Treść opublikowana przez Norbas
-
Czy to termostat?
Zbiorniczek jest wysoko i nie musi być gorący aby z kratek leciało gorące powietrze. Na tych 60-70*C też jest gorące powietrze? Może wina leży w odpowietrzeniu... Auto ma nagrzewa się do temp. 90*C kiedy stoi czy też jak jedziesz ? Szkoda, że przed założeniem nie sprawdziłeś jak działa termostat...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Kotś stosował do DPF'a 5w40 ? Ponoć castrol stworzył taki olej
-
Czy to termostat?
Gorące masz powietrze na wyjściu z kratek ? Sprawdź jeszcze temperaturę VAG'iem. Porównaj odczyty z bloków na silniku i na zegarach . Nie jesteem pewien co do tarmostatu wahlera. Zazwyczaj jak kupuję termostat to ori z ASO i nie miałem nigdy problemu. Słyszałem, że niektórzy wymieniając na wahlera mieli dalej problem z termostatem, ale to tak jak piszę "słyszałem"
-
B7 Crew
Tak, dodajesz 16 i po test i zatwierdzeniu na fisie będzie taki napis. Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka Tak tez zrobilem. Myslalem, ze faktycznie musze wcisnac pedal sprzegla by odpalic. W c6 po zakodowaniu tego Musisz wcisnacinaczej nie odpalisz. Tu niestety nie jest tak. Cos jesCze trzeba do tego zakodowac?
-
B7 Crew
Coding 17 00??xxx: Options I +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World) +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive) +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive +04 = 3. K-Number (Rental Cars) +08 = 2. K-Number (Australia) +16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display Aby zakodować Cluch pedal switch muszę dodać do obecnej liczby +16 ? czyli obecnie jak mam 4 to muszę do tego dodać 16 ? Tak w ogóle to dzięki temu kodowaniu na fisie będzie pokazywać się komunikat " Press clutch pedal to start engine" ?
-
Czy to termostat?
Masz tam dwa jeden jest z otworem, nic nie pomylisz
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak możesz to podaj nr tej zapalniczki
-
Czy to termostat?
Tak jak piszesz. Zlej płyn. Wykreć termostat i wymień na nowy(zainwestuj ori). Przy grodzi masz dwa węże jeden do odpowietrzania. Odkręć go zalej plyn do zbiorniczka, zbiorniczek możesz odkręcić i zawieść tak aby był wyżej od węża odpowietrzajacego. Wtedy lejesz płyn aż wyleje się przez otwór odpowietrzający. Zakrecasz go i włącza silnik do momentu zagrzania. Jak pobierze płyn po zagrzaniu dolewasz, zamykasz zbiornik i po robicie. Dokładny opis masz w "sam naprawiam audi a4 b5" Powodzenia
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Ładnie się dzieje Sam myślałem aby pomalować zacisk w kolorze niebieskim Do srebrnego pasuje
- B7 Crew
-
Czy to termostat?
Termostat. Sprawdź jeszcze czy wąż dolny i górny przy chłodnicy się nagrzewają w tym samym czasie.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Ja najszybciej w grudniu
-
Programowanie szyb
- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Suszarka do włosów od tej Pani co wbiła szpilkę , delikatnie podgrzać i wyprowadzić to jak ma być- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A co tam się stało z podłokietnikiem ?- B7 Crew
No to już nie wiem. Ostatnio widziałem właśnie B7 z takim kolorem szyby jak mają szyby w b6 podgrzewane. Jeżeli jest tak jak piszesz to chłopaki z Audi słabo podeszli do tematu skoro B6 miało a B7 nie... Podgrzewana szyba zazwyczaj nie widniej w pozycjach doposażenia. Ludzie zamawiali bo np. doradca mówił im, że jest możliwość doposażenia w postaci takiej szyby.- B7 Crew
- B7 Crew
Hehe 530E ? To jest nic mi w NO dali info, że koszt takiej sszyby to 12tys NOK Za tyle to miałbym pewnie podgrzewaną w PL tak z ciekawości ktoś wie ile kosztuje podgrzewana do b7 ? I jeszcze takie pytanie jaki kod wyposażenia ma podgrzewana szyba ?- Programowanie szyb
Jak jest u góry przytrzymaj 10-12sek. Opuść szybę na sam dół, przytrzymaj 10-12 sek i podnieś do góry i trzymaj 10-12sek. Powinno być ok- A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
No to ciekawie Kto Ci wsadzał te soczewki od b8 ?- A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Ładnie poleciałeś z modami fotochromy dobra rzecz bix-skrętny to chyba jeden z lepszych i praktyczniejszych modów co Jak się sprawdza w nocy ?- Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Ty na 10.5J założyłeś 255 wiec na bank będzie naciąg ten koles w 24" ma 9,5J i jest na równi. Jak dasz 275 to będzie ładnie- Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
" Trinity felger med helt nye Falken 275/25-24"- B7 Crew
- Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Fajny temat się szykuję Koleś na rejonie śmiga na 22" vossen w zimę i fajnie to wygląda, do tego gwint. Lato 24" - A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM