Treść opublikowana przez omzig
-
Czy rękojmia 14 dni od zakupu obowiązuje?
I widzisz, zapewniał, że wszystko ok więc powiedziałem, że jadę pociągiem i busem po auto, a nie na oględziny, bo miało być pewne... Ręce opadają... Zawartość dodana 1 minute later Zawartość dodana 3 minutes later Zawartość dodana 6 minutes later Mam całkowita historię rozmowy. Jego zdjęcia i swoje z wczorajszego dnia...
-
Czy rękojmia 14 dni od zakupu obowiązuje?
http://www.a6klub.pl/a6-c5-co-mozna-zrobic-z-tym-fantem-vt87867.htm#853391
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Silniczki nie tyle co podmienione co zamienione - kupiłem od bidzio1 ze Skody, ale normalnie pasują. Przerobiłem lampy na bix z Intemo, wrzuciłem silniczki od Michała i jest to samo, czyli po włączeniu swiateł ruch robi tylko jedna lampa (prawa) a lewa w miejscu... Co może być dalej nietak?
-
Rezanie bixenonu
No właśnie byłem ciekawy czy pójdzie zjeba czy docenicie. I tak też zareagowaliscie jak przypuszczałem, czyli nie liżąc d*py - profesjonalnie. Fajnie Panowie, że macie tęgie głowy do takich kombinacji - i tyczy się to wszystkich, którzy mieli swój wkład w ten temat. Dzięki bardzo, bo sam niejednokrotnie dlubnalem przy swoich lampach, a bez tych wskazówek to lampy w śmietnik.
-
Rezanie bixenonu
Ciekawe co na ten temat powiedzą bidzio1 i Gwerty...
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Kurcze, to spalanie elegancko wychodzi. Jaka instalacje LPG do tego polecacie?
-
Wyjecie pompy sprzegla 1.9 Tdi AFN.
Wymieniłem pompę i praca pedała/u hehe wróciła do normy.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
- Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Nie ten dział... :/- Warszawa Targówek
Który mechanik robił?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To inaczej układaj pytania... nie przeplataj ze swoją wiedzą, bo aż cycki opadają... pytaj i nie snuj domysłów jak pojęcia nie masz. A tak wogole to użyj szukajki, bo Twoje pytania były już zadawane przez setki użytkowników. Tyle ode mnie.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A Ty masz w ogóle pojęcie o czym piszesz? Czy to wiedza oparta na komiksach i TVN Turbo albo gumie Turbo? Poczytaj różne fora, popatrz na projekty, opisy i dopiero się udzielaj w tym temacie, bo na obecną chwilę to nie dramat a horror...- Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
A jak ze spalaniem sprawa wygląda... Tzn ile wahy, ile gazu kopci w mieście/poza/mieszanym?- Swap hamulców S4 do A4 B5
Ameryki raczej nie odkryłeś, bo wszystko już jest w tym temacie... Zacznij od strony 3... krzysiek23 postawił sprawę jasno: zmien zwrotnice i kup przegub zewnetrzny na twoja polos i po sprawie sa do 1.8t przeguby z wew.z zebami pod twoja polos i zewnetrznymi pod zwronnice s4 b5,a4 b6....polosie z diesla ci bezposrednio nie podejda pod skrzynie 1.8t bo tam sa inne wewn.przeguby......zobacz na allegro ale jak jest to samo co AEB stare to szukaj od 2.8v6 q,lub vr5http://allegro.pl/przegub-audi-a4-2-6-2-8-quattro-vw-passat-2-3-vr5-i4873996032.html http://allegro.pl/przegub-audi-a4-a6-passat-b5-1-6-1-8-1-8t-1-9tdi-i4878150142.html ty masz ten z linku nizej potrzebujesz ten z linku wyzej- Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Aha, w takim razie skutecznie mnie zniechecies hehe. Zostaje wiec przy 1.8T- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Co takiego tam masz? Cena?- Warszawa Targówek
Polecam: 1. Centrum Motoryzacji EUROART Piotr Borkowski ul. Bieżuńska 2A Warszawa Targówek, 504 069 980, 608 488 545, 22 679 3328 2. Marco Auto Service, Marek Wachowicz ul. Obwodowa 16, Warszawa Targówek, 504-040-260- jaki polecacie warsztat w warszawie
Polecam: 1. Centrum Motoryzacji EUROART Piotr Borkowski ul. Bieżuńska 2A Warszawa Targówek, 504 069 980, 608 488 545, 22 679 3328 2. Marco Auto Service, Marek Wachowicz ul. Obwodowa 16, Warszawa Targówek, 504-040-260- Polecane opony zimowe
???- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Daj znać co wyszło.- Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Odgrzewam schaboszczaka... Coś więcej o zaletach i wadach tego silnika?- Polecane opony zimowe
Pany do Vito blaszaka potrzebuję gumki na zimkę, tak do 1400zł... 205/65/16 Co jest godne uwagi w tych PLNach?- Rezanie bixenonu
I znowu kolejny temat, w ktorym robi sie syf... Takie posty w stylu kto co, komu zrobil i za ile obgadujcie sobie na PW. Ten temat jest konkretnie o rezaniu bixenonow i tego sie trzymajmy.- Wymiana tulei sanek(kołyski).
Pewnie skrzypienie jak woz drabiniasty i stuki przy ruszaniu/chamowaniu. Ale moge sie mylic...- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Walowane milion razy, przesledz ten temat od poczatku a dowiesz sie wszystkiego... Jak miales czas na udzielenie takiej odpowiedzi.. to myslalem ze napiszesz cos wnoszacego do tematu Takich czerstwych postow jak Twoje bylo tutaj jeszcze wiecej niz pytan o fmic, czy koncowy wydech... I przez takich wlasnie uzytkownikow ten temat jest jak papier toaletowy, a powinien byc o polowe krotszy i z odpowiedziami nie byloby problemu. Uzyj wreszcie szukajki, wysil troche swoja glowe i nie czekaj na gotowe. Tuning 1.8T jest tutaj rozlozony na czynniki pierwsze, wiec na bank nie bedziesz mial problemu odszukac odpowiedzi na jakze trudne i nurtujace Cie pytania. - Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.