Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 ADP] Moja A4 Marysia <3
o to dokładnie chodzi zawsze podobały mi się białe A4 Powodzenia w modach!
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
taką mam wizję gniota, mam nadzieje ze do wiosny bedzie zrealizowana
-
[B5 ADR] a4 by me :)
i progi
-
[B5 ADR] a4 by me :)
audi b5 Bocanegra sluchaj kolegów wyzej, przejrzyl dzial galeria b5, wyciagnij wnioski i bierz sie za rezanie! Powodzenia
-
[ALL B5] Moje OOOO A4
ładne autko! tylko ten znaczek z tylniej klapy S4 usun, bo to taka siara jak na bmw e39 316 - M3. Bezawaryjnosci zycze!
-
[B5 AFN] Srebrna a-ćwórka by Karsten
AFN + AVANT = Niech dobrze służy
-
[B5 AFN] Od czego tryb awaryjny po czyszczeniu turbo? B5 [AFN]
tak, zrobisz. Egzamin zda również chinski kabel za 29zl http://allegro.pl/interfejs-vag-kkl-obd2-audi-skoda-seat-vw-pl-cd-fv-i1979489179.html wiec nie ma co przeplacac
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
bardzo ładny samochodzik! Mody na duży + Powodzenia w dalszym rezaniu!- [B5 AHH] Większy intercooler i nadkole S4
dokładnie - zima, jesien jezdzi, a latem czuc spadek dynamiki, takze nadkole S4 na Twoim miejscu jaknajbardziej bym wrzucil i ponoc koszt jego nieduży uppss... paraktycznie zdublowalem post Spanky'iego... sorka- Ceny paliwa marzec 2026
po nowym roku na pewno będzie kilka groszy więcej daj Boże żeby nie złotych :gwizdanie:- [B5 AFN] Od czego tryb awaryjny po czyszczeniu turbo? B5 [AFN]
zalezy jakie masz ECU: strasze - map sensor były w obudowie Ecu, a nowsze Ecu miały mapa w rurze dolotowej z ktorego kabelkiem przyslany jest sygnal do ecu map sensor mierzy podcisnienie w kolektorze ssacym.- [ALL B5] Moje A4 :)
bardzo ładna furka! Gratki- Ceny paliwa marzec 2026
moze za niedlugo w Polsce powroci jak za dawnych czasów modny auto - stop- [B5 AFN] Od czego tryb awaryjny po czyszczeniu turbo? B5 [AFN]
u mnie przyczyną notlaufow byl uwalony olejem mapsensor, zobacz u siebie moze cos pomoze- Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
ja niedawno kupiłem Krups'a Nescafe Dolce Gusto Kp2106 i ogolnie jak na te pieniadze (350) jestem zadowolony. Jedyny mankament ze to malo ekonomiczne jest (kapusły), ale kawka daje rade. Wiec moge polecic- [B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
bardzo ładna 4'ka . Nie da rady troche bardziej schowac koncowek wydechu? bezawaryjnosci- [Małopolska] Widziany, widziana
dzisiaj Kraków ok.19. Skrzyzowanie Kazika Wielkiego z Alejami, srebrne b6 avant z ramkami klubowymi KR xxxx NW. Pozdro dla Szofera- [B5 AVG] Moja czarnulka:)
ładna furka! bezawaryjności- Dobrzy chiptunerzy
moje pudlo tez ma witaminki od Daniela z TTC. Rowniez jak najbardziej polecam na przykladzie swoim oraz auta kolegi W Niepolomicach hamownia Termanowscy -- [ALL B5] które koła wybrać ? // ANKIETA!!
jak dla mnie w tym porownaniu bezapelacyjnie nr.1 Kolego powiedz mi, bo kupilem wlasnie takie felgi jak masz na autku. Jaki tam masz zawias? Bo bardzo mi sie to podoba Jaki dawales dystans? 13? Pozdrawiam- Dobrzy chiptunerzy
na 97% nie, bo gdy szukałem hamowni w krk. zadnych wzmianek o nich nie bylo.- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
po zakupie auta, stwierdzilem ze trzeba sie cos o nim dowiedziec, z pomoca przyszedl wujek g :) gle- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
wiem wiem, widze to codziennie Teraz taka pora, że szybko się brudzi następne zdjęcia będą z przygotowanym do tego samochodem Armi nie chce wyjsc na jakiegos lizusa, ale Twoja furka to dla mnie jeden ze wzrów A4 b5- Ceny paliwa marzec 2026
najlepsze jest to ze kilka miesiecy temu, gdy ropka dochodzila do 4,5 wszyscy sie wkurzali ze masakra itp. teraz gdyby spadla do tej ceny kazdy bylby szczelsiwy i cieszyl sie ze pliwko nie drogie, pozwole przytoczyc sobie maly zarcik... Przychodzi biedny Żyd do rabina i prosi o radę: Oj, mądry Rebe, pomóż mi. To moje życie takie ciężkie: mieszkam w niewielkiej chatce z żoną, czwórką dzieci, babcią, dziadkiem i jeszcze teściową. Już się zupełnie nie mieścimy w tej małej izdebce. Oj pomóż, mądry Rebe... Na to Rabin powiada: Słyszałem, że masz w obórce kozę?... - Tak Rebe, mam jedną kozę, co daje mleko, którym karmię dzieci. - To ją teraz sprowadź do domu - mówi rabin. Rebe, Rebe, co ty mówisz?... Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa i jeszcze koza?... To jak ja teraz będę mieszkał?... Ale rabin był nieubłagany - musisz wprowadzić sobie kozę do domu!! Za parę tygodni rabin spotyka tego Żyda i pyta się: - A co tam Icek u ciebie? Oj Rebe. Teraz to już zupełnie nie da się żyć w domu. Ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa, dziadek i jeszcze teraz ta koza. To już nie jest życie. Na to rabin powiada: - To zabierz kozę z powrotem do obórki. Za niedługo rabin jeszcze raz spotyka Żyda i pyta się go: Jak tam Icek, w twoim domu?... - Oj, Rebe. Jakiś ty mądry! Jak my teraz mamy w domu dużo miejsca. Świetnie mieścimy się w tej izdebce - ja, żona, czwórka dzieci, żona, teściowa i dziadek. Oj jakiś ty mądry, Rebe... sory za off top - [B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx