Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    20 min i rozklejone
  2. Brawo Mati, świetny egzemplarz i widać, że całkiem dobrze utrzymany Dużo do rezania Ci nie zostało bo ma konkretny wypas niechaj się sprawuje i powodzenia w modach. Dużo już nim przejechałeś ?
  3. W elsie jest opis do regulacji zderzaka. Tylko nie zawsze on działa... Dlatego ja zrobiłem to w inny sposób może nie szybszy ale skuteczniejszy
  4. No wyszło agresywnie Tak regulowałem. Niestety w sposób serwisowy wykręcałem trzpień na tym stenderze czy jak to tam się zwie. Zrzuciłem zderzak, wykręciłem lampy, założyłem ponownie i regulowałem przez otwory lamp ;P
  5. Marcin na poprzedniej stronie masz niby jakieś japońskie żarówki 6000k
  6. Przez weekend walczyłem z ustawieniem zderzaka. Były szpary, które mnie drażniły... nie udało się wyregulować bez jego ściągnięcia Przy tej okazji dorwałem lampy i pomalowałem chromowane listwy Zostały zmienione postojówki z 6000k na 4500k oraz żarówki diadem w kierunkowskazy Zrobiłem jeszcze "serwis" siłowniczka schowka Przesmarowałem uszczelkę oraz wnętrze tłoczyska pastą do tłoczków
  7. Super wygląda i fajne nakładki na zaciskach
  8. Już dawno powinien tam być, na srebrnym wygląda mega miałem u siebie ale prickbort odkleił dipa w moment
  9. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W piątek zakosiłem Żonce suszarkę
  10. Jeszcze przycisk esp i bedzie lalka Dźwinę, że nie musiałeś kodować
  11. Karol zamiast znaczka na czarno to listewki w lampach maluj ja właśnie rzeźbię
  12. Ładnie siadło Znaczek na tyle malowałeś czy kupowałeś gdzieś ?
  13. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurcze opalarki nie mam. Spróbuję podgrzać suszarką do włosów Dzięki
  14. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czym rozklejacie lampy przednie a nastepnie czym je sklejacie? Ciężko zdemontować Chromowaną ramkę w lampie?
  15. Widzialem u WRC w temacie... Jest troszkę je....a z tym
  16. Ładnie, ładnie Do pełni szczęścia brakuje klimy "3 zone"
  17. Jebaniutka teraz zostaje telepać lampą albo sprężone powietrze...
  18. Aprobata córki jest i to najważniejsze Zdjecia wyszły świetne i fura prezetuje się mega
  19. Ta buda jest petarda Według mnie idealnie spasowane to zawieszenie. Jest zadzior teraz znaczek tylny OOOO na czarno bym prysną IMO
  20. Jest gwincior nie wiedziałem, że kw robi amory dla eibach'a Napisz jak możesz na pw jaki koszt zestawu
  21. Dobrze to wygląda i dobre foty podeślij cos do kalendarza P.s piesio bardziej podobny do nietoperka
  22. Fajne te ledy na tył Depo czy jakaś inna firma ?
  23. Ostatnio demontowałem schowek i żebym wiedział, że idzie ten siłownik przeczyść to bym to od razu zrobił na weekend ogarnę go. Dzięki
  24. Dzięki Panowie Z 2,5 cm z przodu i 1,5 cm z tyłu przydałoby się zejść jeszcze... @KoJ@K, żeby ten siłownik schowka wyciągnąć to trzeba zrzucać schowek ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.