Treść opublikowana przez aborygen
-
huawei p8
kupiłem w play za 1 zł telefon ok szybki i z fajnym przejrzystym menu w tej specyfikacji i cenie jest naprawdę super
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
wszystko zalezy od sprzedającego jeżeli chce autko sprzedać na szybko (lub ukryć coś w samochodzie niesprawnego tzw. okazja) to nie interesuje go czy jestes z madagaskaru czy polski ale jeżeli jest Niemcem z krwi i kości i wie co ma to może chcieć sprzedac tylko swojemu rodakowi - i to fakt potwierdzony. jeżeli chodzi o język to wiadomo lepiej znać ale spokojnie kupisz nawet bez znajomości co do tańszych aut to raczej nie ma czegoś takiego za darmo albo jest skasowany i w Pl składany lub ma 3 lata i przebieg 250 tyś dobrego auta w cenie padliny nie dostaniesz i to trzeba zrozumieć
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
niop dokładnie smutne ale prawdziwe
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
witam czasami coś sprowadzę z de na sprzedaż są to różne marki ale z naciskiem na samochody niemieckie i powiem tak Audi, BMW - są to najbardziej wyeksploatowane samochody w de Mówimy o samochodach które w większości stoją w komisach lub u innych sprzedających w PL czyli ori przebieg coś pomiedzy 400 a 500 tyś km który został zredukowany do magicznej granicy 199 999 tyś Kupując taki samochód zostaje tylko modlić się Ceny dobrych a4 b6 w de to około 4 tyś do 5 tyś euro i to rocznik 2001 A ceny u nas od 12 tyś zł
-
kurier paleta gdzie zamowic :(
KurJerzy korzystam i wszystko ok
-
auto na taxi
w pasku masz o niebo więcej miejsca niż w a4 b6 - tu nie ma nawet o czym rozmawiać miałem b5 przed liftem obecnie superb II z 2009r
-
auto na taxi
Passat B5 1.8 125 kucy + BRC Miałem takiego na taryfie przez dwa lata i same +
-
wymiana błotnika w aso
masz rację fotki przed wymianą muszę zrobić autko dwa miechy w pl i same problemy ;( zobaczymy jak wyjdzie myślę że do miesiąca będzie decyzja z TU
-
wymiana błotnika w aso
czyli można zapomnieć o ori lakierze i modlić się żeby dobrali dobrze lakier
-
wymiana błotnika w aso
witam po latach bezwypadkowej jazdy nadszedł czas na ten pierwszy raz niestety uszkodzony mam błotnik i jestem umówiony w aso na fotki i wymianę po akceptacji TU i tu moje pytanie - błotnik przyjdzie już gotowy tzn z ori lakierem czy będzie lakierowany w PL ?
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
G4 fajny fon ale do kieszeni nie włożysz dobry wyświetlacz i parametry Obecnie możesz za 1400 dorwać
-
huawei p8
napisz po kilku dniach co o nim sądzicie masz możliwość porównania do samsung galaxy s5 lub s6 ?
-
huawei p8
witam może ma ktoś z forum w/w telefon ? jeżeli tak to poproszę o opinię jak na co dzień się sprawuje
-
klej po folii samochodowej
mam do roboty cały dach kupiłem superba który miał dach oklejony folią nie uszkodzę powierzchni lakierniczej ?
-
klej po folii samochodowej
Witam Szukam rady jak i czym usnąć klej po foli samochodowej Folia się łuszczy i odchodzi a klej zostaje
-
brak mocy i nierównomierna praca silnika 2.0 FSI AWA
Miałem coś podobnego ale bez braku mocy Autko u mechanika stało prawie miesiąc - wyczyszczone wszystkie wtryski, kolektor, wymienione świece, ustawione klapy, sprawdzone ciśnienie paliwa i inne pierdoły Po tych zabiegach autko nie do poznania - chodź z odpalaniem nie zawsze za pierwszym razem. Miałem odczucie że jak było zimno to palił za pierwszym razem a jak było ciepło za drugim. Ale dotyczyło to tylko pierwszego zapalenia - potem za pierwszym razem
-
Czy opłaca się BRC?
Mam BRC w silniku 1,8 125 KM Spalanie średnio 10 litrów gazu Przez dwa lata od założenie instalacji BRC w Bostonie Gliwice miałem dwa przeglądy z wymianami filtrów i sprawdzeniem mapy - to wszystko Cena instalacji w 2013r - 2750 zł
-
Urlop nad Bałtykiem
dzięki dzwoniłem ale dopiero od 16 sierpnia wolne jak będziesz widział jakieś wolne kwatery to daj znać
-
Urlop nad Bałtykiem
fajne miejsce naprawdę tak ciężko załatwić nocleg ? chciałbym od wtorku na kilka dni skoczyć ale jak piszesz że z noclegami kaplica to niedobrze
-
2.0 FSI problem z odpalaniem
jeszcze nie mam diagnozy jutro będę dzwonić do mechanika i zapytam jak już będę wiedział na bank to dam znać po pobycie u mechanika silnik pracuje dużo lepiej mogę zaryzykować że chodzi bardzo cicho ale problem z odpalaniem został jak rano odpalam to muszę dwa razy zakręcić lub dodać gazu wtedy zaskoczy no i co mnie jeszcze martwi to to że do pewnego momentu czuć lekko że rusza budą
-
Wakacje w Chorwacji
pod koniec sierpnia ceny już lecą w dół w 2014r byłem właśnie pod koniec sierpnia i początek września (15dni) cena 60 euro za 4 osoby
-
Wakacje w Chorwacji
jakie są plaże ?betony czy żwir ? i najważniejsze czy jest cisza na w/w plażach
-
Wakacje w Chorwacji
Witam. Panowie potrzebuje spokojnego miejsca na odpoczynek w Chorwacji. Blisko do morza, domek lub kwatera na 8 osób łącznie z dziećmi. Byłem dwa razy w okolicy Rogoznicy (Kanica) i było super ale czas na zmianę miejsca. Jak ma ktoś sprawdzone miejsce to proszę o info. Pozdrawiam
-
2.0 FSI problem z odpalaniem
Jest u mechanika który zajmuje się tylko benzyną. Do wtorku mam dostać informacje w czym jest problem Jak już będzie wszystko ok to dam znać
-
2.0 FSI problem z odpalaniem
tak, już szukałem i czytałem to co jeden kolega miał czyli napinacz u mnie podobno jest ok - mechanik sprawdzał mam nowe świece zostaje prawdopodobnie jakiś czujnik, ciśnienie paliwa, przepływomierz lub nagar Jutro daje do serwisu w celu diagnozy