Treść opublikowana przez radimm
-
Black Avant by Blutucz
gdybym miał takie RS'y szybko bym ich nie sprzedał
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
700 + hamownia 100 = razem 800 ---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2011 at 11:03 ---------- Witam! Panowie odgrzewam kotleta minął prawie rok od rozpoczęcia tego wątku, przez ten czas auto przeszło parę modyfikacji: turbo AWX, wtryski 216, fmic, kolektor ssący z AWX, zaślepienie egr'a oraz wybicie katalizatora. Następnie zostało zestrojone (tak jak poprzednio) w TTC Kraków przez Daniela Oto wynik: Myślę że jest ok ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu ---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- Witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale dla Panów Policjantów ma Muszę do 22 zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka ja bede
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany macie jakiegoś znajomego diagnoste od przeglądów? Bo właśnie zobaczyłem że mam do 22'go ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ---------- Pablo słyszałem że ty masz znajomości w tej dziedzinie
-
[B5 AFN] Seryjny Avant
prawie z zwenątrz taki jak mój kiedyś, tylko Twoj na lepszym wypasie i z ładniejszym środkiem plany dobre, dołóż do nich jakąś większą felgę Niech dobrze i bezawaryjnie służy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry! W pracy w końcu zapieli nam internet no jest troche niżej dziś pracuje do 22 więc dopiero na spocie się spotkamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
całkowicie już mi upały nie będą koni mordować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cco bylo z autkiem nie tak? z eksploatacji padła pompa sprzęgła i końcówka drążka wymieniona. A hobbystycznie: wpadł FMIC + dolot z nierdzewki i strojenie na nowo, sprężyny -35 Waitec'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o detechu słyszałem raczej dobre opinie:wink: ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- odebrałem auto :banan: czekałem w h** ale się postarali nie ma co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cieżko nie ciężko teraz w modzie downsizing, a więc redukujemy redukujemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja daję np te emotki ":hi:" itp. gdy nie mam nic do powiedzenia, a chcę przywitać się z Szanownym gronem dziś w końcu odbiorę swój piz*owóz, już normalnie nie pamiętam jak wygląda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
towarzyszu Fantowski posty nabijane są tylko w dziale technicznym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heloł
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
no przecież napisałem że mu zazdroszcze
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
ja wolałbym ahh od afn'a aż Ci zazdroszczę
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
śnieżynka super ale spraw jej chociaż sprężyny 1be bo jeest mega wysoko
-
[Felgi] Pytanie o to czy warto.
złe nie są, ale ja szukałbym jakiś s-linów
-
Panowie jakie to spręzyny ??
wygląda na 1BA - wysoko jest
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
wyjepaj te brewki a tak to śliczna jest ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- widzę że jesteś z Krakowa, wbijaj na spota w czwartek 19.30 w Galerii Kazmierz poziom niebieski
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
wygląda w pytkę a i sesyjka bardzo fajna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać z rana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
szeeeroko jest :kox: - [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line