayed:- zawias GWINT
pamiętaj że niektóre zdjęcia gwintów z aukcji badź sklepów internetowych są zdjeciami podglądowymi i nie zawsze patrząc np. na gwint do A4 oglądasz jego zdjęcie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałem okazje już widzieć mega jest Fanta chwal się- [Małopolska] Widziany, widziana
dzisiaj na Reymonta ok. 12 niebieska B7 Avant ****KN z ramką klubową z tyłu. Pozdro dla Kierownika i Pani siedzącej obok- Co to za zegary?
tarcze to napewno jakas samoróbka, takiej czcionki to jeszcze nie widzialem w zadnym samochodzie grupy vag- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
Sokal jaki masz profil tej opony? bo wygląda mega off road'owo - Kto wyjaśni do jakiego modelu to pasuje !!!!