Treść opublikowana przez sebul
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
Zaczynac od strony szyby tak ? I sa to tylko spinki ? Nic wiecej ? Zero srubeczek ?
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
Jakies foto pogladowe, gdzie one sa i ile ich jest ?
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
wzmacniacz antenowy jest w podsufitce z tyłu, nie trzeba zdejmować całej tylko jej małą częsc nad głową pasażera tył. To jak to zdjac ? Co i gdzie i jak odczepic by nic nie polamac i nie poniszczyc ?
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
A macie poradnik jak ja sciagnac ? bo na forum szukalem i nikt nic konretnego nie dal, a chcialbym sie przy okazji dostac do wzmacniacza antenowego bo radio mi mega slabo zbiera, a mam sedana.
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
A sciagales ja czy czysciles w aucie ?
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
Mam gdzienigdzie lekko zabrudzona moze nie podstufitke, ale okolice, czym to moge sobie wyczyscic aby nie zniszczyc tkaniny ? Nie jest to bardzo brudne, ale lekko jest i chcialbym miec to czysciutkie
-
LPG do TFSI
wiesz ile pali 1.8 tfsi ? chyba nie , dodatkowo na Lpg auto zawsze wiecej pali wiec roznica w cenie paliwa sie zaciera.musisz robic na prawde wiele tys. w roku zeby ci sie zwrocilo.kompletna glupota tia, wiecej pali, moze o litr,
-
Jakie świece montowane w oryginale ?
albo wrzuc vin i ktos ci sprawdzi jakie powinny isc
-
Jaki to typ wycieraczek ?
Tylko ciekawi mnie ile wytrzymaja, bo najczesciej zima zajezdza wycieraczki jak sie zapomni i po lodzie przejedzie.
-
Jaki to typ wycieraczek ?
I teraz mam dylemat: - kupowac te wycieraczki za 75 zl - wymienic ramiona za 170 zl z piorami i pozniej piora po 25 zl za pare wymieniac - kupic klips na druga wycieraczke i wymieniac same piora tak jak dotychczas po 12 zl za 2 piora ? Bo to na fotce zapiecie jest dobre, natomiast to na drugiej mam polamane ;/ Zastanawia mnie czy rzeczywiscie lepsze sa te aero od zwyklych.
-
Pomyślcie co to by było, jakby zaaplikować to na auto ...
Ciekawe na ile by to starczylo, bo moznaby zrobic jakas sciepke i pyknac najpierw jednemu na testy i jakby wypalilo to pozniej zrzuta na reszte aut
-
Pomyślcie co to by było, jakby zaaplikować to na auto ...
Hmmm a co jakby psiknac kobiecie w ... mega poslizg i zero dzieci ?
-
Jaki to typ wycieraczek ?
Chciałem się właśnie upewnić czy muszę zmieniać czy nie, bo i tak myślę o kupnie, jako że juz z drugiego ramienia mi zaczela schodzić farba ;/ jacek83 - jestes pewny, że do tego zapiecia co mam na fotach podejdą te pióra ?
-
Jaki to typ wycieraczek ?
Czy to sa zwykle czy podejdzie aero ? ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- Robię upa.
-
Pomyślcie co to by było, jakby zaaplikować to na auto ...
Odważy się ktoś prysnąć auto ?
-
a4 uzywane z salonu toyoty
Kupujesz auto jak zmieniaki ? Ja zanim kupilem auto, sporo o nim poczytalem... wiec wymieniaj ta [pompe i ciesz sie jazda. Z nimi nic nie ugrasz, umowa na bank jest tak zrobiona .
-
Pomyślcie co to by było, jakby zaaplikować to na auto ...
Wiecznie czyste auto Zero śniegu, wody, brudu na aucie. Ktoś kupi żeby potestować i zdać relacje ? Tylko raczej opon bym tym nie psikał, bo na mokrym mogłyby się cyrki dziać ;]
-
kradzież audi w pszczynie film
wez zmien temat , nie pokazuje on jak kradna audi , tylko jak sobie gdzies tam przejezdza....
-
Lekka rdza co i jak teraz?
Ja bym ta rdze zdral, kupil lakier pod kolor i sam lekko pomalowal a pozniej troche bezbarwnym, nie duzo to wystaje to widac bardzo nie bedzie.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl .... UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej Mój ojciec montował gaz 8 lat temu w aucie i już wtedy pierdzielili w mediach, że to nieopłacalne, że będzie kosztować tyle co PB, że sroto i tamto W sumie jest w cenie benzyny, ale w cenie z przed paru lat
-
Wymiana termostatu WAHLER
Tez mam Wahlera i jest wszystko w porzadku.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl .... UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej
-
1.9 TDi Nagrzewanie silnika zimą
Ja mam wlaczony nawiew na szybe, nogi i na mnie, 22 stopnie, z 4 kreski , i po ok 10 km , moze mniej, jest 90 stopni i juz ladnie trzyma, termostat mam wahlera , wymienany w tamta zime
-
Żarówki LED w domu, ktos ma?
Jakbys sam robil leda to bys musila jeszcze radiator wcisnac.
-
Żarówki LED w domu, ktos ma?
Nie kupuj w zwyklych sklepach, bo maja drozej i maly wybor, najlepiej na allegro takie cos kupowac, a jeszcze lepiej bys zrobil jakbys sam sobie zrobil taka zarowke kupujac czesci i samemu to lutujac