Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. No nie, dzwonić po innych krajach czy aso pod innym właścicielem nie widze w temacie spinka.pl jak nic ?
  2. Jeżeli maja oddział w innym miejscu to mogą sprawdzić stan magazynowy.
  3. No niestety... ostatnio kumpel wymieniał wahacz w tesli m3 i dokręcał pneumatem wiec wiadomo co się stało i to aso także to zależy od osoby pracującej jak wykona daną robotę... uważam, że w miejsca gdzie da się użyć dynamometra to wypadałoby użyć ale są miejsca ze nie ma podejścia i tam niestety trzeba wiedzieć na ile można sobie pozwolić
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Me gust niechaj się sprawuje i cieszy ?
  5. Zgadza się. Ja nie odkręciłem drążka. Nasmarowalem osłonę I śrubę wazeliną i wyszło ale zastanawiam się czy można by odwrotnie ja sobie włożyć... wiadomo inżyniery robią tak aby były tez potem profity z dodatkowej roboty
  6. Można powiedzieć, ze śruby poszły bez problemu. Jedynie musiałem powalczyć ze sworzniami od bananów w zwrotnicy bo ściągacz miałem lipny... podgrzałem indukcją końcówkę sworznia i wybiłem młotem udarowym Z udarem i indukcja wychodzą w moment tylko jedna rzecz mnie zastanawia, ogólnie nie robie na codzień z vagiem ale czy śrubę od przedniego wahacza można by włożyć od drugiej strony ? co prawda idzie ja włożyć ale trzeba uważać na osłonę jeżeli nie odepniesz końcówek drazkow
  7. Trzeba podwórko poprawić Ale tak poważnie to idealnie jest obecnie ? Regulowałes bumstop’a na masce? Coś nie leży z błotnikiem jak powinno ?
  8. Trochę człowiek poza forum a tu widze kontynuacja wyszła ... graty fury dla nowego właściciela i widzę, ze upiększone,doposażenie dalej w toku ? A Kamil gdzie się podział teraz ?
  9. Jak dl mnie idealnie leży ? nic bym nie ruszał
  10. Ustawia się to co chcemy i po robocie ? w weekend walka z dolnymi wahaczami dokręcania śrub zawiechy na moment plus kat jak dla mnie porażka ? zbieżność na szybko bo czasu nie starczyło... Szybkie mycie
  11. Ktoś przerabiał temat w ostatnim czasie i podpowie co i jak ?
  12. Wczoraj jeszcze była chwila na czyszczenie przepustnicy, egr, i fotela kierowcy, kodowanie audio pod b&o i ustawienia głośności w zielonym menu . egr po czyszczeniu i do tego zestaw nowych uszczelek.   Fotel przed   po wyczyszczeniu i po balsamowaniu  i na drugi dzień po wyschnięciu i przetarciu...  kodowanie ASS 3G high a kodowanie pod banga jest ma „0” na 10 miejscu ustawienia głośności radia, dab, sd card etc pod ASS i ustawienia aby potencjometr regulacji głośności nie odbijał zbyt mocno przy zmianie głośności  
  13. No profilaktycznie jak robak Na poważnie to przedni skrzypi i tuleja przesowa się wiec koło chodzi przód tył z dwóch stron a tylny dźwięki wydaje i już popękane tuleje... góra na razie spoko... jakby skrzypiały to bym nasmarować tak jak w aso robią i na rok spokoj...
  14. Razem z kiera z pl
  15. Już poduchę ogarnąłem. Był zaczep lewy wykrzywiony tak jakby ktoś zapomniał o nim, ze jest i szarpał go... duzo lepiej ale wystawiłem na sprzedaż bo jednak chciałbym ścięta... w między czasie na wymianę czekają dolne wahacze...
  16. Sprawdzamy czujność
  17. Wahacz prosty dolny i łącznik staba napewno masz mieć taki ? To nie czasem od b7 ?
  18. Chodziło mi o ASO... obecna cena to jakoś 4,5kpln wiec jest mniej jak przy doposażeniu. Co do montażu poza aso to nie wiem co oni tam wkładają... nie wydaje mi się ze za 2kpln masz z guzika hak.
  19. Koszt w opcji haka jest nie wielki w porównaniu do koszty montażu po zakupie auta. W NO jak się nie mylę była kampania na hak w cenie auta...
  20. No to fajno. Dzięki. ps. Oby więcej złamań nie było ?
  21. Dwa stanowiska ? Ogólnie zadowolony jesteś ?
  22. Zaprojektowane pod tunerów
  23. Jak się sprawdza ten stojak ? Jesteś w stanie bez problemu otworzyć klapę z zapakowanymi rowerami ?
  24. Teraz i tak wsio z Chin tyle, ze lepszej lub gorszej jakości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.