Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. ten z lewej to chyba Ken od Barbi
  2. czarny grill to był dobry wybór
  3. tylko szukaj ori, bo te co podałeś to nie są oryginalne i dużo gorzej wytrzymują polskie warunki. Wzór bardzo ładny, zwłaszcza w 18' No to zdrowia życzymy Mamie i niech zdrowo rozwija się Maluszek
  4. nie inaczej 16 zima, a lato 17 albo 18 bo ponoć pomiędzy nimi różnicy jakieś większej nie ma w komforcie
  5. po za tym to repliki i może być różnie z ich trwałością
  6. widziales pablo opinie o goduli?? ja o goduli też nic dobrego nigdy nie widziałem
  7. ja polecam TTC na Biskupińskiej, chłopaki ogarniają dobrze temat, wirusa, korekte itp. robiłem u nich i jestem zadowolony
  8. ta biała wygląda fajnie, ale czarna moim zdaniem (chodzi o lampy) ale pasuje coś przy body porobić bo do czystej serii może to średnio wyglądać
  9. fajniutka czarnula dobrze że ten grill sramei ściągnąłeś bo wiało grozą . Niech dobrze i bezawaryjnie służy
  10. Było coś później:eusathink: Fajnie było Cię zobaczyć od zlotu w Bukowinie proste... było jedno wielkie opierdzielanie kiełbachy
  11. ja też chciałbym szczególnie podziękować fantowskiemu :grin:
  12. ale fakt faktem w ładną pogodę dużo przyjemniej byłoby gdzieś na otwartej jasnej przestrzeni się spotkać
  13. srebrny znakczek OOOO ładniej wygląda
  14. niezle lecisz z koksem! rezaj rezaj i dawaj jakies foty
  15. radimm odpowiedział(a) na michael_b18 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mody na duży+ elegancko się prezentuje jakie żarówki dawałeś do podświetlenia wnętrza?
  16. łłaaa nie to auto Szefie ja jeszcze dałbym jakąś większą felgę, a te zostawiłbym sobie na zimę i pomalował/obkleił grila w czarny mat. Ale Audik elegancko teraz wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.