Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Popraw sobie zdjęcia w profilu o swoim aucie bo nawet linki do tych zdjęć nie działają A tak BTW ja też jestem chętny do B6 Division:naughty:
  2. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poprawione. Niestety zdjęcie Stolkiena nie działa - potrzebny aktualny link... No w końcu:wink:
  3. Panowie szykuje mi się sprzęgło do wymiany i zastanawiam się co założyć. Myślę o zwiększeniu mocy tak max do 230-250km, no i teraz przydało by się jakieś sprzęgło co to wytrzyma Polećcie coś do mojego BFB 1.8T quattro Myślałem o czymś takim: http://www.europerformance.co.uk/pages/products/category_results.mhtml?category=blkdikvrclutches;car=audia4;manufacturer=blkdi;sub_category=1
  4. Te nakładki powinno się zakazać produkować i sprzedawać Można przecież kupic imitacje chromu lub aluminium w postaci całych obudów lusterek, np. jak u mnie:wink: Nudzą mi się to zakładam stare obudowy:kox:
  5. To chociaż napisz jak rozwiązałeś problem:wink:
  6. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poprawcie zdjęcia w pierwszym poście bo same linki do nich wyświetla:kwasny:
  7. Do tego jeszcze maskę potrzeba wymienić
  8. Bo mi się podoba w kolor:tongue4:
  9. Mały update powyżej:naughty:
  10. Ty byś mi w końcu te halogeny i spryski odsprzedał
  11. W końcu mogę zaprezentować tyłeczek mojej niuni:banan:
  12. Odebrałem auto od lakiernika:decayed::decayed:
  13. Ciasny z tym 1500euro podatku co roku i cena s4 powyżej 12000euro to daleko do takiej sumy:tongue4:, ja za auto dałem 5000:wink: Gdyby nie ten podatek to bym bez wahania s4 wziął
  14. Opamietaj się
  15. Chcieli 440Funa Ja wynegocjowałem 450 euro z wysyłką do Irlandii
  16. Dzięki Wrclaguna:thumbup1:
  17. Witam czy może ktoś sprawdzić w ETCE nr części halogenów przeciwmgielnych do S4 B6
  18. No to własnie z powodu czerwonego płynu wywaliło Ci maglownicę. Co do Febi to się nie wypowiem. Ale na przyszłość lej tylko ten z serwisu, żeby sie problem nie powtórzył ---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:51 ---------- Dodam że u mnie z powodu czerwonego płynu, który juz był zalany jak kupiłem to musiałem kupować drugą i zmieniać. Teraz jak kupowałem a4 to sprawdzałem od razu jaki płyn jest zalany
  19. Ja jak kupowałem używkę to obejrzałem kilka i wybrałem tą w najlepszym stanie. Jak masz w ręku to widzisz stan gum itd. jeździłem na niej 3lata auto od 2lat sprzedana ale widzę że dalej jeździ po okolicy:wink: Najważniejsze żeby płyn w niej był zielony, bo tylko taki można lać w audi-vw (ten z serwisu w szarej litrowej butelce i żaden inny) Np. mercedes ma czerwony i jak wlejesz do audi to inny skład płynu wspomagania pod wpływem ciśnienia wywali ci uszczelki w maglownicy. Tylko zielony płyn z serwisu!!
  20. Jak dla mnie to do b6 w ogóle nie pasuje:kwasny:
  21. Tutaj wszyscy jeżdżą na german style problem robią jak są jeszcze te 2 znaczki niemieckie między cyframi
  22. Kolega chyba już zrozumiał że omal nie popełnij największy błąd swojego życia:wink: Kupuj SLine albo S4 i będzie kozak:naughty:
  23. No rejestracja już czeka
  24. Lepiej kup używkę w dobrym stanie ja kupowałem do mojej a3 po tym jak regenerowana wysiadła. Przerabiałem też w A3 regenerowaną skrzynię i też musiałem drugi raz zmienić na używaną i auto choć sprzedane to widzę że jeździ do dziś bez problemów
  25. No dla mnie USA klapy kozak a połączeniu z d*pą S4 to wymiata:naughty: No i u mnie tak dokładnie będzie za parę dni bo auto u lakiernika jest obecnie, aż nie mogę się doczekać żeby wam zaprezentować Mam tylko takie foto przed wyjazdem do lakiernika, a klapa US siedziała na tylnym siedzeniu. dodam że aluminiowa listwa i dokładka pod wydechy będą też w kolorze lakieru no i de batch Dodam że lampy wrócą ORI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.