Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Norbas odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Zbiorniczek jest wysoko i nie musi być gorący aby z kratek leciało gorące powietrze. Na tych 60-70*C też jest gorące powietrze? Może wina leży w odpowietrzeniu... Auto ma nagrzewa się do temp. 90*C kiedy stoi czy też jak jedziesz ? Szkoda, że przed założeniem nie sprawdziłeś jak działa termostat...
  2. Kotś stosował do DPF'a 5w40 ? Ponoć castrol stworzył taki olej
  3. Norbas odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Gorące masz powietrze na wyjściu z kratek ? Sprawdź jeszcze temperaturę VAG'iem. Porównaj odczyty z bloków na silniku i na zegarach . Nie jesteem pewien co do tarmostatu wahlera. Zazwyczaj jak kupuję termostat to ori z ASO i nie miałem nigdy problemu. Słyszałem, że niektórzy wymieniając na wahlera mieli dalej problem z termostatem, ale to tak jak piszę "słyszałem"
  4. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, dodajesz 16 i po test i zatwierdzeniu na fisie będzie taki napis. Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka Tak tez zrobilem. Myslalem, ze faktycznie musze wcisnac pedal sprzegla by odpalic. W c6 po zakodowaniu tego Musisz wcisnacinaczej nie odpalisz. Tu niestety nie jest tak. Cos jesCze trzeba do tego zakodowac?
  5. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Coding 17 00??xxx: Options I +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World) +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive) +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive +04 = 3. K-Number (Rental Cars) +08 = 2. K-Number (Australia) +16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display Aby zakodować Cluch pedal switch muszę dodać do obecnej liczby +16 ? czyli obecnie jak mam 4 to muszę do tego dodać 16 ? Tak w ogóle to dzięki temu kodowaniu na fisie będzie pokazywać się komunikat " Press clutch pedal to start engine" ?
  6. Norbas odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Masz tam dwa jeden jest z otworem, nic nie pomylisz
  7. Norbas odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Tak jak piszesz. Zlej płyn. Wykreć termostat i wymień na nowy(zainwestuj ori). Przy grodzi masz dwa węże jeden do odpowietrzania. Odkręć go zalej plyn do zbiorniczka, zbiorniczek możesz odkręcić i zawieść tak aby był wyżej od węża odpowietrzajacego. Wtedy lejesz płyn aż wyleje się przez otwór odpowietrzający. Zakrecasz go i włącza silnik do momentu zagrzania. Jak pobierze płyn po zagrzaniu dolewasz, zamykasz zbiornik i po robicie. Dokładny opis masz w "sam naprawiam audi a4 b5" Powodzenia
  8. Ładnie się dzieje Sam myślałem aby pomalować zacisk w kolorze niebieskim Do srebrnego pasuje
  9. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niestety nie widziałem co było na szybie ale jak go jeszcze raz spotkam to sprawdzę Ale takie coś było
  10. Norbas odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Termostat. Sprawdź jeszcze czy wąż dolny i górny przy chłodnicy się nagrzewają w tym samym czasie.
  11. Ja najszybciej w grudniu
  12. Norbas odpowiedział(a) na ciubas temat w Audi A4 B8
  13. Suszarka do włosów od tej Pani co wbiła szpilkę , delikatnie podgrzać i wyprowadzić to jak ma być
  14. A co tam się stało z podłokietnikiem ?
  15. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to już nie wiem. Ostatnio widziałem właśnie B7 z takim kolorem szyby jak mają szyby w b6 podgrzewane. Jeżeli jest tak jak piszesz to chłopaki z Audi słabo podeszli do tematu skoro B6 miało a B7 nie... Podgrzewana szyba zazwyczaj nie widniej w pozycjach doposażenia. Ludzie zamawiali bo np. doradca mówił im, że jest możliwość doposażenia w postaci takiej szyby.
  16. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie wierze bo widziałem, na żywo w B7
  17. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hehe 530E ? To jest nic mi w NO dali info, że koszt takiej sszyby to 12tys NOK Za tyle to miałbym pewnie podgrzewaną w PL tak z ciekawości ktoś wie ile kosztuje podgrzewana do b7 ? I jeszcze takie pytanie jaki kod wyposażenia ma podgrzewana szyba ?
  18. Norbas odpowiedział(a) na ciubas temat w Audi A4 B8
    Jak jest u góry przytrzymaj 10-12sek. Opuść szybę na sam dół, przytrzymaj 10-12 sek i podnieś do góry i trzymaj 10-12sek. Powinno być ok
  19. Ładnie poleciałeś z modami fotochromy dobra rzecz bix-skrętny to chyba jeden z lepszych i praktyczniejszych modów co Jak się sprawdza w nocy ?
  20. Ty na 10.5J założyłeś 255 wiec na bank będzie naciąg ten koles w 24" ma 9,5J i jest na równi. Jak dasz 275 to będzie ładnie
  21. " Trinity felger med helt nye Falken 275/25-24"
  22. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, ktoś kodował może komunikat na wyświetlaczu " wciśnij pedał sprzęgła aby uruchomić silnik"
  23. Fajny temat się szykuję Koleś na rejonie śmiga na 22" vossen w zimę i fajnie to wygląda, do tego gwint. Lato 24"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.