Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Mati dużo roboty ze zmiana mmi high na mmi High 3gp ? zdrowych i radosnych świat ??
  2. Nie mój poziom... Obecnie kasa na poduszkę poszła na zestaw odcięcia poduszki ponadto pytanie... mam poduchę z zakupionej kiery pod polifta ale za grzyba nie chce zaskoczyć na zaczepy od kiery z polifta a4/a5. Znalazlem jakis napis na poduszce, ze niby a3 ale wiązka jest o numerze 8u0971589j Czyli pod a4 a5. powiedzcie mi czy jest jakaś różnica po między poducha a3 - a4 - a6 ? poducha z a3 pasuje pod kiere a4 ?
  3. Myślę, że to kwestia czasu... chociaż ceny ściętych coraz wyższe ?
  4. Kilka szybkich fot j Zdrowych i Radosnych Świat
  5. Switon paczkowski zielona góra lub Lubiń, chcesz zadzwoń i się spytaj. Termin nie mam pojęcia. Ja dostałem po 4 dniach...
  6. Najgorzej jak ktoś przed tobą ruszał coś ? A czasami czas daje o sobie znać
  7. Napisze ile kosztują w pl- 3359 - 55zl T10050 - 130zl ale jak ktoś nie chce wydawać kasy to może znaleźć taki zestaw
  8. Tak, ale nie w PL bo niby mają zakaz. Piszesz do DE a oni bez problemu. Ja kupiłem w NO. Trochę wiecej wyszło ale przynajmniej wiem, że pasuje. Kupiełem jakiegoś chinczyka https://allegro.pl/oferta/blokada-rozrzadu-vw-audi-seat-1-6-2-0-tdi-kupczyk-5539922117?snapshot=MjAyMi0wMy0zMVQwODoyOTowNi43NTFaO2J1eWVyOzQ4YTczMDJkZDQ5NGYwNTE5ODA1MDQyN2Q3NzY0YTg2MTA2YmE1ZjczYTU3NThkMDU4NDQxODViZDBlYTczMWE%3D to blokady odstają od koła wału...reszta oprocz blokad pasuje. Od kumpla wziałem jonnsway'a i też pasuje jak ori, nie wiem czy sprzedają jeszcze blokady, od drugiego wziąłem german tech jak się nie myle i też pasują jak ori
  9. Zgadza się w polifcie robiłem odchylając ale tutaj maiłem wyciek, którego nie mogłem zlokalizować. Sporo wolnego czasu , wiec pozwoliłem sobie na trochę szaleństwa
  10. Z grubsza ogarniete. Rozrząd po 150kkm troszę rozjechany ale ustawiony jak należy. Termostaty i zawór regulujący przepływ również wymieniony. Teraz zostały oleje i filtry do zrobienia
  11. Dlatego napisałem wizualnie
  12. Równo przód i tył wizualnie
  13. Pozmieniało się ? nie chciałeś eibacha sportline plus gumowe dystanse nad i pod springi ? U mnie było równo w b7 po tym zabiegu
  14. Główny termostat mam ori, zawór zwrotny przy grodzi mam ori a ten drugi termostat przy grodzi mahl bo miałem w ręce ori i ten i jedyne czym się różni to tym ze mahl ma zmazane logo i numer ori. Zobaczymy jak będzie ?
  15. Dobrze jakieś obiekcje ?
  16. Pokazuje realnie ? ? Jakieś tam graty na start no i jeszcze zamówiłem sobie ori blokady ostatnio robiłem na Chińczyku i dolna blokada dramat a Kulka z pinu do blokowania walka wyrwana podczas wyciągania ?
  17. I tak powinien wyglądać serwis skrzyni ?Ile w dyfer weszło litrów ?
  18. Norbas odpowiedział(a) na Pesz temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Fajny klekot ci się trafił ? fajny kolorek. Ostatnio miałem okazje widzieć takiego allroada ale był w cały kolorze J mega dobrze to wyglądało ? bezawaryjności
  19. A mam ten bagnet w poprzednim aucie używałem ale brakowało kija na trasie także będę szukał mimo wszystko
  20. Dziękować 200km w tej budzie już jedzie fajnie ? 77mm był do 19.10.09 Ktoś się orientuje czy ten numer 03l115611E odpowiada za miarkę oleju do CAHA ?
  21. Jak turbo ??
  22. Właściciel nic nie dolewał od wymiany do wymiany. Ja na razie 300km zrobiłem od kupna. Tak jak jedrekx napisał również nie słyszałem o caha, ze były problemy z olejem. O problemach z cglc słyszałem i to sporo.
  23. Norbas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany mogę opróznić układ AC w B8 i przejechać do 50km bez obawy o sprężarkę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.